Klíč k vlastnímu vítězství

aneb největší tabu o našem životě.

 

Žijete šťastně a spokojeně po boku vysněného prince na bílém koni v hojnosti v přepychovém království. Jste obklopená nádhernými šaty a šperky. Kolem vás poskakují vaše děti, které se radují i jen z pouhého bytí a vy s nimi. Váš čas věnujete věcem, které vás baví, a které vám přinášejí radost. Jste šťastná a spokojená. Máte vše, o čem jste dosud snila. Váš život je přesně podle vašich představ. 

I vy, milé ženy, jste očekávaly ve svém životě takový příběh? Jenže skutečnost je úplně jiná?

 • Princ na bílém koni je gaučový povaleč, kterého zajímá jen výsledek fotbalového zápasu a vy jste pro něj jen vzduch, který zaujímá jeho okolní prostor?
 • O nádherných šatech si můžete nechat jen zdát, protože máte pokecané triko od dětské přesnídávky?
 • Vaše děti vás vytáčí tím, jak po sobě neuklízí hračky, dožadují se neustálé vaší pozornosti a nenechají vás ani v klidu vyčůrat?

Tohle že je ten váš život, o kterém jste snila? 

Návod na to, co je pro nás v životě skutečně důležité a jak žít, nám nikdo nedal.

AŽ DOTEĎ

Také máte pocit, že:

 • máte stanovený osud, se kterým nelze hnout?
 • musíte chodit do zaměstnání, které vás nebaví, prostě proto, že musíte vydělávat peníze na živobytí?
 • nemůžete mít svého "prince na bílém koni", protože takový muž neexistuje?
 • život v hojnosti není pro vás?
 • nemáte to potřebné štěstí a nemůžete za to, v jaké jste situaci?
 • nemůžete žít život svých snů?

a proto jste se smířila s osudem?

Nejste v tom sama!

Stejné či podobné pocity zažívají miliony žen na celém světě. Nikdo nám nedal návod na život. Žijeme z generace na generaci a v dobré víře si předáváme to, co nás naučila naše maminka, naše babička, naše prababička a tak dále. Jednou jsme na tomto světě, tak žijme! Skvělé, jenže jak na to?

Jak být tou princeznou, kterou políbí princ na bílém koni a která bude žít v hojnosti v přepychovém zámku?

Rozumím vám.

Sama jsem byla ta malá holka, která měla své sny a stavěla si vzdušné zámky. Svět dospělých se však tak lišil od toho mého dětského. Postupem času jsem se sama stala tou dospělou, která se začlenila do společnosti a přijala za své to, že nemůže chtít víc, že její sny se nemohou proměnit v realitu. Měly jste to také tak?

Nemůžete za to...

Všichni nás vedli v dobré víře k nějakému pomyslnému obrazu, jak bychom my lidé měli žít. Že bychom se měli smířit se svojí situací. Že bychom měli být spokojení s tím, co mámenevymýšlet nesmysly v podobě nesplnitelných snů -  rozumějte dle nich nesplnitelných.  Nikdo nám neřekl a nevysvětlil, že život budeme mít takový, jak si ho sami vytvoříme. Víte, nelze se na ně zlobit. Oni také nevěděli, ŽE JE TO MOŽNÉ. Nevyčítejte jim to a už vůbec ne sobě.

Mám klíč k sobě samé.

už dnes vím, že kdybych měla v ruce klíč sama k soběnávod k životu, mohla jsem vyprávět zcela jiný příběh svého života. Žila jsem život dle nějakých obecných pravidel, které se tak nějak pro nás lidi postupem času samy nastavily. Zapadla jsem do společnosti, přijala jejich hru "na jistoty" a přestala věřit ve svůj život princezny.

Lucie Horenská

Jsem autorkou projektu Příjemný život. Praktikuji metodu Access Bars. A díky svojí cestě a tomu, co funguje, předávám ženám návod k tomu, jak naplno a plnohodnotně prožít náš život.

