Lucie Horenská - příjemné cestování životem

Vzdala jsem se práva na svůj život

Dnes jsem se rozhodla vám vyprávět jeden příběh…

Žila jedna žena, která do svých téměř 38 let nevěděla, co od života očekává, co v životě chce dělat, jaké tu vlastně je to její místo na zemi.

Žila ze dne na den a svým životem tak nějak proplouvala. Vlastně byla se svým životem spokojená, nenapadlo ji, že by mohla chtít od života VÍC.

Byla věčný snílek, měla mnoho nápadů a snů, ale žádné z nich neproměnila v realitu a všechny skončily takříkajíc “na hřbitově”.  Tedy přesněji řečeno, některé její nápady zrealizovali jiní a uspěli s nimi.

Když byla malá a mladá, svoje přání a sny si prosadila. Chtěla hrát na příčnou flétnu, když ji ostatní radili, ať si vybere klarinet, prosadila si svou. Chtěla jít na osmileté gymnázium, když jí máma od gymnázia zrazovala, prosadila si svou. Když po gymnáziu nechtěla na vysokou školu, ale chtěla tam, kam ji srdce táhlo, a to bylo hotelnictví, prosadila si to.

Co se pak najednou stalo, že sešla ze své cesty a začala více naslouchat okolí než sama sobě a svému srdci?

Opustila svůj svět. Nechala se zlákat okolím, jejich argumenty. Přestala si věřit? Rezignovala?

Ač si vždycky přála pracovat v oblasti gastronomie, nastoupila zcela jinou profesní cestu. Ač si přála studovat astrologii a tuhle oblast „věcí mezi nebem a zemí“, nikdy se ke studiu nepřihlásila. Když letěla do USA, chtěla mezipřistání v New Yorku, ale poslechla své rodiče a letěla přímo až do cílového místa, do Seattlu (protože co by dělala sama v NY?) a dodnes tohle úžasné město nenavštívila. A další a další…

 

 

Když oslavila svoje 38. narozeniny, měla za sebou relativně úspěšnou pracovní kariéru, dvě děti, partnera, takže vlastně vše, co se od života očekává.

Jenže život jí dával lekci za lekcí. Nejprve se trápila, že když se rozhodla mít dítě, dítě nepřicházelo. Pak musela společně s partnerem „bojovat“ proti jeho dlouhodobé nemoci. Krátce na to přišla ohromná rána v podobě zřejmě nevyléčitelné nemoci její dcery. A s tím vším se nabalovaly další a další potíže a komplikace.

Její věčný optimismus klesal níž a níž, až se z ní pomalu, ale jistě, začala stávat pesimistka, která si stále dokola kladla otázky PROČ právě já? Začala vidět svět a život negativně, nálada a životní energie byla na bodu mrazu.

Objevila však v sobě ohromnou sílu, kterou měla v sobě skrytou a kterou probudila díky své dceři, protože ona nyní byla v jejím životě to zářící světlo, které jí dávalo smysl života. Cítila také velkou zodpovědnost za toho malého človíčka. Díky ní a pro ni začala svět a život vnímat jinak.

Narození druhé dcery už vnímala skoro jako zázrak. Jako něco, co do jejího života vnese radost, energii, slunce, víru. Posílí nejen ji, ale i její starší dceru a partnera. Do celé rodiny přinese nový příval všeho pozitivního.

Její optimismus se vracel. Do žil se vlévala nová krev, přicházela energie a nápady.

Začala hledat cestu a možnosti, jak se realizovat a zároveň postarat o svoje děti. Jak získat pro sebe a svou rodinu víc. Nemoc její dcery si moc nepřipouští, protože se rozhodla, že se s ní poperou, ale přeci jen „člověk nikdy neví“, takže chce být zajištěná pro případ „co by kdyby“.

Zřejmě si musela projít a prožít několik neradostných let, aby si to své místo v životě uvědomila a našla hlubší smysl svého života.

Uvědomila si, co je v životě důležité. Je to prosté. Být zdravý, šťastný, spokojený a žít naplněný život.

