Rok 2019 rokem vašeho životního naplnění a nastartování cesty k lepšímu životu? 

Objevila jsem tajemství, které vede k cestě za lepším životem.

Také s vámi život mává?

Cítíte zoufalost, bezradnost, pocit nenaplnění?

Cítíte, že vám život protéká mezi prsty?

Pokud ano, mám klíč k vaší vlastní seberealizaci. Rozhodla jsem se vám předat něco velmi osobního a vzácného. Cestu k dosažení naplnění vašeho života. Cestu k vaší vlastní SEBEREALIZACI. Jsem připravena vám věnovat svůj čas a pomoci vám.

Stanovte si svůj cíl - být v životě skutečně spokojená a šťastná. 

Přestaňte existovat a začněte konečně žít!

Vytvořila jsem pro vás

6 týdenní on-line kurz

6 kroků od pocitu bezradnosti, zoufalosti a životního nenaplnění k vlastní seberealizaci aneb jak se nezbláznit a najít sama sebe

Kdo jsem a proč právě já

Když se mi narodila dcera, zůstala jsem s ní doma a věnovala veškerý čas a péči právě jí. Když měla tři roky a já se chystala opět realizovat ve své profesi, přišla první rána v podobě výpovědi od zaměstnavatele, u kterého jsem před nástupem na mateřskou dovolenou pracovala 10 let.

Když jsem tuto skutečnost přijala jako fakt a řekla si, že teď je ta příležitost nastoupit cestu vlastního podnikání, o které jsem vždy snila, přišla druhá rána v podobě nemoci mojí dcery. Byla jí diagnostikována epilepsie. Můj sen se rozplynul. Budoucnost nejasná a já byla postavena do role bez vlastní seberealizace.

Nehodlala jsem se s tím ale smířit. Ano, v tu chvíli byla pro mě dcera na prvním místě, ale já cítila, že pokud nebudu spokojená a v pohodě já, nebude ani moje dcera a nebudu jí takovou oporou, jakou bych si přála být.

Její nemoc mě měla něco naučit a doslova mi otevřela oči. Začala jsem na život celkově a na svůj život pohlížet zcela jinak než doposud.

Za dva roky...

Uplynuly dva roky od chvíle, kdy jí lékaři diagnostikovali epilepsii, a kdy jsem já dokázala tuto realitu přijmout. V té době jsem se cítila velmi vyčerpaně a doslova jsem rezignovala na svůj život. Nic mě nebavilo, nic mi nedávalo smysl, žila jsem ze dne na den, bez jakéhokoliv cíle a síly mi docházely.

⇒ Byla jsem na rozcestí,

kdy jsem měla možnost se dál utápět v neštěstí, smutku, stěžování si a svalování viny na někoho nebo vzít život do vlastních rukou a NĚCO změnit.

⇒ Rozhodla jsem se,

že změním svůj život. Kvůli sobě v první řadě a také kvůli mojí dceři. Vlastně už kvůli mým dcerám, protože už rok byla na světě i moje druhá dcera.

Nevěděla jsem co, ale věděla jsem, že potřebuji změnu a seberealizaci.

Dnes je to dva roky, co jsem se takhle rozhodla. Vstoupila mi do cesty jedna žena s příležitostí, kterou jsem nenechala bez povšimnutí a díky ní jsem dnes tam, kde jsem. Plním si svoje sny, dělám to, co mě baví a naplňuje a zároveň pomáhám druhým lidem.

On-line kurz

6 kroků v on-line kurzu

6 týdnů nabitých informacemi a praktickými kroky k vaší seberealizaci.

1. krok - 1. týden

Odhalení počátečního stavu - bezradnosti, zoufalosti a životního nenaplnění

2. krok - 2. týden

Nalezení příčiny (kdy se tento stav projevil/začal projevovat)

3. krok - 3. týden

Touha po seberealizaci

4. krok - 4. týden

Nastavení konkrétních kroků pro seberealizaci

5. krok - 5. týden

Motivace k seberealizaci a její udržení

6. krok - 6. týden

Plán vlastní seberealizace

Startujeme 4. února 2019

Co vás v kurzu čeká

 • 6 týdnů plných informací formou textů, videí, pracovních listů.
 • Každý jeden týden jedno téma.
 • Týdny se otevírají postupně.
 • Ke každému tématu/týdnu praktické kroky pro vás a vaši seberealizaci.

Co díky kurzu získáte?

 • sebejistotu
 • nasměrování
 • motivaci
 • život svých snů

Výhody on-line kurzu

 • z pohodlí vašeho domova nebo odkudkoliv, kde budete chtít
 • můžete jít svým vlastním tempem
 • přístup ke kurzu máte napořád
 • nic vám neunikne

Na kolik vás vyjde krok k vašemu lepšímu životu?

