Tajemství nejlepšího roku mého života

Mnoho z nás právě teď na sklonku roku rekapituluje uplynulý rok. Většina se ale zamyslí spíš nad tím, co se nepovedlo, co mohlo být lepší. A co určitě příští rok dělat nebudou.

Jaké by to však bylo, kdybyste soustředili svou mysl spíše tím směrem, co se vám povedlo, co jste dokázali, co skvělého se vám přihodilo, … a nastavili svoje myšlenky pozitivně vstříc novému roku.

Ono totiž “JEN” změna myšlení dokáže zázraky.

Před třemi lety

mě doslova semlely okolnosti, které se odehrávaly v mém životě. A já jsem si díky zbytku svých sil uvědomila, že takhle dál žít nechci a dokázala jsem se zvednout ze samotného dna a ROZHODLA SE něco udělat.

Před dvěma lety

jsem byla na cestě. Na cestě za svými sny. Neměla jsem ještě úplně jasno v tom, co vlastně od života chci, jaký život si přeji žít. Nicméně uvnitř jsem měla ten pocit, který mi našeptával, že jdu tou správnou cestou. Ač realita tomu mnohdy nenahrávala. Nedařilo se mi tak, jak bych si přála. Můj osobní život se hroutil, můj profesní život byl ve velké mlze.

Chybělo mi totiž moje PROČ a také jasná představa o tom, co CHCI.

Před rokem

jsem byla jak v nějaké bublině, nevěděla jsem, co se se mnou děje. Můj reálný život byl doslova přežívání. Co se však odehrávalo se mnou, mojí myslí, mým nastavením, to snad ani nejde popsat. Dnes bych to shrnula tak, že jsem opět nacházela sama sebe.

To, že změna životní cesty s sebou logicky ponese nějaké zvraty, chvíle nepohody a tak dál, to jsem tušila. Ovšem, že to přinese totální obrat ve všech směrech, o tom se mi ani nesnilo. Letos v létě jsem po téměř třičtvrtě roce o tom dokázala napsat článek, který si můžete přečíst TADY.

Rok 2019 byl pro mě velmi náročným rokem.

Těch kotrmelců, pádů, nezdarů, nepohody, strachu, vzteku, bylo víc než dost.

Zároveň mi však tento rok přinesl nové výzvy, nové příležitosti, nová setkání, nové možnosti.

  • Do života mi přišlo něco velmi cenného a úžasného. Něco, v čem vidím neomezený přínos pro sebe, svoje holkyvšechny lidi, kteří se tomu otevřou. Seznámila jsem se s metodou Access Bars. Poprvé v lednu jsem absolvovala terapii touto metodou u kamarádky, a pak v červnu jsem rovnou absolvovala kurz, za což Lucii a Irence moc děkuji. Díky němu mohu praktikovat Bars i druhým lidem. Vím, že tady moje cesta nekončí. Access Consciousness dává neomezené možnosti a já je s vděčností přijímám.
  • Poznala jsem svět vonných svíček PartyLite, které do mého života začaly pozvolna opět vnášet radost. Radost z mého života postupem času dost vyprchala. A já vlastně pak ani nevěděla, co by mi udělalo radost. Až při povídání s Terezkou, které moc děkuji, a která je moje “parťačka” na cestě v této oblasti, před Vánocemi, v čase rozjímání, mi to došlo. Díky světlu a vůni a nádherných dekorací této společnosti vnáším radost do svého domova i svého srdce.
  • Ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, že věnuji velkou pozornost své duši, své mysli, ovšem žádnou pozornost svému fyzickému tělu, mi přišla do cesty další nová příležitost. Děkuji Anet, Jirkovi a Andrejce za tuhle cestu. Za tu jsem velmi vděčná, protože díky tomu nyní podporuji nejen svoji duši, nýbrž i tělo. A hlavně mi v této souvislosti došlo něco velmi podstatného. A to fakt, že tělo a duše se sebou souvisí, je to jeden celek, nelze od sebe oddělit. Tudíž je třeba pečovat o obojí.
  • Účastnila jsem se několika networkingových setkání, abych poznala nové lidi a šířila do světa to, co dělám a čím mohu být pro ostatní přínosem. V této oblasti mě napadají nové projekty a možnosti vlastní “tvorby”.
  • Po letech jsem opět našla cestu k józe. A tam mi došlo mnoho AHA momentů. Jóga pro mě není o cvičení a protažení těla. Jóga je pro mě stav bytí v přítomném okamžiku, kdy jsem zcela jen sama se sebou a vnímám jak svoji mysl, tak tělo. Děkuji Verunce a jejímu úžasně energetickému místu, kde jógu navštěvuji.

