***PŘEDPRODEJ***

Objevila jsem tajemství, které vede k cestě za lepším životem...

...tím tajemstvím je sebepoznání a potřeba vlastní seberealizace. 

SEBEPOZNÁNÍ = poznat sám sebe, uvědomovat si sám sebe, svoje silné a slabé stránky, to je startem k vašemu jedinečnému vědomému krásnému životu. 

SEBEREALIZACE  =  rozvoj a zároveň plné využívání vašich schopností a vloh.

Již ve 40. letech minulého století americký psycholog Maslow stanovil seberealizaci do pyramidy lidských potřeb a zároveň dodal, že většina lidí na uspokojení této potřeby ani nedosáhne.

A jak se pozná člověk schopný seberealizace?

Dle Maslowa lze vypozorovat určité osobnostní rysy.

Člověk:

 • vnímá výrazně skutečnost, neodmítá ji a nevyhýbá se jí;
 • je spontánní, expesivní a více otevřený životu;
 • má silnou osobní identitu, je samostatnou a jedinečnou osobou;
 • oplývá vyšší integritou a celistvostí svojí osoby;
 • má schopnost řešit situace objektivně, vnímá věci z odstupu; 
 • je tvořivý a kreativní;
 • dovede milovat. 

Vidíte se tam?

Rozhodla jsem se vám předložit něco velmi osobního a vzácného.

⇒ Cestu k dosažení naplnění vašeho života. Cestu k vašemu SEBEPOZNÁNÍ a návazně vaší vlastní SEBEREALIZACI.

ale není to pro každého

To, že nyní čtete tyto řádky, není náhoda. Tato příležitost si vás přitáhla a je nyní pouze na vás, zda ji využijete a změníte si svůj život k lepšímu nebo ne a nic ve vašem životě se nezmění.

Odpovězte si sama: Dosáhla jste ve svém životě všeho, po čem jste toužila? Cítíte se šťastná a spokojená? Cítíte, že jste dosáhla pocitu naplnění?

Odpověď může být pouze ANO nebo NE.

Pokud ANO - gratuluji vám a máte můj velký obdiv a dál nečtěte.

Pokud NE - právě pro vás mám něco, co zásadně ovlivní váš život. Díky vlastnímu příběhu jsem TO pochopila. A právě nyní vše vložila do on-line kurzu s mojí osobní PÉČÍ, VEDENÍM a PODPOROU, kterou jsem doposud nikomu jinému nevěnovala. 

Jsem připravena vám věnovat SVŮJ ČAS a POMOCI VÁM.

6 týdenní on-line kurz

O zásadních věcech našeho života rozhodují minuty, někdy doslova vteřiny. Vezměte na sebe tu zodpovědnost a rozhodněte se právě teď, v těchto minutách, co čtete tyto řádky. Chcete žít lepší život?

Kdo jsem a proč právě já

Když se mi narodila dcera, zůstala jsem s ní doma a věnovala veškerý čas a péči právě jí. Když měla tři roky a já se chystala opět realizovat ve své profesi, přišla první rána v podobě výpovědi od zaměstnavatele, u kterého jsem před nástupem na mateřskou dovolenou pracovala 10 let.

Když jsem tuto skutečnost přijala jako fakt a řekla si, že teď je ta příležitost nastoupit cestu vlastního podnikání, o které jsem vždy snila, přišla druhá rána v podobě nemoci mojí dcery. Byla jí diagnostikována epilepsie. Můj sen se rozplynul. Budoucnost nejasná a já byla postavena do role bez vlastní seberealizace.

Nehodlala jsem se s tím ale smířit. Ano, v tu chvíli byla pro mě dcera na prvním místě, ale já cítila, že pokud nebudu spokojená a v pohodě já, nebude ani moje dcera a nebudu jí takovou oporou, jakou bych si přála být.

Její nemoc mě měla něco naučit a doslova mi otevřela oči. Začala jsem na život celkově a na svůj život pohlížet zcela jinak než doposud.

Za dva roky...

Uplynuly dva roky od chvíle, kdy jí lékaři diagnostikovali epilepsii, a kdy jsem já dokázala tuto realitu přijmout. V té době jsem se cítila velmi vyčerpaně a doslova jsem rezignovala na svůj život. Nic mě nebavilo, nic mi nedávalo smysl, žila jsem ze dne na den, bez jakéhokoliv cíle a síly mi docházely.

