Největší tabu našeho života

aneb život vítěze jako utajená metoda, kterou ti nikdo nepředal.

 

Zasni se a představuj si sama sebe...

Žiješ šťastný a spokojený život po boku svého vysněného prince na bílém koni v nádherném království. Jsi obklopená hojností. Kolem poskakují vaše děti, které si užívají každičkou minutu svého života a radují se jen z pouhého bytí a ty s nimi. Tvůj drahocenný čas věnuješ věcem, které tě baví, dávají ti smysl, přináší ti radost. Cítíš obrovské naplnění a smysluplnost svého života. Plníš si své sny. Miluješ život! 

A teď se vrať zpátky nohama na zem a přiznej si, jaký je tvůj život právě teď.

 • Máš práci, která tě ubíjí a nejsi v ní spokojená?
 • Tvůj partnerský vztah je spíše nuda a napětí, než vášeň, souznění a porozumění?
 • Zdá se ti, že čas ti protéká mezi prsty a ty nestíháš to, co tě těší?
 • Chybí ti peníze, čas a možná i chuť na radování se ze života?
 • Cítíš se "divně" a říkáš si něco ve smyslu "takhle má vypadat můj život"?

Kde je ten můj život, o kterém jsem snila? 

Návod na to, co je pro nás v životě skutečně důležité a jak žít, nám nikdo nedal.

AŽ DOTEĎ

Také máš pocit, že:

 • máš stanovený osud, se kterým nelze hnout?
 • musíš chodit do zaměstnání, které tě nebaví, prostě proto, že musíš vydělávat peníze na živobytí?
 • nemůžeš mít svého "prince na bílém koni", protože takový muž neexistuje?
 • život v hojnosti není pro tebe?
 • nemáš to potřebné štěstí a nemůžeš za to, v jaké jsi situaci?
 • nemůžeš žít život svých snů?

Možná sis už řekla, že bys s tím mohla něco udělat, jenže máš strach

 • opustit "jistoty"
 • co by tomu řeklo okolí
 • z neznáma
 • sama ze sebe - nedostatek víry sama v sebe

a proto jsi se smířila s osudem?

Nejsi v tom sama!

Stejné či podobné pocity zažívají miliony žen na celém světě. Nikdo nám nedal návod na život. Žijeme z generace na generaci a v dobré víře si předáváme to, co nás naučila naše maminka, naše babička, naše prababička a tak dále. Jednou jsme na tomto světě, tak žijme! Skvělé, jenže jak na to?

Jak si dovolit být tou "princeznou", kterou políbí princ na bílém koni, a která bude žít spokojeně a šťastně?

Rozumím vám.

Sama jsem byla ta malá holka, která měla své sny a stavěla si vzdušné zámky. Svět dospělých se však tak lišil od toho mého dětského. Postupem času jsem se sama stala tou dospělou, která se začlenila do společnosti a přijala za své to, že nemůže chtít víc, že její sny se nemohou proměnit v realitu. Měla jsi to také tak?

Nemůžeš za to...

Všichni nás vedli v dobré víře k nějakému pomyslnému obrazu, jak bychom my lidé měli žít. Že bychom se měli smířit se svojí situací. Že bychom měli být spokojení s tím, co mámenevymýšlet nesmysly v podobě nesplnitelných snů -  rozumějte dle nich nesplnitelných.  Nikdo nám neřekl a nevysvětlil, že život budeme mít takový, jak si ho sami vytvoříme. Víte, nelze se na ně zlobit. Oni také nevěděli, ŽE JE TO MOŽNÉ. Nevyčítejte jim to a už vůbec ne sobě.

Mám klíč k sobě samé.

Dnes vím, že kdybych měla v ruce klíč sama k soběnávod k životu, mohla jsem vyprávět zcela jiný příběh svého života. Žila jsem život dle nějakých obecných pravidel, které se tak nějak pro nás lidi postupem času samy nastavily. Zapadla jsem do společnosti, přijala jejich hru "na jistoty" a přestala věřit ve svůj život princezny.

