REFERENCE KLIENTŮ 

Lucie, chci ti ze srdce poděkovat za tvůj pravdivý a upřímný přístup plný okamžitých vhledů. Právě tvoje okamžité vhledy dokázaly rozbít a rozrušit moje strnulé staré já a má falešná přesvědčení, která mě držela na místě. Velice jsi mi pomohla uvědomit si, v jakých nesmyslných domněnkách a představách jsem dosud žil. Také jsem si díky tobě uvědomil širší souvislosti. Pochopil jsem, že musím udělat ráznou změnu ve svém životě. Zastavit to, co dělám. Rozběhnout úplně novou sadu aktivit a možností, kterým se věnovat. Všechno se mi v životě změnilo. Já jsem se změnil. Přijde mi, že svět a moje okolí se změnilo, protože ho teď vidím jinak. Před ikigai jsem byl doslova zamknutý v minulosti. Zpomalil jsem. Začal jsem si všímat a vnímat, co dělám a co říkám. Přestal jsem být zbrklý a ukvapený. Ukončil jsem nefunkční vztahy a spolupráce, což mi přineslo obrovskou úlevu a vrátilo mi to mou energii pro moje projekty a můj záměr. Společná cesta s tebou byla naprosto fantastická, úžasná a inspirující. S tvojí podporou a motivací jsem byl schopný mnoho ve svém životě v krátkém čase změnit. Tahle práce je tvoje IKIGAI. Děkuji ti z celého srdce.
Michal Cílek
Na začátku jsem nevěděla do čeho jdu, ale cítila jsem, že se chci touto cestou vydat. Všechny naše sezení jsem si užívala a byla fascinovaná i otázkami, které mě někdy "vykolejily" a jindy jsem si říkala "Jak je možné, že jsem se sama sebe na toto ještě nikdy nezeptala". Hodně mi pomáhal sdílený dokument s "úkoly" na které jsem se vždy těšila, protože to byl čas, kdy jsem byla sama se sebou a pro sebe a otevřel mi další témata, uvědomění a otázky. Pokud někdo cítí, že chce něco změnit (a ani nemusí vědět co), tak z důvodu vlastního prožitku a s radostí doporučuji Lucii a její milý a otevřený přístup. Změny, které po IKIGAI procesu cítím, za to prostě stojí. Děkuji za provedení procesem, děkuji za příjemnou energii u setkání, děkuji za důvěru a za možnost se i v budoucnu vidět. Všeho si moc vážím. Navíc jsou věci a pocity, které se prostě nedají slovy přenést.
Erika Moudrá
Byla to prima setkání, na která jsem se upřímně těšila. Mít možnost jednou za 14 dní mluvit s někým jen o sobě, hrabat se v sobě a vědět, že mě ten druhý poslouchá, bylo fenomenální! Bavilo mě vyplňování úkolů. Oceňuji tvoji jasnost ve stanovení podmínek společné práce. Překopala jsem celý svůj pracovní směr a obor. Začala si víc dělat radost, což jsem před tím nedělala. Víc si věřím a mám vyšší sebevědomí. Přestala jsem toho tolik řešit "přes hlavu" a víc začala používat srdce. Dala jsem si dohromady všechno, co mě kdy zajímalo a co mi dělalo dobře. Ke spoustě věcí, které jsem dělávala dřív, jsem se vrátila. Když svoje IKIGAI žiju, tak je mi líp a radostněji. Celkově náš společný proces IKIGAI hodnotím jako krásný luxus sebepoznávání, který jsem si dopřála poprvé v životě.
Radka Holešovská
IKIGAI mi přineslo zklidnění a jiný úhel pohledu. Uvědomění, že odpočinek může být aktivní, že mám spoustu plusů. Co se změnilo? Více se zaměřuji na to co mi jde a už si nepřipadám sebestředná, když o sobě řeknu: jo jde mi to a to. Více odpočívám, více jsem tady a teď. Jsem spokojená, protože mě k tobě kopla intuice a věděla jsem, že to je to, co potřebuju. Celkově náš společný proces IKIGAI byl pro mě emoční a přicházela silná uvědomění, za mě 10 z 10, velké ANO.
