PŘEKROČ SVOJE HRANICE

ON-LINE WORKSHOP ZDARMA

PRO ÚSPĚCH V ŽIVOTĚ I V PODNIKÁNÍ

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kolikrát jsi s něčím začal/a, měl/a jsi velké nadšení a naplno ses ponořil/a do procesu, ale po úvodní euforii jsi polevil/a, začal/a odkládat a nakonec to nedotáhl/a do konce?

A v důsledku toho jsou tvoje vysněné výsledky stále v nedohlednu?

Zvu tě na 

WORKSHOP ZDARMA

kde ti speciálními otázkami ukážu, kde se momentálně nacházíš ve svém životě, i v podnikání. 

  • Uvědomíš si svoji aktuální situaci.
  • Zjistíš, jak se posunout dál díky metodě, kterou úspěšně praktikuji ve svém životě i u svých klientů, a která funguje.
  • A díky tomu překročíš běžné hranice, což ti umožní změnit svoji situaci a jít vstříc svému úspěchu.

Registruj si svoje místo.

Zadej svoje jméno, e-mailovou adresu a získej vstupenku na on-line workshop zdarma. 

 

PŘEKROČ SVOJE HRANICE

WORKSHOP ZDARMA

16.5.2024 v 10h

Záznam bude k dispozici do 21.5.2024.

Jedná se o jedinečný on-line workshop, který běžně nedělám. Zároveň ho nenabízím volně na svém webu. Získat ho můžeš právě teď na této stránce. 

Proč bych tě měla inspirovat právě já? 

Taky jsem to před lety tak měla.

Byly časy, kdy jsem nedotahovala věci do konce. Zcela mi v mém životě chyběla pravidelnost.

 

Měla jsem vždy velké nadšení, spoustu nápadů, pouštěla jsem se do nových a nových věcí, ale výsledkem bylo, že jsem byla rozlítaná na několik stran a výsledky pořádně žádné.

 

A to mě stálo obrovsky moc času a mojí energie. No a navíc to bylo zcela neefektivní.

 

Byla jsem unavená a vyčerpaná a vnitřně jsem cítila, že to tak nemá být.

 

Pak mi přišli do života lidé a metody, které jsem aplikovala do svého života a díky tomu jsem zcela změnila přístup ke svému životu celkově a ke svému podnikání. 

 

Ale to hlavní, co se stalo bylo, že

výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Získala jsem svůj vnitřní klidpohodu a díky tomu jsem naskočila na vlnu hojnosti mého života.

Připoj se k workshopu Překroč svoje hranice, ujasni si svoji aktuální situaci a zjisti, jak překročit hranice a posunout se dál.

Když jsem to dokázala já, můžeš to dokázat i ty!  

Lucie Horenská

Lucie je IKIGAI byznys mentor.

Je máma dvou úžasných bytostí.

Je expertka na rozstřelení mindsetu

a seskládání nové identity.

Jejíma rukama prošlo více než 400 klientů. Má odkoučováno téměř 1000 hodin. 

Její motto: „Tajemství šťastného a bohatého života je ukryto v našem každodenním bytí.“ 

Ikigai mě zaujalo celkově komplexním jiným přístupem. Nebyla to jednoduchá cesta kouknout se do sebe, do svého nitra, člověk na to není moc zvyklý...ale rozhodně to stojí za to. Líbilo se mi povzbuzování od Lucie a vítám celkové příjemné souznění. Během procházení ikigai jsem se rozhodla ŽÍT jinak a trvat si na tom. Ikigai mi konkrétně přineslo uvědomění, že můžu vše, co chci a jen moje hlava mě omezuje. Celý nás společný proces hodnotím jako jízdu waau 🙂
Pája Kadavá
Lucie, chci ti ze srdce poděkovat za tvůj pravdivý a upřímný přístup plný okamžitých vhledů. Právě tvoje okamžité vhledy dokázaly rozbít a rozrušit moje strnulé staré já a má falešná přesvědčení, která mě držela na místě. Velice jsi mi pomohla uvědomit si, v jakých nesmyslných domněnkách a představách jsem dosud žil. Také jsem si díky tobě uvědomil širší souvislosti. Pochopil jsem, že musím udělat ráznou změnu ve svém životě. Zastavit to, co dělám. Rozběhnout úplně novou sadu aktivit a možností, kterým se věnovat. Všechno se mi v životě změnilo. Já jsem se změnil. Přijde mi, že svět a moje okolí se změnilo, protože ho teď vidím jinak. Před ikigai jsem byl doslova zamknutý v minulosti. Zpomalil jsem. Začal jsem si všímat a vnímat, co dělám a co říkám. Přestal jsem být zbrklý a ukvapený. Ukončil jsem nefunkční vztahy a spolupráce, což mi přineslo obrovskou úlevu a vrátilo mi to mou energii pro moje projekty a můj záměr. Společná cesta s tebou byla naprosto fantastická, úžasná a inspirující. S tvojí podporou a motivací jsem byl schopný mnoho ve svém životě v krátkém čase změnit. Tahle práce je tvoje IKIGAI. Děkuji ti z celého srdce.
Michal Cílek
Ikigai bylo pro mě osvobozující. Otevřelo mi oči do sebe a také srdce, které jsem měla "vypnuté" a jela jsem jen podle hlavy. Zapomněla jsem vnímat své pocity, instinkty a taková ta nelogická vnitřní varování a radosti ze života. Ikigai mi přineslo velká uvědomění. Uvědomila jsem si, že je potřeba si život užít a ne ho jen prožít bez uvědomění. Co se u mě změnilo bylo, že jsem se začala víc soustředit i na své pocity. Na začátku společné cesty jsem si vyplnila 90 denní vizi. Když jsem si ji na konci pročítala, zjistila jsem, že se vlastně začalo naplňovat/naplnilo to, co jsem si dala jako svůj záměr. Pokud chcete vědět co to Ikigai pro vás znamená, s Lucií na to přijdete a najdete si v tom to své, co je pro vás důležité a posune vás to dál v životě.
Jana Šmídová
Byla to prima setkání, na která jsem se upřímně těšila. Mít možnost jednou za 14 dní mluvit s někým jen o sobě, hrabat se v sobě a vědět, že mě ten druhý poslouchá, bylo fenomenální! Bavilo mě vyplňování úkolů. Oceňuji tvoji jasnost ve stanovení podmínek společné práce. Překopala jsem celý svůj pracovní směr a obor. Začala si víc dělat radost, což jsem před tím nedělala. Víc si věřím a mám vyšší sebevědomí. Přestala jsem toho tolik řešit "přes hlavu" a víc začala používat srdce. Dala jsem si dohromady všechno, co mě kdy zajímalo a co mi dělalo dobře. Ke spoustě věcí, které jsem dělávala dřív, jsem se vrátila. Když svoje IKIGAI žiju, tak je mi líp a radostněji. Celkově náš společný proces IKIGAI hodnotím jako krásný luxus sebepoznávání, který jsem si dopřála poprvé v životě.
Radka Holešovská