gtag('config', 'UA-111285846-1');

Jak načerpat energii s dětmi u nohou?

meditační audionahrávka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Jsi máma na plný úvazek.
 • Snažíš se zvládat co nejlépe i všechny své další role.
 • Musíš věnovat svůj čas a energii každodenním povinnostem.

A čas pro sebe?

 

Vždy si najdeš něco, co je přednější než ty? Něco, co musíš nutně zvládnout? Máš pocit, že sotva ráno otevřeš oči a procitneš, den přeletí rychlostí blesku a ty jsi unavená a vyčerpaná?

Je to tak i u tebe? 

Věř, jedeme v tom všechny.

 

 

Jsem máma dvou dcer a moc dobře vím, jak je potřeba si někdy "hodit nohy na stůl". Mám za sebou dlouhé období, kdy jsem si neuměla na sebe udělat čas. Vše a všichni bylo přednější než já. 

Velmi dobře znám ty pocity, kdy jsem usínala únavou uprostřed čtení pohádky na dobrou noc. Během dne mě přepadaly pocity nedostatečnosti a věčné nestíhání. V důsledku toho jsem byla podrážděná maličkostmi a byla nepříjemná na svoje děti a svého muže. 

Myslela jsem si, že to je úděl mámy. Že to tak prostě musí být

Moje životní cesta však nabrala zcela jiný směr a já pochopila mnoho věcí.

Mimo jiné, že

 • i máma si může dovolit čas pro sebe.
 • i máma, přesto, že má mnoho povinností a rolí, se může cítit naplněná, šťastná a spokojená.

spokojená máma = spokojené děti = spokojený manžel

To je prostě zákon. Tak to funguje.

 

10 minut pro sebe

Někde uvnitř víme, že nejde jet nadoraz. Je potřeba i zvolnit. Je potřeba odpočívat. Jenže možná se nám stále hlavou honí myšlenky typu "mohu si to dovolit?". Jsem přece máma a mám tolik věcí na starost. Tolik povinností. Prostě nemám na sebe čas!

I těch 10 minut za den nám mnohdy přijde jako nepředstavitelný problém. Děti jsou nám neustále v patách. Kdykoliv pomyslíme na to, že si sedneme se šálkem kávy nebo vezmeme do ruky telefon, ihned jsou u nás a něco potřebují.

Jenže věř mi. Udělat si 10 minut čas pro sebe jde. Prostě to jde. Děti se budou dívat na pohádku nebo blbnout s tátou nebo si hrát v dětském cetru :)

A ty máš jedinečnou příležitost nasadit si sluchátka do uší a zaposlouchat se do krátké meditace. Ta tě dokáže během pár minut uvolnit, zklidnit a zároveň dodat energii, tak zvaně dobít baterky.  

 

Klidnější a přívětivější máma

Jsi úžasná MÁMA

A co takhle být ještě úžasnější?

Věřím, že chceš vychovat sebevědomé a jedinečné bytosti. A to se ti podaří jedině tehdy, když budeš věnovat patřičnou pozornost sama sobě. Děti tě vidí jako svůj vzor. Uvidí, že ti na sobě záleží. Že dokážeš myslet sama na sebe.

A věř, že tohle je ta "škola", která tvoje děti vede k tomu, aby z nich byly sebevědomé bytosti, které si jsou vědomy svojí hodnoty. Stejně jako jsi si vědoma svojí hodnoty ty.

A pokud ti na sobě záleží a já věřím, že ano, tak si dokážeš udělat každý den pár minut pro sebe. A ten čas věnuješ meditaci. Bude to čas jen pro tebe a čas, který ti přinese potěšení a radost do tvého života.   
 

Mám pro tebe něco pro zklidnění, uvolnění a zároveň dodání energie

Jak načerpat energii s dětmi u nohou?

Přenes se na pár minut do pestrobarevné zahrady. Oprosti se od okolního dění. Dovol si se zasnít, na chvíli oddechnout a zároveň načerpat nový příval energie. 

To vše díky meditační nahrávce, kterou jsem s láskou a úctou ke tvojí jedinečnosti vytvořila. 

Kdo jsem

Jmenuji se Lucie Horenská a jsem osobní průvodkyně a podpora na cestě životem ve vaší jedinečnosti

Osobní růst se stal součástí mého životního stylu.

Díky svým životním okolnostem a cestě, na kterou jsem se vydala, mohu dnes provázet na výsluní druhé a podpořit je na cestě vzhůru, a to jak v jejich osobním životě, tak v podnikání.   

Jsem autorkou projektu Řekni o sobě světu, on-line klubu Virtuální byznys kavárna,  kde hlavní téma je osobnostní a podnikatelský růst. Natáčím rozhovory s inspirativními lidmi.  

Jsem hluboce přesvědčená o tom, že každý z nás máme jedinečný dar a potenciál a máme co předat druhým lidem.

Stanovila jsem 4 principy tvojí jedinečnosti.

Věnuji se metodě Access Bars a vnáším světlo do vaší duše ♥ prostřednictvím jedinečných rozjímání.

