Vítej :)

Vydat se na cestu sebepoznání znamená vybudovat si hlubšípravdivější vztah se sebou samým, což je základem pro šťastný a naplněný život.

Teprve až se opravdu poznáš, můžeš lépe rozumět svým potřebám, cílům a touhám, což ti umožní vytvářet život, který je v souladu s celou tvou bytostí, tvými nejhlubšími hodnotami a touhami.

Pusť si úvodní video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

KLÍČ KE TVÉMU NOVÉMU JÁ

1. KROK - dnešní úkol

Tvůj dosavadní životní příběh

2. KROK - čeká tě zítra

Tvé tady a teď

3. KROK - čeká tě pozítří

Tvá budoucnost

Představ si, že tohle je mapa tvojí životní cesty

Pár slov o mně a ode mě pro tebe na úvod

Každý z nás ve svém životě procházíme různými zkušenostmi. Ve svém blízkém okolí jsem bohužel měla několik toxických osob a vůbec jsem si toho nebyla vědoma. Měla jsem nezdravý vztah se svým tátou, nezdravý vztah se svým partnerem i nezdravý vztah se svojí nejlepší kamarádkou - vlastně nezdravý vztah sama k sobě.

Můj život se vůbec neodehrával dle mých představ, přesto jsem dlouhá léta sama sobě namlouvala, že je vše v pořádku, a že to tak má být a nemůže být jinak.

Před lety jsem se však v důsledku svých životních okolností rozhodla svůj život změnit. Moje situace byla neúnosná. Padla jsem na svoje pomyslné dno, a to mě dovedlo na rozcestí. Stála jsem před otázkou svůj život ukončit nebo něco udělat jinak. Svůj život vnímám jako dar a jsem přesvědčená, že na život bych si nikdy nesáhla. Takže byla jasná volba - NĚCO ZMĚNIT.

Ovšem netušila jsem co mám dělat, kudy se vydat, jak to změnit. Každopádně jsem udělala ROZHODNUTÍ  pomyslný krok do neznáma. V té době jsem vůbec nic jsem nevěděla o důležitosti smyslu života, sebepoznání, sebepřijetísíle naší mysli.

Dlouhá léta svého života jsem totiž jen přežívala. Přesvědčovala jsem sama sebe, že to tak má být a umlčovala svůj vnitřní hlas, který mi neustále říkal, že takhle to není v pořádku.

Uplynulo cca 8 let, kdy jsem se rozhodla změnit směr kormidla svého života. Mnohdy jsem šla cestou pokus omyl, udělala mnoho chyb, prožila spoustu bolesti, než jsem se dostala tam, kde nyní jsem. A stále jdu. Tahle cesta nikdy nekončí. Nelituji však jediného dne.

Vydat se na cestu do neznáma, na cestu svého sebepoznání, bylo to nejlepší, co mě v mém životě potkalo.

 

U tebe to bude nejspíš podobné.

Buď  k sobě laskavý a ber chyby jako důležitou část svého života a svého rozvíjení. Vítej chyby jako informace o tom, čemu se příště vyhnout. Určitě to zvládneš. Věřím ti.

Nyní přejdi na 1. krok

Lucie Horenská

Lucie je IKIGAI life mentor.

Je máma dvou úžasných bytostí.

Je expertka na rozstřelení mindsetu

a seskládání nové identity.

Jejíma rukama prošlo více než 400 klientů. Má odkoučováno téměř 1000 hodin. 

Její motto: „Tajemství šťastného a bohatého života je ukryto v našem každodenním bytí.“ 

DŮLEŽITÁ INFORMACE pro celý program

Všechny úkoly dělej postupně, tak jak tě povedu. Neodkládej. Ty konkrétní kroky ve tvém životě za tebe nikdo neudělá. 

Pokud budeš mít v průběhu kurzu jakýkoliv dotaz, nebudeš si vědět rady a podobně, napiš mi na [email protected]