Abychom byli krásně zdraví, je třeba pečovat o naše tělo zevnitřzvnějšku a také o svoje vnitřní já - naši mysl, naši duši.

To, jak vypadáme, možná na první pohled není důležité, nicméně na ten druhý, fakt je. A co víc, stav našeho těla uvnitř, to, jak se našemu tělu uvnitř daří, se odráží na našem těle zvnějšku. 

Do svých 40 let jsem svoje zdraví a krásu brala jako samozřejmost. I přes to, že od svých 20 let mám diagnostikovaný vysoký tlak a alergie. Nedošlo mi, že to, jaké mám svoje zdraví, ovlivňuji pouze a jen já sama tím, jaký vedu životní styl a jak se stravuji.

Přistoupila jsem na hru západní medicíny a bezmyšlenkovitě polykala tabletky v domnění, že s tím nic nezmůžu, protože to mám genetické. Takže jsem se s tím smířila. 

Co se stalo, že dnes mám jiný názor?

 

Víte, pochopila jsem, že nic netrvá věčně. Ani to zdraví, ani ta krása. 

Poslední roky mi daly hodně zabrat. Prožívala jsem velmi náročné, stresové období. Onemocněli mi moji nejbližší, doslova jsme přežívali, sáhla jsem si na dno svých sil a v tom okamžiku jsem pochopila mnohé. Takový že má být život? Ne, s tím jsem se nedokázala smířit.

Tohle období zanechalo stopy. Cítila jsem se unavená, vyčerpaná, bez energie. Padaly mi vlasy, lámaly se nehty, vysoký tlak se mi zhoršil, začaly problémy s ledvinami. Na obličeji se čím dál častěji vyskytovaly pupínky, zhoršila se mi celkově pleť, měla jsem čím dál sušší kůži.

Bylo mi jasné, že něco je špatně. Tělo mi vysílalo dost jasné signály, že takhle už to dlouho nepůjde. 

Věřím, že jsem se vzpamatovala včas a konečně dokázala komunikovat se svým tělem a svému tělu naslouchat.

V pravý čas přišlo to, co mělo přijít...

 

Vydala jsem se na cestu osobního rozvoje, zaměřila jsem se na svoje vnitřní já, svoji mysl a svoji duši. Časem mi došlo, že tělo a mysl jde ruku v ruce. Přidala jsem tedy na své cestě k péči o svoji mysl také péči o svoje tělo. 

Jak to tak bývá, v pravý čas mi přišla do cesty spolupráce s německou společností LR, která je na trhu více než 30 let a o kvalitě jejich produktů nelze pochybovat. Mají produkty jak pro zdraví, tak pro krásu. 

Vše s nálepkou kvality Made in Germany. Společnost vlastní certifikáty a osvědčení, které si lze ověřit, takže si můžete být jisti kvalitou výrobků.

Spolupracují i s lékaři, kteří jsou připraveni vám poradit a zkonzultovat váš zdravotní stav.

Dnes jsem uživatelkou jejich doplňků stravy a používám produkty z řady Aloe Via pro každodenní péči o tělo a pleť. Stejně tak moje dcery (4 a 8 let) užívají jejich produkty. Máme tak zajištěný přísun vitamínů a minerálů a naší kůži dopřáváme kvalitní kosmetiku. 

Ráda vám povím víc

a představím možnosti pro vás, vaše zdraví a krásu a zlepšení vašeho života.

Kontaktujte mě: lucie@luciehorenska.cz, tel.: 724035691

Trocha praktické inspirace :)