⇒ Byla jsem na rozcestí,

kdy jsem měla možnost se dál utápět v neštěstí, smutku, stěžování si a svalování viny na někoho nebo vzít život do vlastních rukou a NĚCO změnit.

⇒ Rozhodla jsem se,

že změním svůj život. Kvůli sobě v první řadě a také kvůli mojí dceři. Vlastně už kvůli mým dcerám, protože už rok byla na světě i moje druhá dcera.

Nevěděla jsem co, ale věděla jsem, že potřebuji změnu a seberealizaci.

Dnes je to dva roky, co jsem se takhle rozhodla. Vstoupila mi do cesty jedna žena s příležitostí, kterou jsem nenechala bez povšimnutí a díky ní jsem dnes tam, kde jsem. Plním si svoje sny, dělám to, co mě baví a naplňuje a zároveň pomáhám druhým lidem.

Stanovte si svůj cíl - být v životě skutečně spokojená a šťastná. 

Přestaňte existovat a začněte konečně žít!

S čím pomůžu konkrétně vám?

 • věnuji vám svůj ČAS a PODPORU
  Nepředkládám pouze načtené a získané informace, ale také praktické kroky, se kterými vám ráda pomohu, aby vás nasměřovaly k tomu správnému cíli. Sama jsem si touto cestou prošla.
 • věnuji vám svůj ČAS a PODPORU
  Kolik jste již přečetla knih, absolvovala kurzů a přednášek? A kam jste se posunula? Věnoval vám někdo svůj osobní čas? Rozebíral s vámi někdo vaši konkrétní situaci?
 • tak ještě jednou: věnuji vám svůj ČAS a PODPORU

On-line kurz - co nás společně na 6 týdenní cestě čeká

 • 6 týdnů plných informací formou textů, videí, audio nahrávek, pracovních listů
 • 6 týdnů vzájemné komunikace
 • 6 týdnů mé plné podpory

Startujeme 1. dubna 2019

Výhody on-line kurzu

 • z pohodlí vašeho domova nebo odkudkoliv, kde budete chtít
 • můžete jít svým vlastním tempem
 • přístup ke kurzu máte napořád
 • nic vám neunikne
 • jsem vám po celou dobu kurzu k dispozici na e-mailu, ve facebookové skupině

Co díky kurzu získáte?

 • sebejistotu
 • nasměrování
 • motivaci
 • vnitřní sílu
 • nastartování života svých snů

Cena 6 týdenního on-line kurzu

*** Předprodej***

 8 990,- Kč   3 499,- Kč

To je cena za předání veškerých informací, praktických kroků a zejména za MŮJ ČAS, který vám věnuji. Když si sjednáte schůzku s koučem či mentorem, účtuje si minimálně 1000 Kč na hodinu. Já s vámi strávím 6 týdnů, což je 1008 hodin a účtuji si cenu, kterou vidíte. Tento kurz je jedinečný, neznám žádný jiný podobný. Když bych ale srovnala kurzy na osobnostní rozvoj, pohybují se v desetitisících korunách a ještě s minimální osobní podporou.

Bonusy

Bonusy navíc pro všechny, kdo využijí této jedinečné nabídky a on-line kurz zakoupí v předprodeji.

NAVÍC při zakoupení do 27.3. s konzultací zdarma a V.I.P. sekcí kurzu

uzavřená facebooková skupina

VIP verze on-line kurzu

při zakoupení do 27. března

2x 60 minutová konzultace při šálku kávy

při zakoupení do 27. března
 • uzavřená facebooková skupina
  Nebudete na to sama. Nejen, že budete mít moji podporu, ale budete mít podporu i všech účastnic tohoto kurzu. Vzájemná podpora je důležitá. Budete součástí stejně naladěných lidí jako jste vy sama, a to vám pomůže snáze dosáhnout vašeho cíle.
 • VIP verze on-line kurzu
  Tuhle část si pro vás nechám jako překvapení. Zkrátka kdo dřív přijde, ... znáte to. Prostě, kdo zakoupí kurz do 27. března, bude mít členství v kurzu rozšířeno o VIP sekci, kde pro vás bude připraven další hodnotný obsah.
 • konzultace při šálku kávy
  Kdo zakoupí kurz do 27. března, bude mít ještě další bonus v podobě konzultace se mnou. Konzultace proběhne on-line prostřednictvím virtuální kavárny - zvu vás tedy na kávu :) Popovídáme si, probereme vaši situaci a uděláme nějaký závěr :) Termín konzultace si domluvíme individuálně a proběhne někdy v průběhu kurzu.

