Lucie Horenská - příjemné cestování životem

PROČ

pro vás tvořím

meditace

&

PROČ

meditovat

Meditace a meditování jsou pro někoho zcela běžné pojmy. Pro někoho však dosud vody neobjevené. 

Meditace a meditování vneslo již mnoho lidí do svých životů, což populaci obecně velmi prospívá.

Je všeobecně známo, že meditováním se osobnostně rozvíjíme, dokážeme se zklidnit, uvolnit tělo a myšlenky nechat volně plynout. Díky meditaci můžeme pociťovat nádherný stav bytí a pocítit jevy, kterým jsme dosud nevěřili nebo ani netušili, že existují. Vnímáme prázdný prostor mezi myšlenkami, zmizí čas, ...

Meditace Kaleidoskop klidu

získat ZDARMA meditaci

Jak vybrat tu pravou?

Někdy mám pocit, že se s meditacemi roztrhl pytel. Mnoho lidí meditace tvoří. Mnoho lidí prostřednictvím meditace předává své poselství. 

Jak si tedy z té široké nabídky vybrat tu pravou pro vás?

Sama jsem tohle řešila. Když jsem začala pravidelně meditovat, zaměřila jsem se pouze na meditace beze slov, pouze instrumentální hudbu. Až časem jsem vybírala vedené meditace i s mluveným hlasem.

A tady byl ten kámen úrazu. Ne každý lidský hlas je každému příjemný. Sama jsem si zakoupila meditaci, kterou nemohu poslouchat, protože mi hlas autorky meditace není příjemný a tudíž meditace u mě postrádá smysl, nefunguje mi.

DOPORUČUJI vám si poslechnout ukázku meditace nebo si stáhnout meditaci zdarma. Jedině tak poznáte styl, hlas a sami na sobě vyzkoušíte, zda je to to pravé pro vás. 

 

Proč meditace od Lucie?

Jednoho dne shlédl moje video s růžovými brýlemi člověk, díky kterému jsem objevila a dokázala rozvinout svůj dar. Vydala jsem se na cestu svého Příjemného života, vnesla jsem do svého života pravidla a pilíře příjemného života a meditace jsou "třešničkou na dortu". Díky tomuto komplexu mám svůj život v rovnováze a harmonii a mám tak ideální podmínky k tvorbě meditací pro vás.    

Tvořím jak meditace na míru, tak meditace pro všechny.    

Přijde mi vůči vám fér pozvat vás do zákulisí mého tvoření. Stejně tak vám chci dát "ochutnat" kousek mojí nahrávky, abyste věděli, zda je vám můj hlas příjemný a zda vysílá pro vás na té správné frekvenci.

Je v mém zájmu, aby vám meditace přinesla to, co vám přinést má. Aby u vás fungovala. 

Meditace tvořím většinou bez přípravy, bez poznámek. Vycítím, kdy nastává ta pravá chvíle, kdy mám energii na tvorbu a předání hodnotného obsahu. Do meditací vkládám sebe, své srdce, svou lásku a poslání. Při tvorbě meditací na míru se co nejvíce "napojím" na potřeby klienta a meditaci cílím na něj.

Meditacemi navozuji hladinu ALFA, směřuji k pocitu klidu a uvolnění, osvobození od starostí, stresu, ... 

Poslechněte si ukázku meditace vnitřního KLIDU

MEDITACE PRO VÁS

Meditace vnitřního KLIDU

Vedená cestovní meditace

Soubor meditací + pdf dokument