Na svojí cestě životem jsem se dostala do pomyslného bodu zvratu. Veškeré jistoty, které mi společnost a svět dospěláků slibovaly, se mi zhroutily jako domeček z karet. Uvědomila jsem si svoji nevyhovující životní situaci. Nesmířila jsem se však s osudem, jak by se nabízelo. Začala jsem pátrat a hledat. A to, co jsem zjistila, mě doslova šokovalo!  

"Takhle jednoduché, že by to bylo? To není možné! Přece by mi to někdo řekl, přece by to dělali všichni, kdyby to bylo tak jednoduché", mi běželo hlavou. Vždyť nejde o žádné stavění katedrály! 

Klíč k vašemu vlastnímu vítězství je to, co vám otevře oči a zlepší váš život. Protože...

Všechna vaše snaha je ÚPLNĚ K NIČEMU, pokud

NEPOCHOPÍTE  JEDNU ZÁSADNÍ VĚC,

která vás dělí od vašeho života snů.

Dejte mi však ještě minutku, než se s vámi o tu zásadní věc podělím.

Představte si, jaké by to bylo, kdyby:  

 • jste byla opět sama sebou a věděla, co pro vás je to nejlepší
 • jste žila šťastně a spokojeně po boku svého vysněného prince
 • jste měla práci, která vás baví a dává vám smysl a zároveň vám vydělává peníze
 • jste žila v hojnosti v krásném domě
 • jste se svojí rodinou trávila spoustu volného času
 • jste na sebe nemusela nakládat "všechnu tíhu světa"
 • jste pociťovala radost jen z pouhého vašeho bytí
 • jste se cítila skutečně šťastná a spokojená
 • jste opět mohla mít své sny s vírou v jejich uskutečnění se

Máte pocit, že takhle váš život vypadat nemůže? Ovšem opak je pravdou. Může to být i vaše zkušenost.

I VY MŮŽETE BÝT PANÍ SVÉHO VLASTNÍHO ŽIVOTA.

I VY MŮŽETE ŽÍT ŽIVOT V HOJNOSTI, ŽÍT V KRÁSNÉM DOMĚ, RADOVAT SE A UŽÍVAT SI ŽIVOTA. 

Pokud máte právě teď chuť zavřít tuto stránku a říkáte si, že jsou to jen plané sliby, naprosto vám rozumím. Kdybych neměla za sebou svoji cestu a nepoznala bych klíč k vlastnímu vítězství, dala bych vám za pravdu. Jenže já vím, co vše jsem ve svém životě dokázala a vím, díky čemu jsem to dokázala. 

Dokážu si tvořit vlastní život. Vrátila jsem se do svých snů a začala jsem je zhmotňovat. Začala jsem znovu vnášet radost do svého života. Opět jsem se začala cítit jako pincezna, která může mít takový život, jaký si přeje. Stala jsem se paní svého života a vše, co se v mém životě odehrává, si tvořím já sama. O tom, jaký budu mít život, si rozhoduji já sama.

A o to se s vámi chci podělit, protože

je to úplně jednoduché. Potřebujete si

ZAČÍT TVOŘIT VLASTNÍ ŽIVOT

Opravdu :) V tomhle je to tabu našeho života. Tohle je to, co nám nikdo nikdy neřekl. Tohle je to, co nás ve škole nenaučili.

Skutečně je to tak jednoduché? 

ANO, je to jednoduché, nicméně potřebujete vědět, jak na to. Jak si máte tvořit vlastní život. Vy víte, jaký život chcete mít, tak teď potřebujete vědět, jak to "zařídit" :) Mám pravdu? 

Je třeba, abyste pochopila principy, díky kterým dosáhnete toho, po čem toužíte. A pokud vám ty principy nikdo nevysvětlí, nepohnete se z místa. Budete v bludném kruhu, zkoušet, opakovat, a přesto se neposunete ani o milimetr k vašemu cíli.  

Pochopte, že i vy můžete.

To je základní stavební kámen VAŠEHO ŽIVOTA, PO KTERÉM TOUŽÍTE.  

