Vítejte ve světě Voňavého světla,

ve světě PartyLite

Jste milovníci svíček nebo svíčky zapalujete jen občas?

Ať tak či tak, světlo svíčky vykouzlí krásnou atmosféru a prozáří váš domov. A nemělo by vám být jedno, jak kvalitní svíčky kupujete a co vlastně doma pálíte a co se dostává do vzduchu, který dýcháte.

Do cesty mi přišly úžasné vonné svíčky. Dříve jsem se svíčku zapálila jen občas. A hlavně spíš jen při nějakých událostech. Od chvíle, co vychutnávám život se vším všudy a hlavně přítomný okamžik, svíčky se staly mým každodenním společníkem. 

Mám ráda jejich světlo a vůně je dokonalá. Vonné svíčky jsem kupovala kdysi dávno, většinou v drogerii, ovšem nikdy jsem si je neužila, protože mě vždy z té vůně po pár minutách rozbolela hlava.  

Poznala jsem svíčky PartyLite a právě výrobky od téhle společnosti vám chci představit a podělit se s vámi o moje zkušenosti s nimi.  

Svíčky si mě prostě získaly. Svou kvalitou, širokou škálou vůní a dlouhou výdrží.

Získaly si mě i krásnými dekoracemi do bytu, vonnými tyčinkami, bez kterých si to už dnes například v autě a v koupelně nedovedu představit a dalšími výrobky.

Aromalampa do zásuvky je naprostá pecka a vonný vosk vydrží vonět opravdu velmi dlouho.

V letní sezóně jsou dokonalé svíčky odpuzující hmyz, takže pryč s chemickými přípravkami do zásuvky :) 

A co víc, plně souzním s vizí společnosti:

Vizí společnosti je být vedoucím hráčem na poli vytváření příjemné domácí atmosféry a domácích podnikatelských příležitostí. Základem pro tuto vizi je víra, že všichni si můžeme splnit své sny, pokud pro to máme odpovídající prostředky a podporu.

Jelikož mi tenhle koncept a výrobky zapadají do mého projektu Příjemný život, rozhodla jsem se s touto americkou společností PartyLite spolupracovat. Společnost prodává vonné svíčky více než 40 let.

Nejde jen o prodej svíček. Jde o to krásné a milé setkávání se s lidmi, předávání zkušeností a možností dalším lidem.

Společnost neumožňuje prodej přes internet, proto mě neváhejte kontaktovat. Ráda vám svíčky a další skvělé doplňky představím.

Mohu vám zprostředkovat objednávku nebo rovnou můžeme spolupracovat - všechny výrobky pak můžete nakupovat levněji a vybudovat si zde svoji finanční a časovou nezávislost :) 

Na facebookové stránce Voňavé světlo pravidelně zobrazuji výhodné akce společnosti...a je jich opravdu dost :) Dejte stránce "like" a buďte v obraze a nepropásněte akci na vaše oblíbené výrobky :)

Zjistěte o PartyLite víc na oficiálních stránkách společnosti www.partylite.cz

Nebo mě rovnou kontaktujte a já vám společnost PartyLite a jejich produkty velmi ráda představím. Můžeme se potkat osobně nebo si zavolat. Můžeme uspořádat prezentační párty s výhodami pro vás. Zkrátka vymyslet tak, aby to pro vás bylo co nejpříjemnější :) 

Katalog JARO 2020

startuje 1.1.2020

Jarní katalog přichází kromě známých i nových vůní se skvělými novinkami :)

  • řadu BeBalanced - nové esenciální oleje
  • ultrazvukový difuzér na esenciální oleje
  • řadu BeBalanced - 100% přírodní sojové svíčky 

Opět nechybí nejoblíbenější svíčky se 3 knoty, skleněné soudečky, čajové svíčky, svíčky votivky, vonné tyčinky, vůně z řady fresh home a další. 

Platí od 1.1.2020