Lucie Horenská

Jsem autorkou projektu Příjemný život. Praktikuji metodu Access Bars. A díky svojí cestě a tomu, co funguje, předávám ženám návod k tomu, jak naplno a plnohodnotně prožít náš život.

Na svojí cestě životem jsem se dostala do pomyslného bodu zvratu. Veškeré jistoty, které mi společnost a svět dospěláků slibovaly, se mi zhroutily jako domeček z karet. Uvědomila jsem si svoji nevyhovující životní situaci. Nesmířila jsem se však s osudem, jak by se nabízelo. Začala jsem pátrat a hledat. 

A to, co jsem zjistila, mě doslova šokovalo!  

"Takhle jednoduché, že by to bylo? To není možné! Přece by mi to někdo řekl, přece by to dělali všichni, kdyby to bylo tak jednoduché", mi běželo hlavou. Vždyť nejde o žádné stavění katedrály! 

Klíč k vlastnímu vítězství je to, co ti otevře oči a zlepší tvůj život. Protože...

Všechna tvoje snaha je ÚPLNĚ K NIČEMU, pokud

NEPOCHOPÍŠ JEDNU ZÁSADNÍ VĚC,

která tě dělí od tvého života snů.

Dej mi však ještě minutku, než se s tebou o tu zásadní věc podělím.

Představ si, jaké by to bylo, kdyby:  

 • jsi byla opět sama sebou a věděla, co pro tebe je to nejlepší
 • jsi žila šťastně a spokojeně po boku svého vysněného muže
 • jsi měla práci, která tě naplňuje a dává ti smysl a zároveň ti vydělává peníze
 • jsi žila v hojnosti
 • jsi se svojí rodinou trávila spoustu volného času
 • jsi na sebe nemusela nakládat "všechnu tíhu světa"
 • jsi pociťovala radost jen z pouhého bytí
 • jsi se cítila skutečně šťastná a spokojená
 • jsi opět mohla mít své sny s vírou v jejich uskutečnění se

Stále máš pocit, že takhle tvůj život vypadat nemůže? Že tohle nemůže být tvůj případ? Že tobě prostě není souzen takový osud?

Ovšem opak je pravdou. Může to být i tvoje zkušenost.

I TY MŮŽEŠ BÝT PANÍ SVÉHO VLASTNÍHO ŽIVOTA.

I TY MŮŽEŠ ŽÍT ŽIVOT V HOJNOSTI.

ŽÍT V KRÁSNÉM DOMĚ.

RADOVAT SE

A UŽÍVAT SI ŽIVOTA. 

Pokud máš právě teď chuť zavřít tuto stránku a říkáš si, že jsou to jen plané sliby, naprosto ti rozumím. Kdybych neměla za sebou svoji cestu a nepoznala bych klíč k vlastnímu vítězství, dala bych ti za pravdu. Jenže já vím, co vše jsem ve svém životě dokázala a vím, díky čemu jsem to dokázala. 

Dokážu si tvořit vlastní život. Vrátila jsem se do svých snů a začala jsem je zhmotňovat. Začala jsem znovu vnášet radost do svého života. Opět jsem se začala cítit jako "princezna", která může mít takový život, jaký si přeje.

Stala jsem se paní svého života. 

A o to se chci s tebou podělit, protože

je to úplně jednoduché. Potřebuješ si

ZAČÍT TVOŘIT VLASTNÍ ŽIVOT

Opravdu :) V tomhle je to tabu našeho života. Tohle je to, co nám nikdo nikdy neřekl. Tohle je to, co nás ve škole nenaučili.

Skutečně je to tak jednoduché? 

ANO, je to jednoduché, nicméně potřebuješ vědět, jak na to. Jak si tvořit vlastní život. Ty víš, jaký život chceš mít, tak teď potřebuješ vědět, jak to "zařídit" :) Mám pravdu? 

Je třeba, abys pochopila principy, díky kterým dosáhneš toho, po čem toužíš. A pokud ti ty principy nikdo nevysvětlí, nepohneš se z místa. Budeš v bludném kruhu, zkoušet, opakovat, a přesto se neposuneš ani o milimetr k tvému cíli.  