Od dětství jsem zvyklá na to, že život se s námi příliš nemazlí. Nenarodila jsem se zrovna do šťastného prostředí, a od chvíle, kdy mi došlo, že jsem jiná než moji vrstevníci, snažím se z této pasti vymanit. Chtěla jsem studovat, ale v naší rodině to není zrovna obvyklé. Snažím se žít svůj život, ale minulost mě před necelým rokem dostihla, a já ztratila sílu bojovat se svým osudem. Je to pár měsíců, co jsem na internetu poznala Lucku Horenskou. A díky jejím zkušenostem, radám a jedinečnému kurzu jsem dokázala znovu najít úctu sama k sobě a nastartovat novou etapu zápasu za svou vizí mého života.
Marika Cziszári

Představte si, máte na dosah svůj vysněný dům. Ocitnete se tváří v tvář svému novému domu. Stojíte před domem, chytáte za kliku u vchodových dveří a .... NIC. Dveře jsou zamčené. 

Saháte do kapsy, nicméně klíč tam není. Začnete přemýšlet, kudy se do domu dostat. Zkoušíte zadní dveře, jsou zamčené. Zkoušíte oknem, jenže to je zavřené. Možná stojíte u jiného domu? Zkusíte ten vedlejší a ještě další, se stejným výsledkem. Pomalu, ale jistě, se začínáte vzdávat svého snu, svého vysněného domu, svého lepšího života.

A teď si představte, že máte ten správný klíč. Odemknete a dokonce když vstoupíte, vidíte krásně vybavený obývací pokoj a v kuchyni vás přivítá vaše hospodyně s čerstvě upečenou bábovkou. 

Jaký máte pocit? Úleva? Radost? Nadšení? :)

...stačí mít klíč...

Možná se ptáte:

Skutečně existuje takový KLÍČ?

Existuje :)

A VĚTŠINA ODBORNÍKŮ O NĚM ANI NEVÍ

Je to 3 roky zpátky, kdy jsem se ráno vzbudila a prostě jsem si řekla, že budu mít skvělý den. A další den jsem si řekla to samé a další a další...  Přesto, že mi bylo mizerně. Byla jsem ve stavu naprosté zoufalosti a bezradnosti. Ten život, jaký jsem měla, měl velmi daleko k tomu, jaký život jsem si přála.

 

Určitě jsem si nepřála mít jedinou dceru s diagnostikovanou nemocí a určitě jsem si nepřála mít po boku partnera, který onemocní vážnou nemocí. A taky jsem si nepřála dostat v těch nejtěžších chvílích života výpověď ze zaměstnání.

 

Nabo ano?

Naše mysl je prevít :)

 

Tématu naší mysli se věnuji několik let. Vše je totiž v naší hlavě. Napíšu vám to ještě jednou, abyste to skutečně vaší myslí vstřebala. Vše je v naší hlavě

Co vám tím chci říct? Že váš životní příběh se bude odehrávat přesně podle toho, jak si nastavíte svoji hlavu. Kam budou směřovat vaše myšlenky. Zda budou pozitivní nebo negativní. AHA? A to je prostě fakt! 

Proto jsem pro vás připravila

on-line kurz

Klíč k vlastnímu vítězství

jako poděkování za to, že jste ve mě vložila svoji důvěru.

TOTO JE MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA

V tomto on-line kurzu předávám své jedinečné know-how, vše, co jsem na svojí cestě životem pochopila a co mi pomohlo se dostat k největšímu a nejzásadnějšímu uvědomění v mém životě. Následně jsem šla do akce a díky metodám, které jsem vnesla do svého života, si měním svůj vlastní život. 

 

I vy můžete :) Funguje to u všech. Tedy za předpokladu, že "přiložíte ruku k dílu". Jistě chápete, že já nemohu tvořit váš život :)

 

6 týdenní on-line kurz Klíč k vlastnímu vítězství, ve kterém spolu

→  nahlédneme do vaší minulosti,
→  abyste pochopila, kdo jste a proč je vaše současnost taková, jaká je.
→  A následně spolu nastavíme nový cíl - být opět tou princeznou se svými sny, které zhmotníte. Být skutečně ve svém životě spokojená a šťastná a žít život, po jakém toužíte. 