Světlo Štěpánka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Ikigai plně doporučuji. Pokud chcete změnu v přístupu k životu opravdu uskutečnit, počítáte s tím, že budete aktivní součástí procesu a rádi byste viděli první výsledek v rozumném časovém horizontu - tak do toho jděte. Moc zajímavé bylo, jak se během pár setkání vyčistila moje hlava od balastu negací, strachu a bloků a tím mi to pomohlo k tomu, aby moje představa / cíl vystoupil jasně. Vždycky tam byl, ale pod hromadou zbytečností. Bylo to jak když děláte úklid ve skříni a třídíte, co si nechat, co poslat dál a co vyhodit, aby výsledný šatník seděl jak na Vaši postavu, tak aby vyhovoval Vašim aktivitám. Ikigai mi přineslo radost a hravost. Přístup Lucie mi moc vyhovoval :) Příjemný a kultivovaný projev, zároveň vedení tak akorát, nic násilného.
Gabriela Wagnerová
Ikigai mě zaujalo celkově komplexním jiným přístupem. Nebyla to jednoduchá cesta kouknout se do sebe, do svého nitra, člověk na to není moc zvyklý...ale rozhodně to stojí za to. Líbilo se mi povzbuzování od Lucie a vítám celkové příjemné souznění. Během procházení ikigai jsem se rozhodla ŽÍT jinak a trvat si na tom. Ikigai mi konkrétně přineslo uvědomění, že můžu vše, co chci a jen moje hlava mě omezuje. Celý nás společný proces hodnotím jako jízdu waau 🙂
Pája Kadavá
Ikigai bylo pro mě osvobozující. Otevřelo mi oči do sebe a také srdce, které jsem měla "vypnuté" a jela jsem jen podle hlavy. Zapomněla jsem vnímat své pocity, instinkty a taková ta nelogická vnitřní varování a radosti ze života. Ikigai mi přineslo velká uvědomění. Uvědomila jsem si, že je potřeba si život užít a ne ho jen prožít bez uvědomění. Co se u mě změnilo bylo, že jsem se začala víc soustředit i na své pocity. Na začátku společné cesty jsem si vyplnila 90 denní vizi. Když jsem si ji na konci pročítala, zjistila jsem, že se vlastně začalo naplňovat/naplnilo to, co jsem si dala jako svůj záměr. Pokud chcete vědět co to Ikigai pro vás znamená, s Lucií na to přijdete a najdete si v tom to své, co je pro vás důležité a posune vás to dál v životě.
Jana Šmídová

Obrat z nuly na 500+ tisíc Kč během 14 dní!

Niky

Meditace pro ženy v podání Lucie je velmi uklidňující a nabíjející. Lucie má krásný, příjemný hlas, který se úžasně poslouchá. Pokud chcete po celodenním shonu vypnout a zrelaxovat tělo i mysl, tato meditace je přesně pro Vás, uvolníte se a ocitnete se v krásné barevné říši, která je jen Vaše. Vřele doporučuji všem maminkám a ženám, které si chtějí dopřát aspoň malou chvilku pro sebe.
Pavla Tomášková
Když jsem se hlásila do kurzu, necítila jsem se v práci moc dobře a chtěla jsem s tím něco udělat. Uvažovala jsem o podnikání. Lucie pomáhá navést na cestu, která je pro konkrétního člověka ta nejpřínosnější. Dává do kurzu své plné nasazení. Mně to pomohlo uvědomit si, že jsem týmový hráč, že vést sama podnikání by byl pro mě příliš velký tlak. Cítila jsem úlevu při objevení této možnosti. Kurz bych doporučila zejména pro to, že vám pomůže najít řešení konkrétně pro Vás.