Pochop, že i ty můžeš :)

To je základní stavební kámen TVÉHO ŽIVOTA, PO KTERÉM TOUŽÍŠ.  

Reference

Od dětství jsem zvyklá na to, že život se s námi příliš nemazlí. Nenarodila jsem se zrovna do šťastného prostředí, a od chvíle, kdy mi došlo, že jsem jiná než moji vrstevníci, snažím se z této pasti vymanit. Chtěla jsem studovat, ale v naší rodině to není zrovna obvyklé. Snažím se žít svůj život, ale minulost mě před necelým rokem dostihla, a já ztratila sílu bojovat se svým osudem. Je to pár měsíců, co jsem na internetu poznala Lucku Horenskou. A díky jejím zkušenostem, radám a jedinečnému kurzu jsem dokázala znovu najít úctu sama k sobě a nastartovat novou etapu zápasu za svou vizí mého života.
Marika Cziszári

Představ si, máš na dosah svůj vysněný dům. Ocitneš se tváří v tvář svému novému domu. Stojíš před domem, chytáš za kliku u vchodových dveří a .... NIC. Dveře jsou zamčené. 

Saháš do kapsy, nicméně klíč tam není. Začneš přemýšlet, kudy se do domu dostat. Zkoušíš zadní dveře, jsou zamčené. Zkoušíš oknem, jenže to je zavřené. Možná stojíš u jiného domu? Zkusíš ten vedlejší a ještě další, se stejným výsledkem. Pomalu, ale jistě, se začínáš vzdávat svého snu, svého vysněného domu, svého lepšího života.

A teď si představ, že máš ten správný klíč. Odemkneš a dokonce když vstoupíš, vidíš krásně vybavený obývací pokoj a v kuchyni tě přivítá tvoje hospodyně s čerstvě upečenou bábovkou. 

Jaký máš pocit? Úleva? Radost? Nadšení? :)

...stačí mít klíč...

Možná se ptáš:

Skutečně existuje takový KLÍČ?

Existuje :)

A VĚTŠINA ODBORNÍKŮ - PSYCHOLOGŮ, TERAPEUTŮ O NĚM ANI NEVÍ

Je to 3 roky zpátky, kdy jsem se ráno vzbudila a prostě jsem si řekla, že budu mít skvělý den. A další den jsem si řekla to samé a další a další... 

 

Přesto, že mi bylo mizerně. Byla jsem ve stavu naprosté zoufalosti a bezradnosti. Ten život, jaký jsem měla, měl velmi daleko k tomu, jaký život jsem si přála.

 

Určitě jsem si nepřála mít jedinou dceru s diagnostikovanou nemocí a určitě jsem si nepřála mít po boku partnera, který onemocní vážnou nemocí. A taky jsem si nepřála dostat v těch nejtěžších chvílích života výpověď ze zaměstnání.

 

Nabo ano?

 

Naše mysl je prevít :)

 

Tématu naší mysli se věnuji několik let. Vše je totiž v naší hlavě. Napíšu ti to ještě jednou, abys to skutečně vstřebala. Vše je v naší hlavě

 

Co ti tím chci říct? Že tvůj životní příběh se bude odehrávat přesně podle toho, jak si nastavíš svoji hlavu. Kam budou směřovat tvoje myšlenky. Zda budou pozitivní nebo negativní. Kam budeš zamšřovat pozornost.

 

AHA? A to je prostě fakt! 

 

Proto jsem pro tebe připravila

on-line kurz Klíč k vlastnímu vítězství

jako poděkování za to, že jsi ve mě vložila svoji důvěru.

Je s podivem, že mnoho lidí se snaží svoji nespokojenost, bezradnost, zoufalost, smutek, nepohodu řešit sami. Většina očekává, že to časem přejde, zlepší se to, nějak to dopadne. 

Ruku na srdce, když tě bolí zub, také čekáš, až to přejde? Že se to zlepší? Nějak to dopadne?

→ Ne, vyhledáš zubaře a svěříš se do jeho rukou.  

Tak proč se svými pocity čekáš až na něco? Proč se nesvěříš do rukou někoho, kdo ti dokáže pomoci?

Povím ti to.

