Pijete?

Není voda jako voda. Už jste tohle tvrzení někdy slyšeli?

Dřív jsem nad tímto tématem až tak nebádala. Nicméně se nacházím v období, kdy si všímám všech možných věcí, co se mě týkají, ani voda neunikla mojí pozornosti.

Když jsem v roce 2018 na několikadenní akci v Bratislavě narazila na i9 láhev, zaujala mě.

Ne vždy slyším na marketingové tahy prodejců, nicméně tahle láhev si mě skutečně přitáhla. To je takový ten nevysvětlitelný pocit těla, kdy vás vaše tělo prostě někam vede a vy úplně ani nevíte proč. Znáte to?

Pokud ne, tak neumíte komunikovat a naslouchat vašemu tělu – doporučuji se to naučit :)

A na té akci byl stánek právě s informovanou i9 lahví. Nejen, že vypadala dobře vzhledově (no jo, ženská, vzhled mi není lhostejný), také mě zaujalo povídání o ní. Ostatně vzhled posuďte sami :)

A k tomu povídání, dám vám sem pár dle mého důležitých informací o této láhvi.

i9 láhev je skleněná láhev, která díky technologii Poznik pozitivně ovlivňuje bioenergii vody v láhvi. V jejím srdci je umístěn informační  štítek, do kterého jsou speciální metodou vepsány ve formě numerických kódů tisíce pozitivních informací/vibrací manter, hudby, barev, kamenů (šungit, křišťál,..) apod.. Díky této technologii voda po nalití do i9 láhve mění svou bioenergii do přirozeného stavu, optimálního pro lidský organismus.

Nekoupila jsem si ji hned. Přeci jen 50 EUR není málo peněz. Každopádně mi to stále vrtalo hlavou. A nevím, jak to máte vy, nicméně znám se, že když mě to někam táhne a já toho nevyužiju, většinou to nebývá dobré rozhodnutí.

Takže o další nebo až té další pauze, teď už nevím, jsem se opět vydala k tomu stánku s láhvemi. No jo, jenže kterou barvu vybrat?

Vlastně já vám ještě neřekla, že mezi těmi barvami jsou rozdíly :) Jsou to barvy čaker.

KAŽDÝ ČLOVĚK MÁ SEDM ZÁKLADNÍCH ENERGETICKÝCH CENTER NEBOLI ČAKER. KAŽDÁ ČAKRA JE PODPOROVÁNA JINOU BARVOU.

Takže vybírat můžete dle toho, kterou oblast chcete posílit :)

Já tehdy v Bratislavě vybrala fialovou – podporuje poznání, moudrost, inspiraci, charisma, vyšší stav vědomí, meditaci, vize, “já jsem”. A později jsem si tentokrát už v ČR koupila další láhev v barvě všech čaker.

Moje starší dcera, která se poprvé z i9 láhve napila povídá: “Mami, ta tvoje voda je lepší než naše.” :) Tohle je naprostý důkaz – děti nejsou ovlivňovány rozumem, jako my dospělí. Ona to vnímá a spontánně řekne, co si myslí.

Dnes už jinou vodu nepijeme – ani já ani moje holky. A skvělé je, že když si láhev jednou pořídíte, máte ji napořád. Pravděpodobnost rozbití je minimální, silikonové pásky skleněnou láhev dokonale chrání. A stačí do ní kdekoliv a kdykoliv nalít vodu z kohoutku.

Pokud vám není lhostejné, jakou vodu pijete a také životní prostředí – protože ty tuny plastu z balených vod…to by bylo na další téma…tady máte tip, jakou láhev si pořídit.

Více informací a také e-shop,

kde můžete i9 láhev zakoupit, najdete pro Českou republiku TADY a pro Slovensko TADY. Všema deseti DOPORUČUJU!

Lucie je osobní průvodkyně a podpora na cestě životem ve tvojí jedinečnosti. Osobní růst se stal součástí jejího životního stylu. Je také autorkou projektu Řekni o sobě světu, jehož prostřednictvím inspiruje a propojuje podnikatele v jejich jedinečnosti. Natáčí rozhovory s inspirativními lidmi. Je hluboce přesvědčená o tom, že každý z nás máme jedinečný dar a potenciál a máme co předat druhým lidem. Stanovila 4 principy tvojí jedinečnosti. Praktikuje metodu Access Bars. Prostřednictvím jedinečných rozjímání vnáší světlo do vaší duše ♥ více o Lucii
Komentáře