CESTOVÁNÍ VLAKEM NEBYLO NIKDY JEDNODUŠŠÍ

Máte auto a vyrážíte vždy na výlet autem.

Už vás ale nebaví stát stále v kolonách na dálnici?

Nelíbí se vám jezdit po českých rozbitých silnicích?

Chcete cestovat za rozumnou cenu a přitom pohodlně?

Máte chuť na změnu?

JSTE TU SPRÁVNĚ, ČTĚTE DÁL

Vyrazte na výlet vlakem.

Uvědomte si výhody cestování vlakem. Neplatíte žádné povinné či havarijní pojištění, neplatíte za dálniční známku, neplatíte za benzín.

Nestojíte v kolonách, nerozbijete si své auto najetím do díry v neopravené silnici, nehledáte stále místo k zaparkování.

Můžete si cestou dát pivo :)

Pro cestu vlakem potřebujete jen jízdenku místo benzínu.

A když víte jakou si koupit, ještě ušetříte.

Napsala jsem pro vás e-book

Vyměň auto za vlak

aneb praktický průvodce jak na to.

 

No dobrá, pokud si auto ponecháte, platit výše uvedené (kromě benzínu) budete, i když auto bude stát v garáži.

Ale ta změna, ta je k nezaplacení, nelze ji vyjádřit čísly, ale obohatí vás.

A zážitky vám v hlavě zůstanou ve vzpomínkách napořád.

 

„Život je krátký, žijte ho. Láska je vzácná, chyťte ji. Hněv je špatný, zbavte se ho. Strach je hrozný, čelte mu. Vzpomínky jsou sladké, važte si jich.“ 

KDO JSEM?

IMG_2833 (1)

Cestovatelka. Objevila jsem kouzlo cestování vlakem. Cestování je moje vášeň od malička. Toužím po cestování, poznávání a vytváření nových zážitků, přátelství na cestách. Jsem obdivovatelka krás spojených s cestováním vlakem a expertka na motivaci a praktické rady na cestu.

Vím jak na to, aby se z cesty nestala noční můra. Vím, co na cestu potřebuji, vím, kde potřebné informace najít. Umím si cestu naplánovat, umím si vše zařídit. A pak už jen vyrazím vstříc novému dobrodružství.

Jsou to léta zkušeností a najeté kilometry. A hlavně chuť jet vlakem, setkat se s dosud neznámými lidmi, kteří mají společnou cestu nebo si cestu zpříjemnit nějakou knihou. Chuť vyrazit za poznáním. Chuť cestovat!

Za svůj dosavadní život mám najeto desítky tisíc kilometrů po kolejích.

Procestovala jsem nejenom Českou republiku, vyrazila jsem také do sousedních států, do vzdálenější Itálie, Rumunska, Bulharska a i v USA jsem podnikla výlet vlakem.

 

Jsem člověk, který miluje život.

Řídím se mottem "příjemně cestovat životem".

Když mojí dceři ve třech letech diagnostikovali epilepsii, život se mi zhroutil jako domeček z karet. Trvalo mi, než jsem se sama s tím vším srovnala. Ale pak mi to došlo. Ve chvíli, kdy mi nebylo vůbec dobře, jsem si uvědomila, že je důležité si dělat život příjemnější. Doslova jsem prozřela. Začala jsem objevovat krásy a radosti života ze zcela jiného úhlu pohledu. Všímala jsem si maličkostí, užívala si každý den, každou chvilku svého života. 

V mé hlavě se zrodila myšlenka příjemného života. Ve chvíli, kdy jsem vstoupila na cestu online podnikání, jsem měla jasno v tom, proč to dělám. Protože každý z nás si zaslouží žít svůj příjemný život, i když podmínky nemáme všichni stejné. 

Jsem vděčná za to, že jsem objevila vyšší smysl a směr. Inspiruji lidi, jak žít příjemný život, jak se mít ráda a vážit si sama sebe, jak si užívat radostí života, a to za každých okolností. 

Mým velkým přáním je, dostat co nejvíce lidí na cestu jejich příjemného života. 

Věřím, že tohle je moje poslání, díky kterému se mi podaří dosáhnout pomoci dětem s epilepsií a jejich rodinám.

