♥ VÍTEJTE ♥

ve světě kvalitních vonných svíček, vosků, tyčinek

a dekorací do interiéru i exteriéru

Voňavé světlo / PartyLite

Podívejte se na krátké video

Představte si...

 • Vstupujete do svého bytu/domu a první co pocítíte je vůně, která se line z vonných tyčinek.
 • Sedíte ve svém oblíbeném křesle a na malém stolku vedle vás máte zapálenou svíčku, která vám navodí pocit bezpečí, klidu, pohody. 
 • Atmosféru romantického večera s partnerem vám doplní světlo a vůně svíček.
 • Uléháte do postele v pokoji příjemně provoněném díky difuzéru a esenciálním olejům. Vůně levandule proniká do vašich pórů a vy s klidnou myslí usínáte.
  To vše a mnohem více můžete každodenně zažívat s produkty PartyLite.

Dovolte mi představit Voňavé světlo / PartyLite

  PartyLite je americká společnost, se kterou již více jak rok spolupracuji. Voňavé světlo je můj projekt, jehož prostřednictvím sdílím, informuji, nabízím produkty PartyLite pod svým jménem.
  Jmenuji se Lucie Horenská a jsem bytost, která miluje život a velmi ráda sdílí to, co jí dává smysl. Jsem osobní průvodkyně a podpora na cestě životem ve tvojí jedinečnosti. Svět svíček a světla mi přináší denodenně do mého života radost, štěstí, spokojenost a pocit vychutnávání si maličkostí v přítomném okamžiku.
  Jsem šťastná, když mohu svoje zkušenosti sdílet dál a vidět tu radost a spokoojenost v očích druhých lidí.
  Vonné svíčky, stejně jako aromalampa s vonným voskem, vonné tyčinky a další produkty se staly mým každodenním společníkem.
     Vizí společnosti je být vedoucím hráčem na poli vytváření příjemné domácí atmosféry a domácích podnikatelských příležitostí. Základem pro tuto vizi je víra, že všichni si můžeme splnit své sny, pokud pro to máme odpovídající prostředky a podporu. Společnost prodává vonné svíčky více než 40 let.

Nejde jen o prodej svíček. Jde o to krásné a milé setkávání se s lidmi, předávání zkušeností a možností dalším lidem.

Kvalita je pro nás důležitá

Ať už jste milovníci svíček nebo pálíte jen občas, jistě se shodneme, že světlo svíčky vykouzlí krásnou atmosféru a prozáří náš domov. A nejen domov, třeba i masérský salon, kadeřnictví a všechna místa, kde se necháváme hýčkat. 

Zapálit si svíčku se hodí v jakémkoliv ročním období a kdykoliv během běžného dne. Pro významné události nebo jen tak pro radost si můžete pořídit speciální dekorace na svíčky, jako jsou svícny, lucerny a podobně.

V PartyLite myslí na roční období v tom smyslu, že jsou vždy přizpůsobeny vůně danému ročnímu období. Na jaře si zapálíme Ranní louku, v létě si rádi vychutnáme Magické mango, na podzim si s chutí zapálíme Skořicovou dýni a v zimě třeba Zasněženou mátu.  

Pro ty z vás, co chcete od života víc: máme řadu sojových svíček, tedy čistě přírodní vosk.

Knoty našich svíček jsou z bavlny. Kalíšek na čajovou svíčku z plastu. A mám skvělou zprávu pro alergiky - vonné esence jsou velmi kvalitní a hlava nebolí ani při dlouhodobém pálení (vlastní zkušenost).

Svíčky si mě prostě získaly. Svou kvalitou, širokou škálou vůní a dlouhou výdrží.

Získaly si mě i krásnými dekoracemi do bytu, vonnými tyčinkami, bez kterých si to už dnes například v autě a v koupelně nedovedu představit a dalšími výrobky.

Aromalampa do zásuvky je naprostá pecka a vonný vosk vydrží vonět opravdu velmi dlouho.

V letní sezóně jsou dokonalé svíčky odpuzující hmyz, takže pryč s chemickými přípravkami do zásuvky :) 

Kontaktujte mě

Produkty PartyLite můžete zakoupit přes poradce, který s PartyLite spolupracuje - což jsem já nebo se můžete stát poradcem PartyLite a nakupovat si sami.

Produkty PartyLite nezakoupíte v maloobchodě. Nákup přes internet není možný.

Proto mě neváhejte kontaktovat. Velmi ráda vám společnost i její produkty představím. Nabízí se i možnost velmi zajímavé spolupráce.

Napište mi na e-mail lucie@luciehorenska.cz nebo využijte formulář, který se vám otevře po kliknutí na tlačítko "kontaktovat Lucii". Ozvu se vám a vše probereme :) 

Voňavé světlo na Facebooku

Na facebookové stránce Voňavé světlo pravidelně vkládám různé informace o produktech a také moji zkušenost. Také tu najdete veškeré výhodné akce, které společnost pro nás připravuje.

Dejte stránce "to se mi líbí" a buďte v obraze a nepropásněte akci na vaše oblíbené výrobky :)

Pozvěte na stránku i vaše přátele, ať děláme lidem život radostnější díky světlu a vůni kvalitních svíček.

AKTUÁLNĚ  - podzim 2020

 

OD 1.9.2020

Podzim přichází se sezónními podzimními vůněmi. Prohlédněte si aktuální katalog. 

Oficiální webové stránky společnosti: www.partylite.cz.