*** Předprodej nyní za***

0

Běžná prodejní cena on-line kurzu je 

8 990,- Kč 

Bonusy

Bonusy navíc pro všechny, kdo využijí této jedinečné nabídky a on-line kurz zakoupí v předprodeji.

uzavřená facebooková skupina

VIP verze on-line kurzu

pouze při zakoupení do 15.1.2019

60 minutová konzultace při šálku kávy

pouze při zakoupení do 15.1.2019

při zakoupení do 15. 1. 2019 23:59 hodin včetně bonusů v podobě hodinové konzultace a VIP verze kurzu

 • uzavřená facebooková skupina
  Nebudete na to sama. Nejen, že budete mít moji podporu, ale budete mít podporu i všech účastnic tohoto kurzu. Vzájemná podpora je důležitá. Budete součástí stejně naladěných lidí jako jste vy sama, a to vám pomůže snáze dosáhnout vašeho cíle.
 • VIP verze on-line kurzu
  Tuhle část si pro vás nechám jako překvapení. Zkrátka kdo dřív přijde, ... znáte to. Prostě, kdo zakoupí kurz do 15. ledna, bude mít členství v kurzu rozšířeno o VIP sekci, kde pro vás bude připraven další hodnotný obsah.
 • 60 minutová konzultace při šálku kávy
  Kdo zakoupí kurz do 15. ledna, bude mít ještě další bonus v podobě konzultace se mnou. Konzultace proběhne on-line prostřednictvím virtuální kavárny - zvu vás tedy na kávu :) Popovídáme si, probereme vaši situaci a uděláme nějaký závěr :) Termín konzultace si domluvíme individuálně a proběhne někdy v průběhu kurzu.

Říkáte si,

 • zda budete mít na absolvování kurzu čas?
  Rozumím, dnes neznám člověka, který by neřekl, že nemá čas a stále někam nespěchal. Ale já vás požádám o jedno. Zastavte se a řekněte si, kam stále tak spěcháte? Den má 24 hodin pro všechny z nás stejně. Jak je možné, že někteří z nás si života užívají, mají dostatek času pro sebe a svou rodinu, své koníčky a života si užívají a někteří se stále za něčím honí a stále si stěžují na nedostatek času? Je to pouze o prioritách a organizaci vašeho času. Naučte se řídit čas a nedovolte, aby čas řídil vás. I tohle vás v kurzu naučím.
 • zda zvládnete věnovat pozornost kurzu 6 týdnů?
  Na začátku kurzu si sepíšeme vlastní cíle. Proč jste do kurzu vstoupila a co od něj očekáváte. To si budete připomínat každý den po dobu kurzu. Budete vědět, proč chcete ve svém životě něco změnit a budete také vědět, že tento kurz vás nasměruje k vašemu cíli. Vždy v pondělí se vám zpřístupní téma daného týdne. Celý týden máte prostor k tomu, abyste téma týdne prošla, zhlédla videa a udělala akční kroky k vlastní seberealizaci. Stojí vám za to věnovat každý den cca 15-30 minut a dosáhnout vysněného cíle? Ono se totiž nic nestane mávnutím kouzelného proutku, vždy je nutno přidat ruku k dílu… Vždy máte na výběr – buď a nebo. Je to zcela ve vašich rukou. Buď budete dál žít život, jaký žijete, tedy v nenaplnění, stagnaci, bez pocitu seberealizace, možná s pocitem frustrace nebo to změníte, půjdete do akce, naplno se pustíte do kurzu a docílíte toho, že budete žít život, po kterém toužíte a budete si plnit svoje sny.
 • zda je kurz pro vás?
  Odpovězte si, prosím, opět na otázky, které jsem uvedla hned v úvodu – zopakuji je: Cítíte, že jste se zastavila na "bodu mrazu" a nejste schopna se hnout z místa? Máte pocit, že jste tu pro druhé a sama pro sebe už nemáte žádný prostor? Cítíte se nenaplněná? Myslíte si, že máte na víc? Cítíte, že vám život protéká mezi prsty? Jsou odpovědi ano? Pak ano, kurz je pro vás. Udělejte konečně to rozhodnutí, které jste doposud měla pouze ve své mysli. Rozhodněte se a pojďte do akce.

Jaká je moje zkušenost s Lucií?

