Lucie Horenská - příjemné cestování životem

Proč já a blog?

Jednoho pochmurného odpoledne jsem seděla u počítače, ostatně jako obvykle, a pročítala různé stránky. Neměla jsem tentokrát žádný cíl. Tak jsem jen tak bloumala internetem a narazila na různé stránky a informace. Hlavně ale bylo všude nějak moc negativních věcí. A to se mi vůbec nelíbilo.

Už tak bylo dnes venku škaredě a vůbec to nenabádalo k dobré náladě. Šla jsem si uvařit svůj oblíbený šálek kávy. Najednou se mi v hlavě zrodila myšlenka. Najela jsem na stránky cestovní kanceláře a prohlížela si různé letní destinace, moře, pláže, písek, slunce, pohodu. Tu pohodu jsem právě teď potřebovala. A v tuto chvíli mi stačila i ta virtuální. Jenže nebylo to ono.

To, co jsem právě potřebovala, bylo prožít si SVOJI letní dovolenou. Zavřela jsem internet a zalovila ve složkách svého počítače. Do oka mi padla složka s názvem Bulharsko. Tam jsem teprve ucítila to teplo, písek pod nohama, uslyšela šumění moře a lehký mořský vánek.

To je ono! Tohle je moje dovolená, s mým partnerem, dle mých představ. A jak byla báječná!

Jelikož jsem Bulharsko, tedy přesně řečeno městečko Primorsko, znala již z dětských let, naše první společná dovolená u moře s mým partnerem byla právě tady. A vyrazili jsme vlakem. Ubytování jsem nám zamluvila v soukromém domě u místních lidí. Strávili jsme tady krásných 14 dní, vlastně s cestou vlakem o něco víc :) Ona totiž cesta z Prahy do Burgasu trvá dvě noci a jeden den. To je v porovnání s letadlem, kdy cesta trvá cca 2 hodiny, dost nepředstavitelné, přesto to má své kouzlo. Jeli jste někdy lehátkovým nebo lůžkovým vozem? Ne? Tak to byste opravdu měli chtít zažít!

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

V další složce na mě mrkla Itálie. To byly časy! Se svou mamkou jsme dva roky po sobě vyrazily poznávat krásy Itálie – samozřejmě vlakem :) Řím, Florencie, Benátky, ..

A co teprve moje cesta na jih Itálie za mou kamarádkou, která tu byla v rámci studia na vysoké škole na stáži. To byl zážitek!

Vlak, to je můj celoživotní dopravní prostředek, můj průvodce na cestách do míst známých i neznámých. Doveze mě za přáteli, za poznáním, ..

A najednou to přišlo.

Chtěla bych vám všem, kdo jste zavítali na moje stránky, ukázat krásy cestování vlakem a krásy cestování bez cestovních kanceláří; chtěla bych vám otevřít nové obzory; chtěla bych, abyste i vy chtěli na svůj výlet, svou dovolenou, svou cestu vyrazit vlakem a ve své režii. A nebojte se, že jste nikdy vlakem nejeli. Já jím taky jednou jela poprvé :)

 

S úsměvem na tváří vás zdraví

Lucie ♥

CO TEĎ?

Objevte kouzlo cestování vlakem. Právě pro všechny, kdo by chtěli poznat kouzlo cestování vlakem jsem sepsala e-book, který je tu pro vás zdarma. Říkáte si, ten musím mít? Tak přejděte na tuto stránku a řekněte si o něj.

e-book Poznej krásy cestování vlakem

Je člověk, který miluje život a řídí se mottem "příjemně cestovat životem". Zajímá se o metody, které obohacují náš život tady na Zemi. Je autorkou projektu Příjemný život, díky němuž provází druhé a pomáhá jim na cestě v jejich životě. Je expertka na uvědomění si a probuzení vašeho vnitřního JÁ, sebepoznání, nastavení cesty vašeho příjemného života a hojnosti ve vašem životě. Je Access Consciousness Bars Practitioner. Prostřednictvím jedinečných rozjímání vnáší světlo do vaší duše ♥ více o Lucii

soubor 3 videí pro zastavení se, zamyšlení se nad životem a navození klidu

Komentáře