Říkáte si, 

 • zda budete mít na absolvování kurzu čas?
  Rozumím, dnes neznám člověka, který by neřekl, že nemá čas a stále někam nespěchal. Ale já vás požádám o jedno. Zastavte se a řekněte si, kam stále tak spěcháte? Den má 24 hodin pro všechny z nás stejně. Jak je možné, že někteří z nás si života užívají, mají dostatek času pro sebe a svou rodinu, své koníčky a života si užívají a někteří se stále za něčím honí a stále si stěžují na nedostatek času? Je to pouze o prioritách a organizaci vašeho času. Naučte se řídit čas a nedovolte, aby čas řídil vás. I tohle vás v kurzu naučím.
 • zda zvládnete věnovat pozornost kurzu 6 týdnů?
  Na začátku kurzu si sepíšeme vlastní cíle. Proč jste do kurzu vstoupila a co od něj očekáváte. To si budete připomínat každý den po dobu kurzu. Budete vědět, proč chcete ve svém životě něco změnit a budete také vědět, že tento kurz vás nasměruje k vašemu cíli. Vždy v pondělí se vám zpřístupní téma daného týdne. Celý týden máte prostor k tomu, abyste téma týdne prošla, zhlédla videa a udělala akční kroky k vlastní seberealizaci. Stojí vám za to věnovat každý den cca 15-30 minut a dosáhnout vysněného cíle? Ono se totiž nic nestane mávnutím kouzelného proutku, vždy je nutno přidat ruku k dílu… Vždy máte na výběr – buď a nebo. Je to zcela ve vašich rukou. Buď budete dál žít život, jaký žijete, tedy v nenaplnění, stagnaci, bez pocitu seberealizace, možná s pocitem frustrace nebo to změníte, půjdete do akce, naplno se pustíte do kurzu a docílíte toho, že budete žít život, po kterém toužíte a budete si plnit svoje sny.
 • zda je kurz pro vás?
  Věřím, že již víte. Dejte na vlastní intuici, zvažte svoji současnou pozici a dejte mi vědět, zda jste ti praví.

Jaká je moje zkušenost s Lucií? 