Hodnota tohoto on-line kurzu 6 000 Kč.  

= jeden větší rodinný nákup

= dvoje šaty a boty

= den ve wellness pro dva

A vy právě teď máte jedinečnou možnost získat za zlomek výše uvedené ceny Klíč k vašemu vnitřnímu vítězství. Pochopíte to nejvěší tabu našeho života a ve chvíli, kdy si tohle uvědomíte, máte jedinou možnost: tvořit si vlastní lepší budoucnost

Kurz je plný AHA momentů, WOW pocitů a SAKRA pocitů. To vše však k tomu patří. Neříkám, že cesta bude jednoduchá. Ovšem ve chvíli, kdy vám to všechno do sebe "zaklapne", máte vyhráno a je to skutečně jednoduché.

Pomohu vám pochopit, proč vše je tak, jak je. Ukážu vám souvislosti, které vás nyní nenapadají. A společně najdeme řešení. Většina toho, co nás tíží či netěší, není naše. Mnoho jsme cestou svého života "nasbíraly" od ostatních.

 

Nebudu vám slibovat nemožné. Učinit změnu ve vašem životě můžete jenom vy. Nicméně díky Klíči a mé osobní podpoře je více než jisté, že vašeho cíle můžete dosáhnout

 

Podpořím vás, podám pomocnou ruku, nebudete na to sama.

 

On-line kurz s mojí osobní podporou je nejlépe hodnocenou formou vzdělávání a ověřeným způsobem dosahování výsledků.

 

Sestavila jsem ho tak, abyste po dobu 6 týdnů každý den udělala malý krůček k tomu, abyste začala žít příběh svého života.    

 

Jsem připravena podat pomocnou ruku PRÁVĚ VÁM a předat vám, co chybělo v povinné výbavě k vašemu životu.  

 

 • 6 týdnů plných informací formou videí, textů, audio nahrávek, pracovních listů
 • 6 týdnů vzájemné komunikace
 • 6 týdnů mé plné podpory
 • telefonát během kurzu jen vy a já
Byla jsem docela na dně - nic se mi nedařilo, zdravotní problémy a problémy v rodině mojí sestry, které mě vždycky dost zasáhnou. A objevila jsem on-line kurz.  Říkala jsem si, že se třeba dám trochu "do kupy".

Postupem času se můj stav zlepšil. Ne sice po stránce zdravotní, ale po stránce psychické. Zklidnila jsem se a začala se na svět dívat "jinýma očima". Poznala jsem, že pokud budu přemýšlet víc nad sebou a nezabývat se starostmi druhých, kterým stejně nepomohu, bude mi rozhodně lépe. V současné době vyslechnu, když si mi někdo postěžuje, ale abych "rozpitvávala" problémy druhých, to už nedělám.

Kurz doporučuji, protože člověk se dokáže víc soustředit na věci důležité a nezabývat se malichernostmi. Nejvíc mi dal závěrečný rozhovor s paní Lucií, který byl velmi, velmi příjemný a dal mi velmi.
Eva Sáňková

Proč vstoupit do tohoto kurzu? 

 

Protože vy CHCETE lepší život.

 

Co budeme společně v kurzu dělat? 

 

Naučíte se probrat si svoji minulost. "Vrátit se do ní". Díky tomu pochopíte svoji současnost. To, co se vám děje, jak žijete, co máte a nemáte atd. Vše, co z minulosti již nepotřebujete či není vaše, to "rozpustíme", aby vás to již netrápilo. A díky tomuto a dalším metodám si můžete začít doslova tvořit vlastní budoucnost.

Jste připravena?

1. TÝDEN - KDE JSEM

Zaměříme se na to, kdo jste, co právě děláte, jak se cítíte a v jaké jste situaci. Uděláte si jasno o svém současném výchozím bodě a uvědomíte si, že to, co chcete nebo potřebujete změnit, MŮŽETE změnit.