→ Většina z nás věnuje pozornost pouze BOLESTI FYZICKÉHO TĚLA. Protože to BOLÍ.

Bolest duše či našeho nitra není tak viditelná a zdánlivě bolestivá. Nicméně nadělá daleko více "škody", když jí nevěnujeme pozornost.

Nečekej až na někdy. Nečekej, že to přejde, že někdy snad bude líp. Vše máš v rukou jen ty sama. Když budeš mít v ruce klíč, tvůj život může ihned nabrat zcela jiný směr. 

Tady leží tvůj klíč:

on-line kurz Klíč k vlastnímu vítězství

TOTO JE MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA

V tomto on-line kurzu předávám své jedinečné know-how, vše, co jsem na svojí cestě životem pochopila a co mi pomohlo se dostat k největšímu a nejzásadnějšímu uvědomění v mém životě. Následně jsem šla do akce a díky metodám, které jsem vnesla do svého života, si měním svůj vlastní život. 

 

I ty můžeš :) Funguje to u všech. Tedy za předpokladu, že "přiložíš ruku k dílu". Jistě chápeš, že já nemohu tvořit tvůj život :)

 

6 týdenní on-line kurz Klíč k vlastnímu vítězství, ve kterém spolu

→  nahlédneme do tvojí minulosti,
→  abys pochopila, kdo jsi a proč je tvoje současnost taková, jaká je.
→  A následně spolu nastavíme nový cíl - být opět tou princeznou se svými sny, které zhmotníš. Být skutečně ve svém životě spokojená a šťastná a žít život, po jakém toužíš. 

Hodnota tohoto on-line kurzu 9 895 Kč.  

= dva větší rodinné nákupy

= dvoje šaty a boty

= wellness pro dva

A ty právě teď máš jedinečnou možnost získat za zlomek výše uvedené ceny Klíč k vlastnímu vítězství. Pochopíš to nejvěší tabu našeho života a ve chvíli, kdy si tohle uvědomíš, máš jedinou možnost: tvořit si vlastní lepší budoucnost

Kurz je plný AHA momentů, WOW pocitů a SAKRA pocitů. To vše však k tomu patří. Neříkám, že cesta bude jednoduchá. Ovšem ve chvíli, kdy ti to všechno do sebe "zaklapne", máš vyhráno a je to skutečně jednoduché.

Pomohu ti pochopit, proč vše je tak, jak je. Ukážu ti souvislosti, které tě nyní nenapadají. A společně najdeme řešení. Většina toho, co nás tíží či netěší, není naše. Mnoho jsme cestou svého života "nasbíraly" od ostatních.

 

Nebudu ti slibovat nemožné. Učinit změnu ve tvém životě můžeš jenom vy. Nicméně díky Klíči a mé osobní podpoře je více než jisté, že svého cíle můžeš dosáhnout

 

Podpořím tě, podám pomocnou ruku, nebudeš na to sama.

 

On-line kurz s mojí osobní podporou je nejlépe hodnocenou formou vzdělávání a ověřeným způsobem dosahování výsledků.

 

Sestavila jsem ho tak, abys po dobu 6 týdnů každý den udělala malý krůček k tomu, abys začala žít příběh svého života.    

 

Jsem připravena podat pomocnou ruku PRÁVĚ TOBĚ a předat ti, co chybělo v povinné výbavě ke tvému životu.  

 

 • 6 týdnů plných informací formou videí, textů, audio nahrávek, pracovních listů
 • 6 týdnů vzájemné komunikace
 • 6 týdnů mé plné podpory
 • telefonát během kurzu jen ty a já

Reference

Byla jsem docela na dně - nic se mi nedařilo, zdravotní problémy a problémy v rodině mojí sestry, které mě vždycky dost zasáhnou. A objevila jsem on-line kurz.  Říkala jsem si, že se třeba dám trochu "do kupy".

Postupem času se můj stav zlepšil. Ne sice po stránce zdravotní, ale po stránce psychické. Zklidnila jsem se a začala se na svět dívat "jinýma očima". Poznala jsem, že pokud budu přemýšlet víc nad sebou a nezabývat se starostmi druhých, kterým stejně nepomohu, bude mi rozhodně lépe. V současné době vyslechnu, když si mi někdo postěžuje, ale abych "rozpitvávala" problémy druhých, to už nedělám.

