Vítejte ve světě Voňavého světla,

ve světě PartyLite

KONTAKTOVAT LUCII

Jedna moje kamarádka mi řekla o úžasných vonných svíčkách a jestli se chci dozvědět víc, ať přijdu na Voňavé setkání. Nejsem "blázen" do svíček, ale občas si ráda nějaké zapálím. Mám ráda jejich světlo. Vonné svíčky jsem už ale před lety přestala kupovat, protože mě vždy z té vůně po pár minutách rozbolela hlava.  

Mám ráda nové příležitosti, nová setkávání s lidmi, tak jsem šla. A bylo to úžasné setkání v příjemné kavárně, s milými lidmi a nádherou v podobě dekorací a svíček od společnosti PartyLite.  

Svíčky si mě získaly. Nejen svou vůní, po které mě nebolí hlava (a fakt jsem byla skeptická, ale je tomu tak), ale také svou kvalitou, nádhernými vůněmi a dlouhou výdrží.

Získaly si mě i krásnými dekoracemi do bytu, vonnými tyčinkami, bez kterých si to už dnes například v autě a v koupelně nedovedu představit a dalšími výrobky.

Už teď se těším na léto a sezónu komárů, protože i na to PartyLite myslí a mají dokonalé svíčky odpuzující komáry, takže pryč s chemickými přípravkami do zásuvky :) 

A co víc, plně souzním s vizí společnosti:

Vizí společnosti je být vedoucím hráčem na poli vytváření příjemné domácí atmosféry a domácích podnikatelských příležitostí. Základem pro tuto vizi je víra, že všichni si můžeme splnit své sny, pokud pro to máme odpovídající prostředky a podporu.

Jelikož mi tenhle koncept a výrobky zapadají do mého projektu Příjemný život, rozhodla jsem se s touto americkou společností PartyLite spolupracovat. Společnost prodává vonné svíčky více než 40 let. Ale nejde jen o prodej svíček. Jde o to krásné a milé setkávání se s lidmi, předávání zkušeností a možností dalším lidem.

Společnost neumožňuje prodej přes internet, proto mě neváhejte kontaktovat. Ráda vám svíčky a další skvělé doplňky představím.

Mohu vám zprostředkovat objednávku nebo rovnou můžeme spolupracovat - všechny výrobky pak můžete nakupovat levněji a vybudovat si zde svoji finanční a časovou nezávislost :) 

KONTAKTOVAT LUCII

Na facebookové stránce Voňavé světlo pravidelně zobrazuji výhodné akce společnosti...a je jich opravdu dost :) Dejte stránce "like" a buďte v obraze a nepropásněte akci na vaše oblíbené výrobky :)

Zjistěte o PartyLite víc na oficiálních stránkách společnosti www.partylite.cz

Katalog PODZIM/ZIMA 2019