Každý, kdo má nějaký problém, se ho snaží vyřešit. I já si potřebovala v životě některé věci ujasnit. V pravou chvíli se ke mně dostal program hojnosti od Lucie a ten mě velmi oslovil. Tak jsem se rozhodla kurzem projít. Odpověděla jsme na několik otázek a dohodly jsme si setkání. Prvotní osobní on-line setkání bylo doslova posvícené sluncem. Bylo to velmi příjemné setkání a Lucie mi vše krásně podrobně vysvětlila. Protože miluji meditace a afirmace a jsem jejich lektorka, tak přesně zde platí pravidlo, že Kovářová kobyla chodí bosa. Takže meditace a afirmace od Lucie mě velmi nadchly, a to jsem si myslela, že mě již nic nemůže překvapit. Pro mě jsou velmi užitečné audio afirmace, které si od Lucie často poslouchám, a jsem vděčná, že i já jako konzultant afirmací a meditací mám také své vlastní od Lucie. Z kurzu jsem velmi nadšená a všem bych ho doporučila. Touto cestou bych chtěla Lucii velmi poděkovat, za její úžasnou práci, která mě posouvá dal. Děkuji. Děkuji. S láskou Anička Kabotová

Anička Kabotoválektor a konzultant afirmací a meditací/www.vecnemladi.cz; autorka akademie duševního zdraví LiveMedi

S Lucií jsem se potkala při svém vstupu do on-line světa. Sledovala jsem celý její přerod v on-line světě od cestování vlakem až po její fázi hmatatelné realizace k projektu Příjemný život. Velmi mě zaujalo hledání Lucčiny cesty, kde zdolává stupínek za stupínkem jednotlivé postupové body, přesně jak to znám sama z cesty vpřed ze svého životě. Když nejsme v životě s něčím spokojení nebo se nám něco nelíbí, tak máme dvě možnosti, buď se s tím smířit nebo udělat změnu. A právě na této změně, kterou chceme udělat, je velmi důležitá podpora. Naše současné okolí nemusí být vždy v souladu s naší změnou, a také se jí může obávat. Proto je právě podpora jeden z velmi důležitých prvků na naší cestě. Lucie je pro mě právě tato velká podpora na mé cestě za šťastnějším a spokojenějším životem. Je úžasné si přečíst její články a vědět, že v tom není člověk sám, že je nás více, kteří se potýkáme s obdobnými problémy. Meditace jsou naprosto zklidňující. Její příjemný hlas společně s hudbou prostupuje každou buňkou těla. Nejvíce tato podpora pomůže v období pochybností, kdy zůstanu ve svém středu a zároveň zůstávám zaměřená na svůj cíl. A je jedno o jaký cíl se jedná, zda o cestování, pracovní změnu, osobní rozvoj nebo změnu ve zdraví.

Štěpánka Zeithamlováregistrovaná homeopatka a profesionální aromaterapeutka, www.stepankazeithamlova.cz

Poprvé jsem setkal s Lucií Horenskou on-line, kde mě zaujalo její video o růžových brýlích. Začal jsem s ní komunikovat a zjistil jsem, že tvoří skvělé meditace a afirmace. Vyzkoušel jsem je a velice mi vyhovuje její hlas a vynikající výběr hudby, se kterou meditace spojuje. Nejlepší zkušenost však mám s její Meditací hojnosti, kterou jsem si nechal od Lucie vytvořit na míru. Udělala si na mě čas a poradila mi, vysvětlila jak mám nejlépe využít její meditaci, a toho si velice vážím. Začal se mi měnit život a hojnost v jednotlivých oblastech života se začala projevovat i navenek. Postupně jsem se také začal cítit lépe a více si užívat život. Nyní se těším na nový kurz o seberealizaci, na který jsem už přihlášený a vím, že mi pomůže posunout se dál v životě.

Michal Cílekwww.podnikaninovehotisicileti.cz

Od dětství jsem zvyklá na to, že život se s námi příliš nemazlí. Nenarodila jsem se zrovna do šťastného prostředí, a od chvíle, kdy mi došlo, že jsem jiná než moji vrstevníci, snažím se z této pasti vymanit. Chtěla jsem studovat, ale v naší rodině to není zrovna obvyklé. Snažím se žít svůj život, ale minulost mě před necelým rokem dostihla, a já ztratila sílu bojovat se svým osudem. Je to pár měsíců, co jsem na internetu poznala Lucku Horenskou. A díky jejím zkušenostem, radám a jedinečnému kurzu jsem dokázala znovu najít úctu sama k sobě a nastartovat novou etapu zápasu za svou vizí mého života.

Marika Cziszári

Garance

I když si pevně stojím za tím a věřím tomu, že kurz vás nasměruje k lepšímu životu, přesto vám nabízím 100% garanci vrácení peněz. Stačí, když mi férově napíšete, do 30 dnů od vstupu do kurzu, že kurz vám nic nedává, a i přes to, že jste šly do akce, nic se ve vašem životě nezačalo měnit, vrátím vám vaše peníze v plné výši.

Nic tedy neriskujete, pouze to, že svůj život změníte k lepšímu.

Cena on-line kurzu

*** Předprodej nyní za***

0

Běžná prodejní cena on-line kurzu je

8 990,- Kč