Nejzásadnější uvědomění v tomto roce

Co však vnímám jako úplně nejzásadnější za uplynulý rok, že jsem si uvědomila jednu věc. Já jsem VÍTĚZ V ŽIVOTĚ a zároveň, že vítěz v životě je každý z nás. I když se tak třeba vůbec necítím, i když tomu nevěřím, prostě tomu tak je.

Je to jednoduché. Naše spermie vyhrála mezi miliony dalších a my se vítězem stali již před naším narozením. Když jsme se narodili, přišli jsme na tento svět plní očekávání, přání, snů, čistoty, lásky, radosti, spontánnosti. Byli jsme sami sebou.

Cestou našeho života jsme sbírali vše možné od společnosti, rodičů, učitelů, přátel, známých, médií, až jsme si nasadili pomyslnou masku, abychom “zapadli”. Náš vítěz jakoby usnul.

Já jsem toho svého vnitřního vlastního vítěze probudila. Díky tomu jsem pochopila, že jakmile jsem tohle udělala, jsem opět sama sebou, věřím sama sobě, mám opět své sny a přání, dělám, co chci já, mohu se radovat, užívat si života a zároveň mohu pomoci každému dosáhnout toho stejného.

Jak je to možné? Jak můžete dosáhnout toho stejného? Naučím vás změnit svoji mysl a tím změníte svůj život. Začnete si tvořit takový životní příběh, který budete chtít žít.

Tajemství je odhaleno:

1. uvědomit si, 2. rozhodnout se, 3. jít do akce

Podívejte se na rozhovor, kde jsme si povídali na téma vítězství v životě. Sdílím svoji cestu, svůj příběh, dám vám pár tipů a postřehů a skvělou příležitost na závěr.

povídání o životě a představení on-line kurzu Klíč k vlastnímu vítězství

V letošním roce jsem pocítila tolik vděčnosti, jako ne za celý svůj život. Vděčnost zejména za vše, co jsem dosud dokázala, za vše, co mám a tu největší vděčnost pociťuji vůči mým rodičůmsvým dcerám.

Rodičům, díky kterým jsem na tomto světě. Vím, že to se mnou nemají vždy jednoduché – zkrátka jdu si svou cestou a mám své názory :) Děkuji za jejich trpělivost a lásku.

Svým holkám, které jsou moje velké životní učitelky. Taky to se mnou nemají vždycky jednoduché. Někdy mi trvá, než mi dojde, co mi zrcadlí, co mi chtějí říct.

Za co jste vděční vy? Věřte, že:

Vše, co nás v životě potká, je důsledkem našeho rozhodnutí.

Článek jsem nazvala “Tajemství nejlepšího roku mého života”. Máte pocit, že jsem právě prožila nejlepší rok mého života? Já ano. A víte proč?

Rozhodla jsem se, že každý rok bude tím mým nejlepším rokem mého života. Rozhodla jsem se žít naplno. Být svá. Být přítomná, žít přítomným okamžikem jak nejvíc to půjde. Mým největším rozhodnutím je: tvořit si příběh svého života, který chci žít.

I když letošní rok byl zřejmě rokem nejvíce slz v mém životě, nejvíce vnitřní bolesti, nejvíce rozporů ve mně samotné, rokem osamělosti, tak byl zároveň rokem, ve kterém jsem odhalila svůj obrovský potenciál – a že mi trvalo jej přijmout :)

Dnešní článek završím přáním, aby ten následujícím rok byl vaším nejlepším rokem vašeho života, stejně jako každý další rok. Když se pro to rozhodnete, jako já, tak prostě bude.

S láskou a úctou,

Lucie ♥

Lucie je osobní průvodkyně a podpora tvojí jedinečnosti. Osobní růst se stal součástí jejího životního stylu. Je autorkou projektu Řekni o sobě světu, jehož prostřednictvím propojuje ženy podnikatelky v jejich jedinečnosti a společné ženské energii. Natáčí rozhovory s inspirativními lidmi. Je hluboce přesvědčená o tom, že každý z nás máme jedinečný dar a potenciál a máme co předat druhým lidem. Stanovila 4 principy tvojí jedinečnosti. Praktikuje metodu Access Bars. Prostřednictvím jedinečných rozjímání vnáší světlo do vaší duše ♥ více o Lucii
Komentáře