Kurz doporučuji, protože člověk se dokáže víc soustředit na věci důležité a nezabývat se malichernostmi. Nejvíc mi dal závěrečný rozhovor s paní Lucií, který byl velmi, velmi příjemný a dal mi velmi.
Eva Sáňková

Jsi připravena?

1. TÝDEN - KDE JSEM

Zaměříme se na to, kdo jsi, co právě děláš, jak se cítíš a v jaké jsi situaci. Uděláš si jasno o svém současném výchozím bodě a uvědomíš si, že to, co chceš nebo potřebuješ změnit, MŮŽEŠ změnit.

2. TÝDEN - PROČ?

Věci se nedějí jen tak, samy sebou, ale mají někde svou příčinu a počátek. Naučím tě techniku, díky které si dokážeš promítnout svůj uplynulý život v souvislostech a pochopíš, že některé věci nejsou tvoje a tvojí vinou. Prožiješ úlevu a dost možná zjistíš, že jsi se zbytečně obviňovala. Snáze pak přijmeš odpovědnost a vykročíš ke změně svého života.

3. TÝDEN - NOVÁ CESTA

V předešlých dvou týdnech jsi pochopila, přijala a definovala svůj současný stav. Je to uzavřené a zpracované. Nyní už můžeš jít dál jinak, můžeš být jaká chceš (šťastnější, bohatší, zdravější...). Je čas najít svou cestu k tomu, abys toho dosáhla.

4. TÝDEN - PEVNÁ PŮDA POD NOHAMA

Tenhle týden tě bude hodně bavit. Odhalíme tvé slabé a silné stránky a zaměříme se na ty silné! Stanovíš si své hodnoty a vytvoříš si konkrétní kotvu, která tě v různých životních situacích podrží. Nikdy už nepůjdeš za své hranice a nebudeš ustupovat v situacích, které ti škodí.

5. TÝDEN - MOTIVACE

Tento týden bude o prožívání. Doslova se naučíš tvořit si svůj nový život. Budeme vizualizovat, zhmotňovat a prociťovat tvoji novou budoucnost. Z minulého týdne už znáš své silné stránky a právě z nich vyjdeme pro stanovení krátkodobých i dlouhodobých vizí. Budeme mluvit o tvojí připravenosti a zda jsi schopna přijmout změny, které s sebou tvůj nový život přináší.

6. TÝDEN - AKCE

Během 5 týdnů jsi se ohromně posunula. Už víš, kdo jsi, znáš svou pozici a také víš, kam chceš dojít. Je čas nastavit si věci směrem ven. Proto se v tomto týdnu zaměříme na vztahy. Vytvoříš si konkrétní plán. Protože když něco chceš, musíš tomu také něco uzpůsobit. Co a jak je to pravé pro tebe si najdeš právě v tomto týdnu.

Teď je ten správný čas.

Právě probíhá předprodej.

On-line kurz startuje 23. března 2020.

Po dobu 6 týdnů trvání on-line kurzu Klíč k vlastnímu vítězství ti budu dodávat videa, textové dokumenty, audio nahrávkypracovní listy. Vše ti vysvětlím. V případě potřeby ti budu k dispozici v uzavřené facebookové skupině či na e-mailu.

Každý všední den ti dodám materiály k danému tématu, včetně praktických úkolů v pracovních listech. Sobota je volno a v neděli shrnutí daného týdne, dané oblasti.    

Pokud se daný den nedostaneš k poslechnutí videa nebo splnění úkolu, nevadí. Hned, jak budeš moct, si daný den doplníš a budeš pokračovat dál. Všechny zveřejněné lekce a materiály ti zůstávají, máš k nim přístup minimálně rok od začátku kurzu. Nemusíš se tedy bát, že bys o něco přišla nebo něco zameškala. Jde o on-line kurz, můžeš tedy vstupovat kdykoliv.