Jitka Jůzová
Vyhrála jsem Lucii a jsem za to velmi vděčná 🙏🤩 Slovo dalo slovo a s Lucií jsem řešila téma těla a peněz. Prostě hmoty. Protože jsem vnímala, že tyhle dvě věci spolu úzce souvisí a moc mi nefungují. Lucie se na moje téma naladila a říkala vhledy, které jí chodily. Ptala se, koučovala a taky mentorovala. Prostě úplná všehochuť, kterou přesně potřebujete, aby vám bylo líp ❤️ A co mě nejvíc pobavilo, když vytáhla kartu, která přesně seděla k tématu, proč se mi to vše děje. Prostě celé paráda. Lucii moc a moc ráda doporučuju a děkuju 🙏
Hanka Burešováhankaburesova.cz/
Lucii znám již několik let a musím říct, že mě stále překvapuje. Nejvíce však tím, jak jako máma stíhá své podnikání a i malé broučky. Když mi dnes poslala svou meditaci pochopila jsem, kde bere energii. Její meditace mě úplně očistila od problémů, které jsem dnes musela řešit a že jich nebylo málo a naplnila mě silami na další práci. K meditaci se rozhodně budu vracet. Lucčino slovo je velmi klidné a příjemné a doslova pohladí po srdci.
Petra Plemlováunuo.cz
Wau musím se s vámi podělit o zážitek, který jsem právě zažila. Po celém dni, kdy jsem se cítila rozčarovaná ve stresu, necítila jsem se zkrátka dobře, mi pomohla tahle meditace. I když jsem tomu nevěřila a hele jak zázračně mě uklidnila, že se cítím vláčná a šťastná. Vřele doporučuji všem maminkám a všem lidem co zažívají stres a potřebuji vypnout. Luci moc ti děkuji za tuhle meditaci, tvůj hlas je tam tak kouzelný, jsi třešnička na dortě.
Lucie Hanáková
Luci, ještě jednou moc děkuji za rozhovor s tebou. Máš opravdu velký talent na plynutí a vedení rozhovorů. Tak příjemný rozhovor jsem snad ještě nikdy neměla.
Jitka Zoderová
Luci je prostě andĕl, kterého mi Vesmír poslal ❤️ Mám chuť říct MILUJU TĚ za to, jak mě nakopla 😉 Luci mi dala jiný úhel pohledu na situaci, kterou jsem potřebovala vyřešit. Nevěděla jsem, jak mi pomůže, ale věděla jsem, že ji mám kontaktovat a má intuice se nemýlila. Luci mě ubezpečila, že je vše v pořádku. S její empatií jsem se cítila v objetí lásky, nesouzená, úžasná. Luca má dar nadhledu a komunikace a klidu. DÍKY DÍKY DÍKY
Světlo Štěpánka
Milá Luci, děkuji za Tvůj dárek - krásnou uklidňující meditaci. Opravdu mi navodila příjemný a uvolňující pocit klidu v dnes celý den neklidné duši❤️ Také moc děkuji za Tvůj přínosný kurz. Jsi velice milá a vždy jsem se těšila na další den, abych se něco nového v kurzu ,,naučila''.
Dáša Trantová
Ty jsi báječná. Vážně. Už jen to, že slyším tvůj hlas, je neskutečně uklidňující ❤️ Máš naprostou pravdu s tou silou. Moc děkuji
Niky Debora
Byla jsem docela na dně - nic se mi nedařilo, zdravotní problémy a problémy v rodině mojí sestry, které mě vždycky dost zasáhnou. A objevila jsem on-line kurz. Říkala jsem si, že se třeba dám trochu "do kupy". Postupem času se můj stav zlepšil. Ne sice po stránce zdravotní, ale po stránce psychické. Zklidnila jsem se a začala se na svět dívat "jinýma očima". Poznala jsem, že pokud budu přemýšlet víc nad sebou a nezabývat se starostmi druhých, kterým stejně nepomohu, bude mi rozhodně lépe. V současné době vyslechnu, když si mi někdo postěžuje, ale abych "rozpitvávala" problémy druhých, to už nedělám. Kurz doporučuji, protože člověk se dokáže víc soustředit na věci důležité a nezabývat se malichernostmi. Nejvíc mi dal závěrečný rozhovor s paní Lucií, který byl velmi, velmi příjemný a dal mi velmi.
