metoda ACCESS BARS ve studiu ve Slavkově u Brna

zážitková relaxace s metodou ACCESS BARS®

Relaxace metodou Acee Bars® zabere cca 45-90 minut (je to velmi individuální). Přizpůsobíme vašim potřebám a požadavkům. 

Čas pro sebe je velmi důležitý. Garantuji vám, že tento společně strávený čas využijeme na maximum. Navíc, pokud budete chtít, si můžeme spolu vypít šálek čaje.      

OBJEDNAT RELAXACI

ACCESS BARS®

Jsem certifikovaný Access Consciousness Bars Practitioner. Metodu ACCESS BARS® s láskou šířím dál.

Terapie metodou Access Bars® je relaxační, tělo i duši povzbuzující proces, odstraňující bloky, postihující všechny aspekty života.

Během terapie se dotýkám 32 bodů na hlavě. Každý bod ovlivňuje jinou oblast života (např. peníze, kreativitu, smutek, radost, sexualitu, stárnutí atd.).

Jemným dotykem těchto bodů se spontánně odbourají během života (i životů minulých) nahromaděné mentální, duševní a fyzické bloky. 

Terapie je velmi příjemná, uvolňující, nejvíce se podobá masáži hlavy, s tím rozdílem, že neaplikují tradiční masážní pohyby.

KRÁSNÁ VE SVÉM TĚLE ZEVNITŘ I ZVNĚJŠKU

Tělo je náš chrám a měli bychom o něj řádně pečovat. Zdraví i krásu většinou bereme jako samozřejmost, a pak se divíme, když nám tělo začne "chátrat". Vezměme zodpovědnost do našich rukou a nebuďme lhostejní k sobě samým.  

KRÁSNÁ VE SVÉM VNITŘNÍM JÁ - V MYSLI A V DUŠI

Naše vnitřní já, naše mysl a duše je něco, co k nám neodmyslitelně patří. A má tu sílu, že vše v našem životě řídí. Je třeba naše vnitřní já hýčkat a vědět, jak nastavit vlastní mysl, abychom mohli řídit náš život tím správným směrem. Vezměme zodpovědnost do našich rukou a nebuďme lhostejní k sobě samým.  

KRÁSNÝ DOMOV

Prostředí, které považujeme za svůj domov, by mělo být pro nás místem, kde je nám dobře, kde se cítíme pohodlně a příjemně, kde jsme rádi. Je to místo, které nás velmi ovlivňuje, ačkoliv si to vlastně ani neuvědomujeme. Nebuďte lhostejní k tomu, co doma používáte a otevřete se tomu, čím si můžete svůj domov vylepšit a zpříjemnit. Mějte přitom na paměti kvalitu a vaši spokojenost. 

Studio Příjemný život najdete ve Slavkově u Brna na ulici Zborovská 47.

Je třeba se předem objednat.

Otevřeno od října 2019 KAŽDÝ PÁTEK.

Objednávejte na uvedeném telefonu, mailu či kliknutím na tlačítko - obratem vás budu kontaktovat.

Lucie Horenská
Lucie Horenská
tel: 724 035 691, mail: lucie@luciehorenska.cz
OBJEDNAT SE

vše o mně a vše, co pro vás mohu udělat, najdete TADY