Reference

Wau musím se s vámi podělit o zážitek, který jsem právě zažila. Po celém dni, kdy jsem se cítila rozčarovaná, ve stresu, necítila jsem se zkrátka dobře, mi pomohla meditace od Lucie. I když jsem tomu nevěřila a hele jak zázračně mě uklidnila, že se cítím vláčná a šťastná. Vřele doporučuji všem maminkám a všem lidem co zažívají stres a potřebují vypnout. Luci moc ti děkuji za tuhle meditaci, tvůj hlas je tam tak kouzelný, jsi třešnička na dortě.
Lucie Hanákovámaminka a podnikatelka v oblasti krásy
Milá Luci, děkuji za Tvoji krásnou uklidňující meditaci. Opravdu mi navodila příjemný a uvolňující pocit klidu v dnes celý den neklidné duši❤️ Jsi velice milá.
Dáša Trantová
Dobrý den, Lucie! Meditace je příjemná a vybrala jste k ní uklidňující hudbu. S radostí si ji zase kdykoli pustím. Děkuji :-)
Pavla
Děkuji za meditaci, je moc příjemná.
pí Svobodová
Meditace pro ženy v podání Lucie je velmi uklidňující a nabíjející. Lucie má krásný, příjemný hlas, který se úžasně poslouchá. Pokud chcete po celodenním shonu vypnout a zrelaxovat tělo i mysl, tato meditace je přesně pro Vás, uvolníte se a ocitnete se v krásné barevné říši, která je jen Vaše. Vřele doporučuji všem maminkám a ženám, které si chtějí dopřát aspoň malou chvilku pro sebe.
Pavla Tomášková
Dobrý den, vaši meditaci poslouchám, usínám u ní. Je velmi příjemná, skutečně se u ní uvolním a zklidním. Mám velmi náročné povolání, mé psychické zatížení se bohužel v současné nepříznivé situaci velmi zvýšilo, proto hledám cesty, jak vypnout... Děkuji vám!!!
Daniela Machylová
Milá Lucie, děkuji Vám za vaši meditaci. Meditace je moc hezká a uklidňující. Jsem ráda, že ji mám.
Petra
Dakujem za meditaci,pustila som si ju hned rano, bola krasna, budem si ju castejsie pustat, verim ze mi pomoze posunut sa dalej. Este raz vdaka.
Danka

Rozehrej harmonii všemi smysly

My lidé máme pět smyslů: zrak, sluch, čich, chuť a hmat. Nicméně je to dost zjednodušené, protože ve skutečnosti má naše tělo mnohem více senzorů.

Při meditaci zapojíme zejména zrak, sluch a čich. Nicméně rozehrajeme tím vnímání celého našeho těla i mysli.

 • zrak
  Nejvíce vědomě zpracovávaných informací získává člověk obvykle zrakem. To proto, že lidské oko je doslova napěchované fotoreceptory. Pohled do světla svíčky nás naplňuje pocitem klidu a pohody a navnadí i další smysly.
 • sluch
  V uších na zvukové vibrace reagují smyslové buňky, které informace o zachyceném zvuku vedou pomocí sluchového nervu k dalšímu zpracování do mozku. Při poslechu meditace (nejlépe ve sluchátkách) všechna slova a hudba jde do našeho mozku.
 • čich
  Je to schopnost vnímat vůně/pachy. Citlivost čichu se u lidí liší. Obecně mají ženy citlivější čich než muži. Tato citlivost kolísá v závislosti na menstruačním cyklu. Při relaxaci/meditaci podpořené vůní (např. zapálením vonné svíčky) má celkově větší/hodnotnější dopad na naše tělo a duši a celkové zdraví, nehledě na to, že se nám to prostě bude líbit :)

Vyber si variantu na míru pro tebe

Varianta 1 - Meditační nahrávka
197 Kč
124 Kč
Meditační nahrávka (ve formátu mp3). Bonus v hodnotě 150 Kč zdarma.
BONUS: E-BOOK Začátek změny = meditace (PDF)
Varianta 2 - Meditační balíček
279 Kč
176 Kč
Meditační nahrávka (ve formátu mp3). 5 ks čajových svíček PartyLite v různých vůních v hodnotě 78 Kč. Bonus v hodnotě 150 Kč zdarma.
BONUS: E-BOOK Začátek změny = meditace (PDF)

Varianta 1

Získáš meditační nahrávku, kterou ti zašlu na tvůj e-mail. Stáhneš si ji do svého zařízení (telefon, tablet, pc).

Navíc získáš e-book Začátek změny = meditace jako BONUS v hodnotě 150 Kč. E-book je dokument ve formátu PDF. 

Varianta 2

Získáš meditační nahrávku, kterou ti zašlu na tvůj e-mail. Stáhneš si ji do svého zařízení (telefon, tablet, pc). 

Navíc získáš e-book Začátek změny = meditace jako BONUS v hodnotě 150 Kč. E-book je dokument ve formátu PDF. 

Získáš svíčky PartyLite. Vyberu pro tebe 5 ks velmi kvalitních čajových svíček v různých vůních v hodnotě 78 Kč. Pohled do světla svíčky je samo o sobě velmi uklidňující a relaxující. Příjemná jemná vůně navíc dokáže rozehrát další naše smysly. Svíčky ti dorazí domů do schránky.   

Uděláš tak za několik minut velkou službu svému tělu i duši a podpoříš celkově svoje zdraví.