Eva Sáňková
Luci, děkuju za skvělé Triádové vedení! Máš výborné vhledy, dokážeš dát hodnotnou zpětnou vazbu a realistický náhled na podnikatelskou cestu. Nemáš prázdné řeči a univerzální motivační fráze, ale dokážeš správně podpořit a navést v situaci, ve které člověk je. Moc díky za tuhle zkušenost a vřele Tě můžu jako mentorku doporučit.
Vendulka Pánková
Luci, já moc děkuji. Díky tobě jsem se na své podnikání koukla zase z jiného pohledu. Srovnala jsem si co chci od svého druhého odvětví podnikání a určila konkrétní kroky. Určitě tě jako mentorku doporučuji. Mám štěstí, že jsem se s vámi mohla potkávat a zlepšovat se. 
Anežka Prokšová
Pre kurz som sa rozhodla preto, že som už videla nejaké Tvoje videá a mám zakúpené aj meditácie. Páči sa mi Tvoj spôsob vysvetľovania, Tvoje náhľady na spôsob „cesty k sebe". Moje očakávania kurz na 100% splnil. Kurz bol pre mňa prínosom hlavne preto, že bol na dennej báze, zadával úlohy, ktoré ma posúvali vpred každým dňom a vlastne boli pre mňa motiváciou. Konkrétnym prínosom pre mňa je, že neustálym opakovaním a zvedomovaním si vecí ohľadom sebapoznania, uvoľňovania blokov, motivácie a poznania „ako to všetko vlastne funguje" sa cítim ukotvenejšia a sebavedomejšia. Určite som sa posunula vpred. Páčila sa mi telefonická konzultácia s odporučením kníh, ktoré by mi mohli pomôcť v odhalení príčin mojich strachov. Kurz by som určite odporučila, hlavne kvôli tomu, že počúvať Teba, Lucka, je veľmi príjemné, a či už je človek nováčik alebo trocha pokročilý na tejto ceste, vždy sa má čo naučiť. Tvoj prístup je "krok za krokom", čo považujem za výborné. Najväčším prínosom bolo vypracovávanie pracovných listov, lebo pri písaní si človek niektoré súvislosti oveľa viac uvedomí.
Zuzka Podolcová
Pred vstupom do kurzu som bola dosť skeptická, pretože som absolvovala niekoľko podobných kurzov, ktoré nenaplnili moje očakávania a neukázali mi ten správny smer. A keďže stále rada skúšam niečo nové, rozhodla som sa aj pre kurz pani Lucie. Zistila som, že vypracovávanie domácich úloh je v tomto prípade nesmierne dôležité, a že to mi dalo najviac, i keď sa mi to zo začiatku, priznám sa, nepozdávalo. Práve domáce úlohy a analýza vlastného života podľa podrobných pokynov pani Lucie ma prinútili zamyslieť sa a prehodnotiť doterajší spôsob života a ukázali mi tú správnu cestu, ktorou sa mám uberať a čo by som mala vo svojom živote zmeniť. Myslím si, že každý prostredníctvom tohto kurzu zistí, čo brzdi jeho rozvoj. Môže to byť nenapĺňajúca práca alebo nefungujúci vzťah, z ktorých sa ľudia boja odísť, alebo niekto potrebuje len nakopnúť aby si uvedomil isté veci vo svojom živote, zmenil ich a začal žiť kvalitnejší a plnohodnotnejší život. V mojom prípade to bolo práve uvedomenie si, že musím myslieť viac na seba ako na druhých, že je dôležité naučiť sa v živote vravieť aj NIE a vedieť si nájsť čas i pre seba. Kurz sa zaoberá rôznymi životnými oblasťami a etapami života, preto si myslím, že každý účastník kurzu tu nájde jadro svojho problému.
Dagmar Horňáková
Byl jsem v situaci, kdy jsem si chtěl uspořádat a srovnat myšlenky a jednotlivé kroky. Ne vše se mi v průběhu procházení kurzu podařilo, ale opakováním kroků se mi postupně daří naplňovat moje a zároveň cíle kurzu. Přínosem kurzu je pro mě uvědomění, co chci dále v životě mít a čeho chci dosáhnout. Kurz doporučuji všem, kteří se pohybují v kruhu a nemohou z něho ven. Největším přínosem pro mě bylo uvědomění si sebe sama a jak dál.
František Štefánek