Navíc, aby byla tvoje cesta jednodušší a příjemnější, připravila jsem pro tebe další bonusy :)

MOJE OSOBNÍ PODPORA

Mou osobní podporu vnímám jako jeden z nejdůležitějších pilířů celého kurzu. Pomohu vám zapracovat vše, co se v kurzu dozvíte, do vašeho života. Budu vám k dispozici a povedu vás přesně tak, jak vy sama potřebujete. V průběhu kurzu se s vámi telefonicky spojím a probereme konkrétně to, co vy potřebujete.

UZAVŘENÁ FACEBOOK SKUPINA

Vzájemná podpora je důležitá. Proto vám nabízím možnost být součástí stejně naladěných žen, jako jste vy sama. To vám pomůže snáze dosáhnout vašeho cíle. Nebudete v tom sama!

MEDITACE, VIDEOROZHOVORY

Připravila jsem pro vás nádhernou meditaci Vytvoř si svůj den, která vám pomůže se soustředit a zkoncentrovat. Při pravidelném poslechu dokážete eliminovat tisíce jiných myšlenek, které vám létají hlavou a zvýšíte svou soustředěnost na jednu věc. Vzájemná inspirace a sdílení o své cestě je velmi obohacující. Připravila jsem pro vás videorozhovory se zajímavými lidmi.

♠ Hodnota on-line kurzu včetně všech bonusů je 9 895,- Kč.

Kdybys konečně pochopila, co ti brání ve změně přesvědčení, že lepší život není pro tebe.

 

Kdyby ses naučila směřovat svoji mysl tím správným směrem.

 

Kdybys věděla, jak si tvořit svůj vlastní život, abys ho skutečně takový měla.

Šla bys do toho?

Pokud ANO...

Tak mám pro tebe SKVĚLOU ZPRÁVU!

Můžeš si zakoupit tento 6 týdenní on-line kurz nyní v PŘEDPRODEJI

za cenu 9 895,- Kč

Celý tento balíček, tedy:

6 týdenní on-line kurz včetně mojí plné podpory v uzavřené facebookové skupině, na e-mailu a jednom telefonátu v průběhu kurzu pouze ty a já, včetně bonusů v podobě videorozhovorů a meditace a dalších, je pro tebe k dispozici za cenu

9 895,- Kč

Kurz startuje 23. března 2020

Reference

Pred vstupom do kurzu som bola dosť skeptická, pretože som absolvovala niekoľko podobných kurzov, ktoré nenaplnili moje očakávania a neukázali mi ten správny smer. A keďže stále rada skúšam niečo nové, rozhodla som sa aj pre kurz pani Lucie.

Zistila som, že vypracovávanie domácich úloh je v tomto prípade nesmierne dôležité, a že to mi dalo najviac, i keď sa mi to zo začiatku, priznám sa, nepozdávalo. Práve domáce úlohy a analýza vlastného života podľa podrobných  pokynov pani Lucie ma prinútili zamyslieť sa a prehodnotiť doterajší spôsob života a  ukázali mi tú správnu cestu, ktorou sa mám uberať a čo by som mala vo svojom živote zmeniť.

Myslím si, že každý prostredníctvom tohto kurzu zistí, čo brzdi jeho rozvoj. Môže to byť nenapĺňajúca práca alebo nefungujúci vzťah, z ktorých sa ľudia boja odísť, alebo niekto potrebuje  len nakopnúť aby si uvedomil isté veci vo svojom živote, zmenil ich a začal žiť kvalitnejší a plnohodnotnejší život. 

V mojom prípade to bolo práve uvedomenie si, že musím myslieť viac na seba ako na druhých, že je dôležité naučiť sa v živote vravieť aj NIE a vedieť si  nájsť  čas i pre seba. Kurz sa zaoberá rôznymi životnými oblasťami a etapami života, preto si myslím, že každý účastník kurzu tu nájde jadro svojho problému.
Dagmar Horňáková
Když jsem se hlásila do kurzu, necítila jsem se v práci moc dobře a chtěla jsem s tím něco udělat. Uvažovala jsem o podnikání. Lucie pomáhá navést na cestu, která je pro konkrétního člověka ta nejpřínosnější. Dává do kurzu své plné nasazení.

