8.8.2020 Lví brána

Dnešní datum je výjimečné. Nejprve jsem chtěla jen postnout příspěvek na Facebook, nicméně pak jsem si řekla, že dnešní den a to, co s vámi chci sdílet, si zaslouží více pozornosti.

Letos poprvé jsem slyšela pojem Lví brána. Možná jste na tom letos stejně jako já. Jelikož tato informace ke mně přišla od Lindy, ženy, které si nesmírně vážím, zaujalo mě to. Když to píše ona, tak to jistě nebude žádná blbost, blesklo mi hlavou.

Nejprve trochu Wikipedie:

Lví brána byla hlavním vstupem do starověké pevnosti Mykén na řeckém poloostrově Peloponésu. Byla vybudována kolem roku 1250 př.n.l. na severozápadě akropole. Jméno se odvozuje od kamenného reliéfu dvou lvů či spíše lvic v heraldické sestavě kolem sloupu, které tvoří tři metry vysoký trojúhelníkový fronton, jenž se tyčí nad vchodem.

Lví brána představuje jediný zachovalý příklad monumentálního sochařství mykénské kultury. Další jedinečností tohoto díla je, že zůstala stát na svém místě a nebylo ji potřeba objevovat vykopávkami.

Číslo 8 pohledem numerologie

Osmička je nejmocnější ze všech  čísel. Je to číslo peněz, ambicí, vůle, logického myšlení, obrazotvornosti a organizačních schopností. Značí zájem o hmotný svět, zaměření na získávání majetku, peněz, na úspěch a zisk. Symbolizuje i touhu po moci, slávě, vlivu a sexu.

Lví brána

se otevírá každý rok právě 8. srpna (8.8.). Je pro nás dobré tomuto dni věnovat pozornost.

Linda doporučuje provést dnes rituál hojnosti či něco, co s hojností souvisí. Jelikož si myslím, že po hojnosti toužíme všichni, proto dnes píšu tento článek. Sdílím s vámi tipy k tomu, co dnes můžete udělat pro to, abyste podpořili proudění hojnosti ve vašem životě. A jistě nejenom to, je v tom hluboká síla.

Co jsem dnes pro hojnost udělala já?

Pro proudění hojnosti v mém životě mám již nějaké svoje dejme tomu „rituálky“. Nicméně DNES jsem se rozhodla, že proudění hojnosti ve svém životě podpořím více a jinak, než doposud. Nabízelo se dnešní datum a několik možností.

Neměla jsem plán, co udělám. A tak jsem to nechala plynout. Nechala jsem se vést vyšším záměrem. Jen jsem vyslala přání, aby se mi otevřelo to, co je tady dnes pro mě nejpřínosnější.

P.S.: Dřív jsem vůbec nebyla schopná nechat věci plynout. Takže pokud to máte taky tak, dnes se nechte vést mnou.

A dopadlo to tak, že:

  • jsem strávila několik minut ve společnosti magnetů hojnosti,
  • jsem si vytvořila nástěnku hojnosti,
  • jsem si vytvořila mísu hojnosti,
  • jsem absolvovala meditaci Lví brána.

Více o mém dnešním rituálu na počest Lví brány se dozvíte ve videu. Mísa hojnosti tam není, myšlenka přišla až poté, co jsem video natočila. Já si ji vyrobila podle Miriam.

S láskou a úctou ke tvojí jedinečnosti,

Lucie ♥

P.S.: Sdílejte v komentáři, zda jste si udělali nějaký rituál k dnešnímu dni 8.8. a otevření Lví brány. Moc mě to zajímá :)

Inspirace: enumerology.eu, Blahobytí

Lucie je expert na rozstřelení MINDSETu, nové úhly pohledu, boření mýtů, intuitivní podporu a bohatství. S plnou podporou tě provede na cestě tvého života k vnitřní síle, svobodě, radosti, hojnosti, světlu, klidu a lásce, a to bez limitů a omezení. Jejím darem je vnímání signálů z vyšších míst, intuice a empatie a předání nových vhledů do tvého života. Je také autorka projektu Řekni o sobě světu. více o Lucii
Komentáře