PROČ 

pro vás tvořím 

rozjímání/meditace 

a afirmace 

& PROČ 

meditovat

a afirmovat

Meditace a meditování jsou pro někoho zcela běžné pojmy. Pro někoho však dosud vody neobjevené. 

Meditace a meditování vneslo již mnoho lidí do svých životů, což populaci obecně velmi prospívá.

Je všeobecně známo, že meditováním se osobnostně rozvíjíme, dokážeme se zklidnit, uvolnit tělo a myšlenky nechat volně plynout. Díky meditaci můžeme pociťovat nádherný stav bytí a pocítit jevy, kterým jsme dosud nevěřili nebo ani netušili, že existují. Vnímáme prázdný prostor mezi myšlenkami, zmizí čas, ...

Meditace Kaleidoskop klidu

Vytvořila jsem metodu Relaxační rozjímání

Meditace jsem pojala jako zážitkové, relaxační rozjímání. Cílem je, abyste se dokázali zastavit, takzvaně vypnout a zrelaxovali vaše tělo a pohladili vaši duši.  

Jde o novou formu odreagování se pro západní svět. Odreagování se od vnějšího světa, jehož jsme součástí.    

Čím dál více do západního světa proniká meditování. Stále mnoho lidí je však přesvědčeno, že meditování není nic pro ně. Relaxovat či odpočívat přitom potřebuje každý z nás. Meditování může někdo vnímát jako náročný proces. Proto volím tuto formu rozjímání, blížící se k meditaci, jako nástroj pro relaxaci těla i duše.

 

Naučíte se soustředit sami na sebe a tím celkově zlepšíte svoji pozornost. Uvědomíte si, že vše je pomíjivé a jaký stav vašeho těla i mysli budete mít, je pouze na vás. Díky pravidelnému poslechu zlepšíte svůj psychický i fyzický stav.

DOPORUČUJI vám si stáhnout meditaci zdarma. Případně si poslechněte ukázku z meditace vnitřního klidu (odkaz níže). Poznáte můj styl, hlas a sami na sobě vyzkoušíte, zda je to to pravé pro vás. Řekla bych, že je to fér, co říkáte :) 

Tvořím jak meditace na míru, tak meditace pro všechny.    

Přeji si, aby vám meditace přinesla to, co vám přinést má. Aby u vás fungovala. Proto si nejprve stáhněte meditaci zdarma, která vás zavede do pestrobarevné zahrady. Vplujte do ní a okolní svět nechte na chvíli tam venku. 

Meditace tvořím většinou bez přípravy, bez poznámek. Vycítím, kdy nastává ta pravá chvíle, kdy mám energii na tvorbu a předání hodnotného obsahu. Do meditací vkládám sebe, své srdce, svou lásku a poslání. Při tvorbě meditací na míru se co nejvíce "napojím" na potřeby klienta a meditaci cílím na něj.

Meditacemi se blížím k hladině ALFA, směřuji k pocitu klidu a uvolnění, osvobození od starostí, stresu, ... 

ROZJÍMÁNÍ/MEDITACE PRO VÁS

Meditace vnitřního KLIDU

nahrávka v mp3

Vedená cestovní meditace

nahrávka v mp3

Rozjímání s Lucií

soubor nahrávek v mp3 + bonusy

Začátek změny = meditace

e-book + nahrávka v mp3 + bonusy

AFIRMACE

Obecně by se dalo říct, že afirmace jsou cokoliv, co si pomyslíme a vědomě či nevědomě sami sebe o tom přesvědčujeme. Tyto vědomé i nevědomé myšlenky tak ovlivňují náš život, a to podle významu našich myšlenek, takže buď pozitivně nebo negativně.