2. TÝDEN - PROČ?

Věci se nedějí jen tak, samy sebou, ale mají někde svou příčinu a počátek. Naučím vás techniku, díky které si dokážete promítnout svůj uplynulý život v souvislostech a pochopíte, že některé věci nejsou vaše a vaší vinou. Prožijete úlevu a dost možná zjistíte, že jste se zbytečně obviňovala. Snáze pak přijmete odpovědnost a vykročíte ke změně svého života.

3. TÝDEN - NOVÁ CESTA

V předešlých dvou týdnech jste pochopila, přijala a definovala svůj současný stav. Je to uzavřené a zpracované. Nyní už můžete jít dál jinak, můžete být jaká chcete (šťastnější, bohatší, zdravá...). Je čas najít svou cestu k tomu, abyste toho dosáhla.

4. TÝDEN - PEVNÁ PŮDA POD NOHAMA

Tenhle týden tě bude hodně bavit. Odhalíme tvé slabé a silné stránky a zaměříme se na ty silné! Stanovíš si své hodnoty a vytvoříš si konkrétní kotvu, která tě v různých životních situacích podrží. Nikdy už nepůjdeš za své hranice a nebudeš ustupovat v situacích, které ti škodí.

5. TÝDEN - MOTIVACE

Tento týden bude o prožívání. Doslova se naučíte tvořit si svůj nový život. Budeme vizualizovat, zhmotňovat a prociťovat vaši novou budoucnost. Z minulého týdne už znáte své silné stránky a právě z nich vyjdeme pro stanovení krátkodobých i dlouhodobých vizí. Budeme mluvit o vaší připravenosti a zda jste schopna přijmout změny, které s sebou váš nový život přináší.

6. TÝDEN - AKCE

Během 5 týdnů jste se ohromně posunula. Už víte, kdo jste, znáte svou pozici a také víte, kam chcete dojít. Je čas nastavit si věci směrem ven. Proto se v tomto týdnu zaměříme na vztahy. Vytvoříte si konkrétní plán. Protože když něco chcete, musíte tomu také něco uzpůsobit. Co a jak je to pravé pro vás si najdete právě v tomto týdnu.

Teď je ten správný čas.

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA

PŘEDPRODEJ DO 2. ÚNORA 2020

Po dobu 6 týdnů trvání on-line kurzu Klíč k vlastnímu vítězství vám budu dodávat videa, textové dokumenty, audio nahrávkypracovní listy. Vše vám vysvětlím. V případě potřeby vám budu k dispozici v uzavřené facebookové skupině či na e-mailu.

Každý všední den vám dodám materiály k danému tématu, včetně praktických úkolů v pracovních listech. Sobota je volno a v neděli shrnutí daného týdne, dané oblasti.    

Pokud se daný den nedostanete k poslechnutí videa nebo splnění úkolu, nevadí. Hned, jak budete moci, si daný den doplníte a budete pokračovat dál. Všechny zveřejněné lekce a materiály vám zůstávají, máte k nim přístup minimálně rok od začátku kurzu. Nemusíte se tedy bát, že byste o něco přišla nebo něco zameškala. Jde o on-line kurz, můžete tedy vstupovat kdykoliv.

Navíc, aby byla vaše cesta jednodušší a příjemnější, připravila jsem pro vás další bonusy :)

MOJE OSOBNÍ PODPORA

Mou osobní podporu vnímám jako jeden z nejdůležitějších pilířů celého kurzu. Pomohu vám zapracovat vše, co se v kurzu dozvíte, do vašeho života. Budu vám k dispozici a povedu vás přesně tak, jak vy sama potřebujete. V průběhu kurzu se s vámi telefonicky spojím a probereme konkrétně to, co vy potřebujete.

UZAVŘENÁ FACEBOOK SKUPINA

Vzájemná podpora je důležitá. Proto vám nabízím možnost být součástí stejně naladěných žen, jako jste vy sama. To vám pomůže snáze dosáhnout vašeho cíle. Nebudete v tom sama!