Díky e-booku

 • ušetříte čas
 • uvědomíte si, že cestování vlakem je pohodlné, bezpečné a cenově víc než přijatelné
 • zjistíte, že proces nákupu jízdenky není nikterak složitý
 • budete vybaveni praktickými radami na cestu
 • rozhodnete se pro změnu a auto necháte v garáži
 • vyrazíte na výlet vlakem a tím se obohatíte o nové zážitky

Ušetřený čas věnujte důležitějším věcem..

..třeba svojí rodině nebo svým koníčkům a zájmům :)

 Nekomplikujte si život, když nemusíte.

Život je o tolik jednodušší, když víte, co a kde hledat a jak na to.

Předkládám vám vše na jednom místě.


Budete na sebe hrdí!

Rodina vás bude milovat, když přijdete s návrhem vyrazit na výlet a tentokrát jinak, než jste doposud byli zvyklí. Napořád budete mít vzpomínky. Vaše děti budou na výlet vlakem vzpomínat ještě dlouho poté. Uvidíte, jak zazáří mezi spolužáky, když řeknou, že byly na výletě a jely vlakem. Opravdu :)

Dnes každý jezdí autem, stalo se to takovým zvykem. Kdo v dnešní době jezdí vlakem, je minimálně zajímavý :)

Sepsání e-booku mi dalo spoustu práce a času. Ale ne tolik, jako celoživotní sbírání zkušeností cestováním a poznáváním.  

Ano, spoustu informací, které ve svém e-booku zmiňuji, najdete. Na internetu najdete vše, na co si vzpomenete. Ale svým e-bookem vám předkládám, kromě faktických informací, i své poznatky, rady a zkušenosti s cestováním vlakem, které nikde jinde nenajdete.

Vše budete mít na jednom místě a napořád.

Představte si, jak sedíte ve vlaku, v batohu máte vše potřebné sbalené na cestu, vedle vás sedí vaše žena / váš muž a vaše děti. Na stolku voní káva. Jedete vstříc novému poznání.

Nemusíte se soustředit na řízení, můžete se ponořit do vlastních myšlenek, můžete si zavřít oči, můžete se kochat ubíhající krajinou. V klidu si vychutnáte svůj šálek kávy.

 

Ještě váháte, zda je e-book pro vás?

 Čtenáři mého e-booku mají pro vás vzkaz :)

Lucie ve svém eBooku předává nepřeberné množství návodů, tipů, rad a vychytávek pro každého. Od maminek s dětmi, přes seniory nebo sportovce. Je to úžasná „příručka“, kde najdete vše potřebné. A ještě dostanete okamžitě chuť vyrazit! Už během čtení eBooku jsem se těšila, kam vyrazím! Došlo mi, jak je cestování vlakem nádherné, poetické. A jakou umožňuje pohodu. Kolikrát mě odradilo od cesty to, když bylo povinné zakoupení jízdenky od společnosti předem. Přišlo mi to složité. Tady je velmi jednoduchý a jasný návod. A ještě spousta dalších. Ebook bych doporučila každému, kdo chce zažít něco nového, najdete tu vše, na co byste se chtěli zeptat, než vyrazíte. Doporučila bych ho tomu, kdo chce cestovat v pohodě, tomu, kdo si chce cestu užít se všemi bonusy, které cestování vlakem nabízí. Lucie napsala úžasný eBook pro každého, koho cestování vlakem láká, jako mě, a kdo jako já měl pocit, že to bude náročné a pro nedostatek informací raději zase vyrazil autem. Už při čtení vás chytne touha „vyrazit“!

Naďa Suchánkováwww.nadasuchankova.cz

Než se mi tento eBook dostal do rukou přiznávám, že jsem si nebyl jist, zda-li mi bude dobrým pomocníkem. Zjistil jsem však, že ano. Našel jsem zde mnoho užitečných rad. Jak rychle vyhledat spojení. Jak chytře koupit jízdenku za dobrou cenu, co si vzít sebou na cesty, na co si dávat pozor a mnoho dalšího. Také jsem vněm formou bonusů našel spousty užitečných „vychytávek“, za které jsem rád. Věřím, že eBook využije každý, kdo bere cestování jako zábavu nebo koníček.

