Žij tak, aby ti to dávalo smysl.

Objev své ikigai.

生き甲斐

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rezervuj si úvodní on-line setkání 30 minut

Úvodní setkání není závazné pro uzavření 3 měsíční společné cesty. Je však určeno pouze těm, kdo mají skutečně zájem zjistit více informací o ikigai, společné cestě a objevení svého ikigai.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Byla to prima setkání, na která jsem se upřímně těšila. Mít možnost jednou za 14 dní mluvit s někým jen o sobě, hrabat se v sobě a vědět, že mě ten druhý poslouchá, bylo fenomenální! Bavilo mě vyplňování úkolů. Oceňuji tvoji jasnost ve stanovení podmínek společné práce. Překopala jsem celý svůj pracovní směr a obor. Začala si víc dělat radost, což jsem před tím nedělala. Víc si věřím a mám vyšší sebevědomí. Přestala jsem toho tolik řešit "přes hlavu" a víc začala používat srdce. Dala jsem si dohromady všechno, co mě kdy zajímalo a co mi dělalo dobře. Ke spoustě věcí, které jsem dělávala dřív, jsem se vrátila. Když svoje IKIGAI žiju, tak je mi líp a radostněji. Celkově náš společný proces IKIGAI hodnotím jako krásný luxus sebepoznávání, který jsem si dopřála poprvé v životě.
Radka Holešovská
Lucie, chci ti ze srdce poděkovat za tvůj pravdivý a upřímný přístup plný okamžitých vhledů. Právě tvoje okamžité vhledy dokázaly rozbít a rozrušit moje strnulé staré já a má falešná přesvědčení, která mě držela na místě. Velice jsi mi pomohla uvědomit si, v jakých nesmyslných domněnkách a představách jsem dosud žil. Také jsem si díky tobě uvědomil širší souvislosti. Pochopil jsem, že musím udělat ráznou změnu ve svém životě. Zastavit to, co dělám. Rozběhnout úplně novou sadu aktivit a možností, kterým se věnovat. Všechno se mi v životě změnilo. Já jsem se změnil. Přijde mi, že svět a moje okolí se změnilo, protože ho teď vidím jinak. Před ikigai jsem byl doslova zamknutý v minulosti. Zpomalil jsem. Začal jsem si všímat a vnímat, co dělám a co říkám. Přestal jsem být zbrklý a ukvapený. Ukončil jsem nefunkční vztahy a spolupráce, což mi přineslo obrovskou úlevu a vrátilo mi to mou energii pro moje projekty a můj záměr. Společná cesta s tebou byla naprosto fantastická, úžasná a inspirující. S tvojí podporou a motivací jsem byl schopný mnoho ve svém životě v krátkém čase změnit. Tahle práce je tvoje IKIGAI. Děkuji ti z celého srdce.
Michal Cílek

CO JE TO IKIGAI?

IKIGAI vychází z japonské filozofie o hledání smyslu života. Základním prvkem IKIGAI je žít v harmonii sami se sebou, s okolím a s ostatními lidmi. IKIGAI vám může změnit život. Díky IKIGAI můžete žít déle, být zdravější, šťastnější, spokojenější a méně stresovaní. 

JAK TO PROBÍHÁ KONKRÉTNĚ?

Během společných 30 minut mi sdělíte vaši současnou situacinastavíme záměr cesty z bodu A (kde se nyní nacházíte) do bodu B (kam směřujete a kde za 3 měsíce chcete být) v souladu s oblastmi IKIGAI.

 

Seznámím vás s procesem a podmínkami intuitivního IKIGAI, kterým provázím své klienty.

 

Z mojí strany se jedná o 3 měsíční intuitivní IKIGAI koučink/mentoring, kde:

 

 • objevujeme, definujeme a oceňujeme radosti života, které pro vás mají smysl
 • pronikáme naplno do podstaty a díky tomu objevujete poklady i zranění
 • držím vám bezpečný prostor, díky němuž si dovolíte naplno sdílet a prožívat
 • posilujeme vaše sebevědomí, sebehodnotu a víru v sebe sama
 • dodám vám odvahu do konkrétních činností
 • naplno si uvědomujete krásu a jedinečnost svého bytí

Projdeme oblastmi Co miluješ, V čem vynikáš, Co svět potřebuje a Za co dostaneš zaplaceno. Vytvoříte si diagram IKIGAI.

 

CO DÍKY IKIGAI ZÍSKÁM?

Když znáte své IKIGAI a vnesete ho do svého každodenního života, tak:

 

 • klid prostoupí celou vaši bytost
 • dáte svůj život do rovnováhy
 • využíváte svůj potenciál na maximum
 • žijete naplno svůj naplněný a smysluplný život
 • zlepší se vám vztahy
 • mnohonásobně zvýšíte svůj finanční příjem

Při intuitivním IKIGAI vám sdělím intuitivní vhledy pro řešení vaší situace.

Pokud vhledy přijmete, získáte uvědomění a odvahu je implementovat. Tím dosáhnete naplnění hlubokého smyslu vašeho života.

 

Ráda vás provedu úžasným procesem objevování sebe sama.

Klikněte na tlačítko a vyberte si z nabízených termínů. 

 

Vaše rezervace termínu je závazná.

 

Setkání probíhá prostřednictvím video hovoru. Pošlu vám odkaz na připojení na vámi uvedený e-mail.

