Lucie Horenská - příjemné cestování životem

Jsem člověk, který miluje život a řídím se mottem "příjemně cestovat životem". 

Vzala jsem vše do svých rukou, a i přes mnoho negativních okolností v mém životě jsem se rozhodla žít svůj život naplno a plnit si své sny.

Jsem autorkou projektu Příjemný život, díky němuž provázím druhé a pomáhám jim na cestě k jejich příjemnému životu. Jsem expertka na uvědomění si a probuzení vašeho vnitřního JÁ, sebepoznání, nastavení cesty k vaší vlastní seberealizaci a radosti a hojnosti ve vašem životě. 

Prostřednictvím jedinečných meditací vnáším světlo do vaší duše

"Jsem cestovatelka tělem i duší. Jsem milovnice dobré kávy a čaje a dobrého jídla. 

Vážím si "(ne)obyčejných" lidí, kteří se rozhodli dělat život příjemnější, ať už sobě nebo nám druhým.

Sama beru život s nadhledem a s úsměvem na tváři.

Od chvíle, co se ze mě stala máma, mi svítí slunce každý den a užívám si i rádoby maličkostí."

 

Jsem člověk, který chce svůj život prožít a ne jen přežít.

Příjemně cestuji životem.

Nechte se mnou inspirovat a vést na cestě vašeho příjemného života. 

 

Chcete si o mně přečíst víc? Můj příběh čeká tady

 

jsem...jedinečná bytost

Vážím si svého života. Jsem vděčná za to, že jsem tady a teď, že mi byl život dán. Jsem si vědoma, že můj čas tady je časově omezený, a proto si užívám každičkou vteřinu. 

jsem...milující máma

Nadevše miluji moje dvě holčičí sluníčka. S jejich příchodem vklouzlo do mého života něco nepopsatelného. Ocitla jsem se najednou jakoby v jiném světě, než který jsem vnímala předtím. Cítím, že ze mě udělaly jiného člověka.

Slunce mi svítí každý den, užívám si každý den a DĚKUJI za každý den, který mohu být se svými holkami. 

jsem...cestovatelka

Miluji cestování. Cestování je moje celoživotní vášeň, která mi přináší mnoho radosti a rozšiřuje obzory. Poznávám nepoznané. Cestování obohacuje můj život. Cestuji zejména bez cestovních kanceláří.

Cestuji všude tam, kam mě to táhne..ať je to v blízkosti mého domova nebo na druhý konec světa. Jsem sama sobě a mé rodině průvodcem.

Nejvíc cestuji vlakem, protože vlak je mi odmalička blízký. Cestování vlakem je pohodlné, příjemné a romantické. A hlavně, vím jak na to :) 

jsem...milovnice kaváren

Zejména takových kaváren, kde si v klidu, v pohodlném křesle, u šálku lahodné kávy nebo konvičky čaje vychutnám příběh, do kterého se právě propadám... (což jsem díky svým dětem už dlouho nezažila).

Vnímám atmosféru kavárny, pozoruji okolí a lidi, kteří procházejí kolem.

Fascinuje mě práce baristů.

jsem...milovnice knih

Miluji knihy. Ty klasické, tištěné a čím větší, tím lepší :)

Jsou mým celoživotním každodenním společníkem. Miluji tu chvíli, kdy mohu vypustit všechny starosti, myšlenky, zkrátka reálný MŮJ život a plně se oddat relaxaci a uvelebit se v naprosto nereálném světě, místě, čase a vcítit se do úplně cizího člověka, postavy, příběhu a chvíli žít jako někdo jiný.

Díky knihám a jejich autorům můžu nahlédnout i tam, kde bych se jinak v tom svém reálném světě nikdy neocitla. Za to já DĚKUJI všem, kteří mi tohle umožnili. 

jsem...objevitelka kouzla gastronomie

Gastronomie mě provází celým mým životem. Ne náhodou jsem se ocitla na vyšší odborné škole gastronomie a cestovního ruchu.

Od malička mi bylo blízké prostředí restaurací (o tom by mohla vyprávět hlavně moje máma).

Miluji kvalitní jídlo, fascinuje mě práce kuchařů, barmanů, číšníků,... Sama ráda vařím a ochutnávám nová jídla.

jsem...nadšená fotografka

Miluju fotografování. Celý život se učím. Nemám žádné fotografické školy, jsem samouk a fotím pro radost. Sama neustále procházím vývojem fotografování, stejně jako moje fotoaparáty :) Momentálně je mým společníkem zrcadlovka od Canonu.  

..na fotce mi zapózovala Emmička..