MEDITACE, VIDEOROZHOVORY

Připravila jsem pro vás nádhernou meditaci Vytvoř si svůj den, která vám pomůže se soustředit a zkoncentrovat. Při pravidelném poslechu dokážete eliminovat tisíce jiných myšlenek, které vám létají hlavou a zvýšíte svou soustředěnost na jednu věc. Vzájemná inspirace a sdílení o své cestě je velmi obohacující. Připravila jsem pro vás videorozhovory se zajímavými lidmi.

♠ Hodnota on-line kurzu včetně všech bonusů je 6 000,- Kč.

Kdybyste konečně pochopila, co vám brání ve změně přesvědčení, že lepší život není pro vás.

 

Kdybyste se naučila směřovat svoji mysl tím správným směrem.

 

Kdybyste věděla, jak si tvořit svůj vlastní život, abyste ho skutečně takový měla.

Šla byste do toho?

Pokud ANO...

Tak mám pro vás SKVĚLOU ZPRÁVU!

právě teď vám nabízím on-line kurz v PŘEDPRODEJI

se slevou 50 %

místo 6 000,- Kč

nyní za 2 997,- Kč

Říkáte si PROČ? Protože on-line kurz startuje 3. února 2020 a právě teď máte možnost ho zakoupit v předprodeji.

 

Celý tento balíček, tedy:

6 týdenní on-line kurz včetně mojí plné podpory v uzavřené facebookové skupině, na e-mailu a jednom telefonátu v průběhu kurzu pouze vy a já, včetně bonusů v podobě videorozhovorů a meditace a dalších, je pro vás k dispozici do 2. února 2020

se slevou 50 %

Vaše cena je tedy:

2 997,- Kč

Tato nabídka vyprší za

Pred vstupom do kurzu som bola dosť skeptická, pretože som absolvovala niekoľko podobných kurzov, ktoré nenaplnili moje očakávania a neukázali mi ten správny smer. A keďže stále rada skúšam niečo nové, rozhodla som sa aj pre kurz pani Lucie.

Zistila som, že vypracovávanie domácich úloh je v tomto prípade nesmierne dôležité, a že to mi dalo najviac, i keď sa mi to zo začiatku, priznám sa, nepozdávalo. Práve domáce úlohy a analýza vlastného života podľa podrobných  pokynov pani Lucie ma prinútili zamyslieť sa a prehodnotiť doterajší spôsob života a  ukázali mi tú správnu cestu, ktorou sa mám uberať a čo by som mala vo svojom živote zmeniť.

Myslím si, že každý prostredníctvom tohto kurzu zistí, čo brzdi jeho rozvoj. Môže to byť nenapĺňajúca práca alebo nefungujúci vzťah, z ktorých sa ľudia boja odísť, alebo niekto potrebuje  len nakopnúť aby si uvedomil isté veci vo svojom živote, zmenil ich a začal žiť kvalitnejší a plnohodnotnejší život. 

V mojom prípade to bolo práve uvedomenie si, že musím myslieť viac na seba ako na druhých, že je dôležité naučiť sa v živote vravieť aj NIE a vedieť si  nájsť  čas i pre seba. Kurz sa zaoberá rôznymi životnými oblasťami a etapami života, preto si myslím, že každý účastník kurzu tu nájde jadro svojho problému.
Dagmar Horňáková
Když jsem se hlásila do kurzu, necítila jsem se v práci moc dobře a chtěla jsem s tím něco udělat. Uvažovala jsem o podnikání. Lucie pomáhá navést na cestu, která je pro konkrétního člověka ta nejpřínosnější. Dává do kurzu své plné nasazení.

Mně to pomohlo uvědomit si, že jsem týmový hráč, že vést sama podnikání by byl pro mě příliš velký tlak. Cítila jsem úlevu při objevení této možnosti. Kurz bych doporučila zejména pro to, že vám pomůže najít řešení konkrétně pro Vás.
Jitka Jůzová

Garantuji vám, že změna vašeho života k lepšímu má zcela nevyčíslitelnou hodnotu. Ovšem, pokud byste přeji jen ještě váhala, zda do kurzu vstoupit, zodpovím zde nejčastější otázky.