Roman Bradáčwww.romanbradac.cz

Po přečtení eBooku 'Vyměň auto za vlak", jsem skvěle motivovaná a povzbuzená cestovat vlakem! Jelikož mám malé děti, je cestování vlakem velká zábava pro celou rodinu. Velmi užitečné mi přijdou praktické rady jak si vyhledat spoj, jak a kde koupit a zaplatit jízdenku, co si s sebou přibalit na cestu a jak sebe i děti zabavit při cestování, jak si zajistit místenku. Absolutně jsem netušila, že existují vlaky s kinem pro děti. V eBooku je i bezva tip na výlet do Prahy i do Brna a jelikož bydlíme na této trase, pojedeme se podívat do obou měst. Hodně lidí vlakem necestuje jenom proto, že neví jak. V tomto eBooku je jasně a jednoduše vysvětlené vše ohledně cestování vlakem.

Jana Pošíkováwww.janaposikova.cz

E-book je podrobný návod, jak začít cestovat vlakem. Odpoví vám také na otázky, proč byste to měli dělat. Hodí se pro úplné začátečníky, kteří nemají s vlakem žádné zkušenosti i pro občasné cestovatele, kteří by se rádi dověděli nové tipy. Najdete v něm spoustu praktických rad i autorčiných zkušeností. Pokud váháte, jestli vyměnit auto za vlak, přečtěte si tento e-book a budete mít jasno :)

Zuzka Řebíkováwww.zuzanarebikova.cz

Sama hrozně ráda cestuji. Většinou letecky nebo i stopem, přesto ani na vlak nedám dopustit. Proto jsem se s chutí začetla do eBooku. Hned jsem si některé rady a tipy na vlastní kůži vyzkoušela při nejbližší jízdě vlakem. Praktické tipy jsou prokládané motivačními citáty a názory samotné autorky tak, že opravdu budete mít chuť na chvíli auto zanechat v garáži.

Hanka Šormováwww.nanomadskestezce.cz

 

Rozhodnutí je zcela ve vašich rukou...

 

 Standardní cena e-booku

Vyměň auto za vlak aneb praktický průvodce jak na to

 

je 399,- Kč, pro vás nyní za 249,- Kč

 • za tuto cenu si můžete koupit tričko, natankovat "trochu" benzínu do auta nebo si třeba dopřát jednu skromější večeři v restauraci
 • nebo se rozhodnete, že chcete změnu, že chcete vzít rodinu na výlet vlakem, investujete do mého e-booku a budete na cestu zcela připraveni a zazáříte

 

Záleží mi na tom, abyste byli s e-bookem spokojení.

Věřím, že budete.

Kdyby jste však přeci jenom zjistili, že e-book pro vás nebyl přínosem, nic se neděje. Pokud mi do 30 dní od objednávky napíšete, že chcete vrátit peníze, které jste za e-book zaplatili, vrátím vám je.  

 

Součástí e-booku jsou i bonusy :)

 • Praha/Brno tipy na místa, která stojí za to neminout
 • Vlakové menu
 • Co je ještě dobré vědět
 • Káva

 

..nahlédněte do e-booku..

 

A ještě něco..

aktualizace e-booku

Garantuji vám všechny budoucí aktualizace mého e-booku. Kdykoliv ve svém e-booku něco změním, zašlu vám na email aktualizovanou verzi.

originální kresba

Součástí e-booku je originální a jedinečná omalovánka vytvořená pouze pro můj e-book mojí mámou a zdaleka není jen pro ty nejmenší.

VIP skupina

Po uplynutí 14 denní garance na vás čeká další příjemný bonus – členství ve VIP skupině na facebooku "VIP Vyměň auto za vlak", kde se mě můžete ptát na otázky spojené s cestováním vlakem.

Pokud cítíte, že je to pro vás to pravé, objednejte si e-book Vyměň auto za vlak právě teď.

Nečekejte, že možná, někdy, příště,..

TEĎ je ta pravá chvíle, teď cítíte, že tohle téma je to, co vás zajímá a láká.

 

„Pokud neuděláte krok dopředu, nikdy se nedostanete dál.“

za cenu 249,- Kč místo 399,- Kč