Každý, kdo má nějaký problém, se ho snaží vyřešit. I já si potřebovala v životě některé věci ujasnit. V pravou chvíli se ke mně dostal program hojnosti od Lucie a ten mě velmi oslovil. Tak jsem se rozhodla kurzem projít. Odpověděla jsme na několik otázek a dohodly jsme si setkání. Prvotní osobní on-line setkání bylo doslova posvícené sluncem. Bylo to velmi příjemné setkání a Lucie mi vše krásně podrobně vysvětlila. Protože miluji meditace a afirmace a jsem jejich lektorka, tak přesně zde platí pravidlo, že Kovářová kobyla chodí bosa. Takže meditace a afirmace od Lucie mě velmi nadchly, a to jsem si myslela, že mě již nic nemůže překvapit. Pro mě jsou velmi užitečné audio afirmace, které si od Lucie často poslouchám, a jsem vděčná, že i já jako konzultant afirmací a meditací mám také své vlastní od Lucie. Z kurzu jsem velmi nadšená a všem bych ho doporučila. Touto cestou bych chtěla Lucii velmi poděkovat, za její úžasnou práci, která mě posouvá dal. Děkuji. Děkuji. S láskou Anička Kabotová
Anička Kabotoválektor a konzultant afirmací a meditací/www.vecnemladi.cz; autorka akademie duševního zdraví LiveMedi
S Lucií jsem se potkala při svém vstupu do on-line světa. Sledovala jsem celý její přerod v on-line světě od cestování vlakem až po její fázi hmatatelné realizace k projektu Příjemný život. Velmi mě zaujalo hledání Lucčiny cesty, kde zdolává stupínek za stupínkem jednotlivé postupové body, přesně jak to znám sama z cesty vpřed ze svého životě. Když nejsme v životě s něčím spokojení nebo se nám něco nelíbí, tak máme dvě možnosti, buď se s tím smířit nebo udělat změnu. A právě na této změně, kterou chceme udělat, je velmi důležitá podpora. Naše současné okolí nemusí být vždy v souladu s naší změnou, a také se jí může obávat. Proto je právě podpora jeden z velmi důležitých prvků na naší cestě. Lucie je pro mě právě tato velká podpora na mé cestě za šťastnějším a spokojenějším životem. Je úžasné si přečíst její články a vědět, že v tom není člověk sám, že je nás více, kteří se potýkáme s obdobnými problémy. Meditace jsou naprosto zklidňující. Její příjemný hlas společně s hudbou prostupuje každou buňkou těla. Nejvíce tato podpora pomůže v období pochybností, kdy zůstanu ve svém středu a zároveň zůstávám zaměřená na svůj cíl. A je jedno o jaký cíl se jedná, zda o cestování, pracovní změnu, osobní rozvoj nebo změnu ve zdraví.
Štěpánka Zeithamlováregistrovaná homeopatka a profesionální aromaterapeutka, www.stepankazeithamlova.cz
Poprvé jsem setkal s Lucií Horenskou on-line, kde mě zaujalo její video o růžových brýlích. Začal jsem s ní komunikovat a zjistil jsem, že tvoří skvělé meditace a afirmace. Vyzkoušel jsem je a velice mi vyhovuje její hlas a vynikající výběr hudby, se kterou meditace spojuje. Nejlepší zkušenost však mám s její Meditací hojnosti, kterou jsem si nechal od Lucie vytvořit na míru. Udělala si na mě čas a poradila mi, vysvětlila jak mám nejlépe využít její meditaci, a toho si velice vážím. Začal se mi měnit život a hojnost v jednotlivých oblastech života se začala projevovat i navenek. Postupně jsem se také začal cítit lépe a více si užívat život. Nyní se těším na nový kurz o seberealizaci, na který jsem už přihlášený a vím, že mi pomůže posunout se dál v životě.
Michal Cílekwww.podnikaninovehotisicileti.cz
Od dětství jsem zvyklá na to, že život se s námi příliš nemazlí. Nenarodila jsem se zrovna do šťastného prostředí, a od chvíle, kdy mi došlo, že jsem jiná než moji vrstevníci, snažím se z této pasti vymanit. Chtěla jsem studovat, ale v naší rodině to není zrovna obvyklé. Snažím se žít svůj život, ale minulost mě před necelým rokem dostihla, a já ztratila sílu bojovat se svým osudem. Je to pár měsíců, co jsem na internetu poznala Lucku Horenskou. A díky jejím zkušenostem, radám a jedinečnému kurzu jsem dokázala znovu najít úctu sama k sobě a nastartovat novou etapu zápasu za svou vizí mého života.
Marika Cziszári

Garance

I když si pevně stojím za tím a věřím tomu, že kurz vás nasměruje k lepšímu životu, přesto vám nabízím 100% garanci vrácení peněz. Stačí, když mi férově napíšete, do 30 dnů od vstupu do kurzu, že kurz vám nic nedává, a i přes to, že jste šly do akce, nic se ve vašem životě nezačalo měnit, vrátím vám vaše peníze v plné výši.

Nic tedy neriskujete, pouze to, že svůj život změníte k lepšímu.

Cena 6 týdenního on-line kurzu

*** Předprodej***

 8 990,- Kč   3 499,- Kč

5 491,- Kč platím za vás :)

To je cena za předání veškerých informací, praktických kroků a zejména za MŮJ ČAS, který vám věnuji. Když si sjednáte schůzku s koučem či mentorem, účtuje si minimálně 1000 Kč na hodinu. Já s vámi strávím 6 týdnů, což je 1008 hodin a účtuji si cenu, kterou vidíte. Tento kurz je jedinečný, neznám žádný jiný podobný. Když bych ale srovnala kurzy na osobnostní rozvoj, pohybují se v desetitisících korunách a ještě s minimální osobní podporou.