Je tento kurz vhodný pro mě v mojí stávající situaci?

Ať je vaše stávající situace jakákoliv, vždy je možné ji zlepšit, nemyslíte? Kurz je skutečně vhodný pro všechny ženy, které cítí, že v jejich životě něco není ono. A také pro ty ženy, které uvěřily v uvedenou pohádku princezny a jejích snech o princi na bílém koni, přepychovém zámku a životě v hojnosti, radosti, štěstí a spokojenosti.

Zvládnu to?

Pevně věřím, že ano :) 6 týdnů bude opravdu vaše cesta k lepšímu životu. Je tedy třeba si vyhradit čas pro sebe a tento kurz. Nicméně nebudu vás jakkoliv omezovat ve vašem běžném životě. Věřím, že pokud jste se skutečně rozhodla, že do toho jdete, tak do toho půjdete naplno a tím pádem to zvládnete. Kdyby náhodou přišly jakékoliv pochybnosti, či cokoliv, co by vám bránilo či něco, s čím byste si dělala vrásky, jsem vám k dispozici. Moje plná podpora ve facebookové skupině a na e-mailu.

Kolik času mi kurz zabere?

Každý všední den mám pro vás připravené v průměru 10 minutové video a pracovní listy. Sobota je volná a v neděli vkládám video ke shrnutí daného týdne. Pokud nebudete mít daný den čas, můžete se kdykoliv vracet.

Musím procházet kurzem den za dnem? Co když nebudu moct?

Je dobré držek krok a jít kurzem den za dnem. Nicméně jedná se o on-line kurz, takže přístupy do něj budete mít kdykoliv. Je tedy možné jít svým vlastním tempem.

Už jsem prošla několika kurzy a stejně jsem nezískala to, co jsem očekávala. Bude to tady jiné?

Nemohu a ani nechi posuzovat jiné kurzy. Za svým kurzem si však plně stojím a upřímně a otevřeně říkám, že pro vás udělám maximum, protože si přeji, abyste žila svůj vysněný život. Znám metody a techniky a vím, jak na to.

Jak je možné, že můžete dát tak velkou slevu?

Kurz za tuto cenu nabízím v předprodeji, protože kurz startuje 3. února 2020 a zároveň jako poděkování, že jste ve mě vložila důvěru.

Jste muž? :)

Tento kurz je určený primárně pro ženy. Mám však již dva absolventy mužského pohlaví předešlého kurzu :) Takže pokud vás výše uvedené řádky zaujaly a chcete být součástí, chcete objevit klíč k vašemu vlastnímu vítězství, račte vstoupit :)

O zásadních věcech našeho života, rozhodují minuty, někdy doslova vteřiny. Vezmi na sebe tu zodpovědnost a rozhodni se právě teď, v těchto minutách, co čteš tyto řádky.

Rozhodnutí je na vás.

Můžete: 

 • si dál nalhávat, že s vaším životem nelze nic dělat
 • chodit do zaměstnání, které vás nebaví, prostě proto, že musíte vydělávat peníze na živobytí
 • nadále mít vztah s partnerem, který vám nevyhovuje
 • nadále žít v nedostatku
 • si nadále stěžovat na vaši životní situaci, za kterou přeci nemůžete
 • se přesvědčovat o tom, že sny není možné měnit v realitu

A nebo můžete: 

 • být konečně sama sebou
 • uvěřit sama v sebe a své schopnosti
 • objevit svoje dary a svůj potenciál
 • získat klíč k vlastnímu vítězství
 • díky němuž se vám otevírá svět neomezených možností

Ano, jdu do toho.

Chci si tvořit svůj vlastní životní příběh.

On-line kurz začíná 3. února 2020

Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné?

Neváhejte mi napsat:

e-mail: lucie@luciehorenska.cz