Zároveň objevila svoje poslání a svůj dar. Začala žít svůj příjemný život.

Stanovila si pravidla pro svůj příjemný život a poté nechala do svého života vstoupit 7 pilířů příjemného života. V jednoduchosti objevila ohromnou sílu. Jakmile nechala vstoupit do svého života těch 7 pilířů, její život nabral ten správný směr, který obohacuje její život a uhání vstříc k svému životnímu naplnění a cíli.

Jejím velkým přáním je, aby co nejvíce lidí žilo své příjemné životy, aby lidé byli šťastní, zdraví a spokojení. Přeje si, aby lidé dělali to, co je baví a naplňuje, aby se řídili sami sebou, aby poslouchali sami sebe. Přeje si, aby svým příběhem inspirovala lidi k akci, aby předávala hodnotu a aby díky svému projektu příjemný život mohla pomáhat rodinám dětí s epilepsií. Sama totiž moc dobře ví, jak je taková podpora důležitá.

Ukazuje cestu k příjemnému životu všem, kdo chce od života více, kdo chce život prožít, kdo se nespokojí s málem, kdo cítí, že má svou vizi a svůj sen, kdo se odmítá smířit s myšlenkou, že svým životem jen tak propluje, kdo chce žít naplněný život, …

Zjistila, že se dokáže napojit na potřeby a situace druhých lidí. Vždy věnovala čas a prostor k naslouchání druhým a ráda podala pomocnou ruku. Až nedávno však našla cestu a způsob, jak lidem opravdu pomoct a podat řešení jejich problémů, zmírnit jejich trápení. To je její dar.

Je velmi vděčná, že svůj dar objevila a věří v to, že tímto darem obohatí životy mnoha lidí.

 

Ano, je to můj příběh…

Můj dar předávám dál formou řízených, vedených meditací.

Klikněte na více informací PROČ já a meditace. Dopřejte si meditaci pro sebe a podpořte tak jedinečný projekt příjemného života.

 

Od září 2018 nastanou v mém životě velké změny. Moje starší dcera nastupuje do první třídy základní školy. Moje mladší dcera nastupuje do školky. Já naplno nastupuju do profesního života a vlastní realizace. A uzavírám jednu kapitolu mého osobního života.

Proto je září ideální termín k jednomu mému rozhodnutí.

Zavazuji se, že z každého mého prodaného digitálního produktu (e-book, meditace, kurz, …) uložím 5 % na zvláštní účet, na který sáhnu až ve chvíli, kdy budu mít založenu nadaci či něco podobného na podporu rodin dětí s epilepsií. A ty peníze použiji právě na pomoc a podporu těmto rodinám. Máte moje slovo (a to je pro mě opravdu velký závazek).

Děkuji.

 

Září 2018 je pro mě takový “nový start” a je proto ideální doba k tomu, abych vám na závěr tohoto článku věnovala meditaci, kterou jsem vytvořila na konci letních prázdnin.

Můj klient a kamarád, když jsem mu ji věnovala jako prvnímu, napsal:

Tvoje meditace Kaleidoskop klidu hned po ránu je za poslední 2 měsíce nejlepší start do dne, jaký jsem zažil.

Vyzvedněte si meditaci Kaleidoskop klidu TADY>>

S úsměvem na tváři vás zdraví

Lucie ♥

Je člověk, který miluje život a řídí se mottem "příjemně cestovat životem". Zajímá se o metody, které obohacují náš život tady na Zemi. Je autorkou projektu Příjemný život, díky němuž provází druhé a pomáhá jim na cestě v jejich životě. Je expertka na uvědomění si a probuzení vašeho vnitřního JÁ, sebepoznání, nastavení cesty vašeho příjemného života a hojnosti ve vašem životě. Je Access Consciousness Bars Practitioner. Prostřednictvím jedinečných rozjímání vnáší světlo do vaší duše ♥ více o Lucii

soubor 3 videí pro zastavení se, zamyšlení se nad životem a navození klidu

Komentáře