Vybalancuj svůj život

program se skupinovým koučinkem

Nastavíme životní rovnováhu, kde STRES nemá místo.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Možná se právě v těchto chvílích zamýšlíte nad tím, co je v životě skutečně důležité. Také vás jistě napadá, co byste mohli změnit k vaší spokojenosti.

 

Blíží se konec roku a mnozí z nás si přehráváme v hlavě uplynulý rok. Uvědomujeme si, že ten letošní byl sakra náročný pro nás všechny, doslova pro celý svět a planetu Zemi. 

 

Mnoho z nás tahle situace rozhodila. Nabourala nám náš dosavadní život. Mnozí jsme museli řešit změnu práce. Mnozí jsme si museli srovnat životní priority. Mnozí jsme pocítili na vlastní kůži, jaké to je, stát se svým dětem rodičem a učitelem zároveň. A tak dále...

 

Pro všechny z nás je tahle doba velkou výzvou a zkouškou.

 

Věřte, že nyní máte jedinečnou příležitost popřemýšlet nad svým vlastním životem. Rozhodnout se v souladu se svým vnitřním kompasem a vydat se tím správným směrem. 

 

Možná cítíte, že nastala ta správná chvíle vykročit na novou cestu. Udělat ten krok, který jste možná už dlouho odkládali.

 Termín 3 týdenního skupinového koučinku a informace

1. - 20. prosince 2020

Skupinový koučink

2x týdně po dobu 3 týdnů (tedy 6x), vždy v úterý a ve čtvrtek v 19 hodin se společně setkáme on-line prostřednictvím platformy ZOOM. Úterní vysílání bude aktivní zejména z mojí strany, čtvrteční vysílání bude více pro vás a konkrétní dotazy, postřehy atd.

Členská sekce

V pondělí 30.11. vám zašlu na váš e-mail přístupové údaje do členské sekce, která je součástí programu. Najdete v ní veškeré záznamy našich vysílání a další materiály.

Kdo jsem?

Jmenuji se Lucie Horenská a jsem člověk, který miluje život.

Díky svým životním okolnostem a cestě, na kterou jsem se vydala, mohu dnes provázet na výsluní druhé a podpořit je na cestě vzhůru, a to jak v jejich osobním životě, tak v podnikání.   

Jsem osobní průvodkyně a podpora na cestě životem ve vaší jedinečnosti.

Osobnostní růst se stal součástí mého životního stylu.

Jsem hluboce přesvědčená o tom, že každý z nás máme jedinečný dar a potenciál a máme co předat druhým lidem. Stanovila jsem 4 principy tvojí jedinečnosti, se kterými se svými klienty pracuji. 

Nabízím vám plnou dávku mojí podpory.  

Jste tvůrce svého života. Investujte do sebe a posuňte svůj život od stresu k rovnováze a tím raketově vpřed.     

CHCI VYKROČIT NA NOVOU CESTU

OBJEDNÁVKA

prodej končí za

ZABEZPEČENÁ ŠIFROVANÁ PLATBA

Platíte pohodlně přes 100 % ověřenou a zabezpečenou platební bránu Stripe.