Mně to pomohlo uvědomit si, že jsem týmový hráč, že vést sama podnikání by byl pro mě příliš velký tlak. Cítila jsem úlevu při objevení této možnosti. Kurz bych doporučila zejména pro to, že vám pomůže najít řešení konkrétně pro Vás.
Jitka Jůzová

Garantuji ti, že změna tvého života k lepšímu má zcela nevyčíslitelnou hodnotu. Ovšem, pokud bys přeci jen ještě váhala, zda do kurzu vstoupit, zodpovím zde nejčastější otázky.

Je tento kurz vhodný pro mě v mojí stávající situaci?

Ať je tvoje stávající situace jakákoliv, vždy je možné ji zlepšit, nemyslíš? Kurz je skutečně vhodný pro všechny ženy, které cítí, že v jejich životě něco není ono. A také pro ženy, které zajímá, jak si tvořit svůj vlastní život.

Zvládnu to? 

Pevně věřím, že ano :) 6 týdnů bude opravdu tvoje cesta k lepšímu životu. Je tedy třeba si vyhradit čas pro sebe a tento kurz. Nicméně nebudu tě jakkoliv omezovat ve tvém běžném životě. Věřím, že pokud jsi se skutečně rozhodla, že do toho jdeš, tak do toho půjdeš naplno a tím pádem to zvládneš. Kdyby náhodou přišly jakékoliv pochybnosti, či cokoliv, co by ti bránilo či něco, s čím by sis dělala vrásky, jsem ti k dispozici. Moje plná podpora ve facebookové skupině a na e-mailu. 

Kolik času mi kurz zabere?

Každý všední den mám pro tebe připravené v průměru 10 minutové video a pracovní listy. Sobota je volná a v neděli vkládám video ke shrnutí daného týdne. Pokud nebudeš mít daný den čas, můžeš se kdykoliv vracet.

Musím procházet kurzem den za dnem? Co když nebudu moct?

Je dobré držek krok a jít kurzem den za dnem. Nicméně jedná se o on-line kurz, takže přístupy do něj budeš mít kdykoliv (garantuji rok od vstupu do kurzu). Je tedy možné jít svým vlastním tempem. 

Už jsem prošla několika kurzy a stejně jsem nezískala to, co jsem očekávala. Bude to tady jiné?

Nemohu a ani nechci posuzovat jiné kurzy. Za svým kurzem si však plně stojím a upřímně a otevřeně říkám, že pro tebe udělám maximum, protože si přeji, abys žila svůj vysněný život. Znám metody a techniky a vím, jak na to.  

Jsi muž, co čteš tyhle řádky? :)

Tento kurz je určený primárně pro ženy. Mám však již dva absolventy mužského pohlaví předešlého kurzu :) Takže pokud tě výše uvedené řádky zaujaly a chceš být součástí, chceš objevit klíč k vlastnímu vítězství, můžeš vstoupit :) 

O zásadních věcech našeho života, rozhodují minuty, někdy doslova vteřiny. Vezmi na sebe tu zodpovědnost a rozhodni se právě teď, v těchto minutách, co čteš tyto řádky.

Rozhodnutí je na tobě.

Můžeš: 

 • si dál nalhávat, že s tvým životem nelze nic dělat
 • chodit do zaměstnání, které tě nebaví, prostě proto, že musíš
 • nadále mít vztah s partnerem, který ti nevyhovuje
 • nadále žít v nedostatku
 • si nadále stěžovat na tvoji životní situaci, za kterou přeci nemůžeš
 • se přesvědčovat o tom, že sny není možné měnit v realitu

A nebo můžeš: 

 • být konečně sama sebou
 • uvěřit sama v sebe a své schopnosti
 • objevit svoje dary a svůj potenciál
 • získat klíč k vlastnímu vítězství
 • a díky tomu se ti otevírá svět neomezených možností

Ano, jdu do toho.

Chci si tvořit svůj vlastní životní příběh.

On-line kurz začíná 23. března 2020

Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné?

Neváhejte mi napsat:

e-mail: lucie@luciehorenska.cz