ACCESS BARS® 

Vše v životě ke mně přichází s lehkostí, radostí a oslavou.

Jak by se vám líbilo,

kdybyste mohli uvolnit všechny myšlenky, při kterých se necítíte dobře?

Jaké by to bylo,

kdybyste mohli vymazat všechny nepříjemnosti a tíživé situace ve svém životě?

Co vše je tady možné?

Kontaktujte mě, obratem se ozvu s termíny našeho setkání.

Jsem certifikovaný Access Consciousness Bars Practitioner. Metodu ACCESS BARS® s láskou šířím dál. Sezení Bars můžeme provést v pohodlí vašeho domova nebo u mě doma v Brně - za pěkného počasí na zahradě :) Vše je na dohodě a tak, aby vám to vyhovovalo. Trvání 60-90 minut. Věnuji vám tolik času, kolik budete potřebovat :) 

 Pro koho je zážitková relaxace s metodou Access Bars® vhodná? 

Pro VŠECHNY.

Pro lidi zdravé i s nějakou diagnostikovanou nemocí.

Pro ženy, mužeděti - zkrátka veškeré věkové kategorie. Je možné již od raného věku - například miminko sedí mamince na klíně a prostřednictvím maminky se přenáší i na miminko. 

Je velmi přínosné v těhotenství. Ženy, které pravidelně dostávají Bars, prožívají své těhotenství jednodušeji, porod je kratší a jejich těla se hojí rychleji.

 Jak zážitková relaxace s metodou Access Bars® u mě probíhá?

Pohodlně se v leže na zádech uvelebíte do lehátka. Já sedím za vaší hlavou. Jemně se dotýkám daných bodů na vaší hlavě.

Sezení Bars můžeme rozšířit o přátelské posezení u šálku čaje. Můžeme probrat vaše starosti nebo také můžeme posedět v naprostém tichu. Vše tak, jak vám vyhovuje. Respektuji přání klientů.  

Není třeba rozumově vysvětlovat, co vám má Access Bars® přinést. Věřte, že si díky této metodě dopřejete právě to, co potřebujete

Počet Bars je zcela individuální. Již po prvním absolvování můžete cítit velkou úlevu, zmírnění stresu, více radosti a větší "lehkost" v životě. Někteří však první příznaky pocítí s odstupem času či až po několika sezení. Ovšem není pochyb o tom, že tato metoda funguje a působí na každého. 

Laskavost vůči vašemu tělu, respekt k vaší osobě a diskrétnost jsou samozřejmostí.

Co o Bars říká moje dcera?

Když mi mamka dělá Bars, cítím se moc dobře, nejsem v křeči, uvolním se, zklidním se u toho a užívám si to. A vždycky u toho usnu :) A když se probudím, tak mám víc energie. Nejradši bych, aby mi mamka dávala Bars každý den.
Emma Horenskámoje dcera; 10 let; má diagnostikovanou epilepsii

 Jaká je moje cena za sezení Access Bars®

Mám stanovenou cenu 2 000 Kč za cca 90 minut. 

Chcete-li dopřát sezení Bars svým blízkým, velmi ráda vám vystavím dárkový poukaz.

ACCESS BARS®

Access Bars® je technika, která se zaměřuje na 32 bodů na hlavě. Ty jsou vstupní branou a naopak i výstupním místem různých emocí, témat, oblastí života, schopností, bloků, potenciálů, programů, vzorců atd.

Vše, i to, čeho si nejsme vědomi, tato metoda uvolní a rozproudí energii, která je potřebná k naší životní rovnováze a harmonii. Otevírá vědomí tak, abychom náš život tvořili s lehkostí, radostí a s oslavou.

Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Následně na to informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám. Celý váš život se může změnit.  

ACCESS BARS® je součástí nástrojů a procesů Access Consciousness®

Metoda vznikla v roce 1990 v USA a od té doby již pomohla  tisícům lidí na celém světě změnit významné aspekty jejich života.

Zakladatel metody ACCESS BARS® Gary Douglas říká:

“ Vaše volba je to, co tvoří Vaši budoucnost. Často máme podivná přesvědčení, že věci a situace se nám nějak dějí, že pro nás byly zvoleny, že je to osud apod. Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme dnes. Změníme-li naši volbu, můžeme mít jinou budoucnost“.

 • Co kdyby dnešek mohl být začátek něčeho jiného?
 • Jak se může ještě zlepšit můj život?
 • Co je ještě možné? 

Otázka může změnit energii jakékoli situace. Je to právě otázka, která otevírá dveře jiným možnostem.

 Účinky Access Bars® 

 • Odstranění bolestí různých částí těla
 • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
 • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
 • Uvolnění stresu a napětí
 • Pomoc při obtížných životních situacích
 • Odbourání únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie
 • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
 • Zklidnění hyperaktivity u dětí
 • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
Foto po absolvování kurzu -s mojí facilitátorkou Irenkou

Jaká je zkušenost lidí s touto metodou?

S Access Bars jsem se setkala v době, kdy moje zdravotní situace byla velmi špatná, musela jsem kvůli tomu nechat práce. Vztah s tehdejším přítelem byl naprosto nefunkční, a aby toho nebylo málo i moje finanční situace byla v záporných číslech a nestíhala jsem hradit faktury, kterých bylo více a více. Byla jsem nešťastná a zoufalá. Jsem velmi vděčná za bars. Díky tomu jsem dokázala odejít od přítele, má finanční situace se velmi zlepšila, zdraví se zlepšilo, začalo se mi dařit v podnikání. V této době jsem spokojená a šťastná. Vybírám si více.
Veronika Vrkočová
To, co bylo pro mě důležitý, že díky Access Bars už si neberu osobně názory ostatních lidí, začala jsem to brát jako jejich pohled na věc. Pomocí Access Bars se snažím léčit sebe a ostatní. Pomáhá mi vyrovnávat se se strachem. Celkově od chvíle, kdy mi tato metoda vstoupila do života, se mění můj život a cítím se celkově lépe.
Lucie Hanákovámaminka a podnikatelka