Důležitá informace:

Úvodní setkání není závazné pro uzavření 3 měsíční společné cesty. Je však určeno pouze těm, kdo mají skutečně zájem zjistit o IKIGAI, společné cestě a vyřešení nevyhovující situace více.

Cena intuitivního IKIGAI se mnou v rámci 5 setkání je nyní 1200 EUR / 30 000 Kč.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

IKIGAI mi přineslo zklidnění a jiný úhel pohledu. Uvědomění, že odpočinek může být aktivní, že mám spoustu plusů. Co se změnilo? Více se zaměřuji na to co mi jde a už si nepřipadám sebestředná, když o sobě řeknu: jo jde mi to a to. Více odpočívám, více jsem tady a teď. Jsem spokojená, protože mě k tobě kopla intuice a věděla jsem, že to je to, co potřebuju. Celkově náš společný proces IKIGAI byl pro mě emoční a přicházela silná uvědomění, za mě 10 z 10, velké ANO.
Světlo Štěpánka
Ikigai mě zaujalo celkově komplexním jiným přístupem. Nebyla to jednoduchá cesta kouknout se do sebe, do svého nitra, člověk na to není moc zvyklý...ale rozhodně to stojí za to. Líbilo se mi povzbuzování od Lucie a vítám celkové příjemné souznění. Během procházení ikigai jsem se rozhodla ŽÍT jinak a trvat si na tom. Ikigai mi konkrétně přineslo uvědomění, že můžu vše, co chci a jen moje hlava mě omezuje. Celý nás společný proces hodnotím jako jízdu waau 🙂
Pája Kadavá

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Ikigai plně doporučuji. Pokud chcete změnu v přístupu k životu opravdu uskutečnit, počítáte s tím, že budete aktivní součástí procesu a rádi byste viděli první výsledek v rozumném časovém horizontu - tak do toho jděte. Moc zajímavé bylo, jak se během pár setkání vyčistila moje hlava od balastu negací, strachu a bloků a tím mi to pomohlo k tomu, aby moje představa / cíl vystoupil jasně. Vždycky tam byl, ale pod hromadou zbytečností. Bylo to jak když děláte úklid ve skříni a třídíte, co si nechat, co poslat dál a co vyhodit, aby výsledný šatník seděl jak na Vaši postavu, tak aby vyhovoval Vašim aktivitám. Ikigai mi přineslo radost a hravost. Přístup Lucie mi moc vyhovoval :) Příjemný a kultivovaný projev, zároveň vedení tak akorát, nic násilného.
Gabriela Wagnerová
Na začátku jsem nevěděla do čeho jdu, ale cítila jsem, že se chci touto cestou vydat. Všechny naše sezení jsem si užívala a byla fascinovaná i otázkami, které mě někdy "vykolejily" a jindy jsem si říkala "Jak je možné, že jsem se sama sebe na toto ještě nikdy nezeptala". Hodně mi pomáhal sdílený dokument s "úkoly" na které jsem se vždy těšila, protože to byl čas, kdy jsem byla sama se sebou a pro sebe a otevřel mi další témata, uvědomění a otázky. Pokud někdo cítí, že chce něco změnit (a ani nemusí vědět co), tak z důvodu vlastního prožitku a s radostí doporučuji Lucii a její milý a otevřený přístup. Změny, které po IKIGAI procesu cítím, za to prostě stojí. Děkuji za provedení procesem, děkuji za příjemnou energii u setkání, děkuji za důvěru a za možnost se i v budoucnu vidět. Všeho si moc vážím. Navíc jsou věci a pocity, které se prostě nedají slovy přenést.
Erika Moudrá
Ikigai bylo pro mě osvobozující. Otevřelo mi oči do sebe a také srdce, které jsem měla "vypnuté" a jela jsem jen podle hlavy. Zapomněla jsem vnímat své pocity, instinkty a taková ta nelogická vnitřní varování a radosti ze života. Ikigai mi přineslo velká uvědomění. Uvědomila jsem si, že je potřeba si život užít a ne ho jen prožít bez uvědomění. Co se u mě změnilo bylo, že jsem se začala víc soustředit i na své pocity. Na začátku společné cesty jsem si vyplnila 90 denní vizi. Když jsem si ji na konci pročítala, zjistila jsem, že se vlastně začalo naplňovat/naplnilo to, co jsem si dala jako svůj záměr. Pokud chcete vědět co to Ikigai pro vás znamená, s Lucií na to přijdete a najdete si v tom to své, co je pro vás důležité a posune vás to dál v životě.
Jana Šmídová

Lucie Horenská

Jsem IKIGAI byznys mentor. Jsem také žena a máma dvou dcer. Mými hodnotami jsou: důvěra, upřímnost, svoboda, pravda, laskavost, respekt, zodpovědnost.

 

V rámci naší spolupráce vám pomohu objevit vaše ikigainaučím vás vnést do svého života klidharmonii.

 

Jsem připravena vám naslouchatdržet bezpečný prostor.

Díky vysoké míře empatie se dokážu vcítit do vašeho životního příběhu a díky tomu získáváte pocit propojenísounáležitosti, který podpoří celý proces

 

Ke svým klientům přistupuji velmi individuálně, a proto je výsledek naší společné cesty doslova šitý na míru.

 

Žiju své IKIGAI ❤️

Máte-li nějakou otázku předtím, než si rezervujte svoje úvodní setkání, neváhejte mě kontaktovat: [email protected]