Lucie Horenská - příjemné cestování životem

On-line adventní kalendář plný dárků pro vás

Adventní čas, Vánoce…už je to letos opět tady.

Minulý víkend jsem jsem rozhodla, že svojí starší dceři zajedu koupit psací stůl a židli, aby už měla, jako prvňáček, nějaké to svoje místečko na aktovku a věci do školy. Namyslela jsem to na sobotu odpoledne, protože holky byly u babičky a dědy.

Už ta fronta aut na odbočce k nákupnímu centru mě varovala, že to nebude jen tak ledajaký nákup, jak jsem si myslela. A hledání parkovacího místa mě jen utvrdilo v tom, že to asi nebyl úplně nejlepší nápad jet v sobotu odpoledne na nákup. Nicméně, rozhodla jsem se, tak jsem to musela dotáhnout do konce.

Byla sobota 24. listopadu. Když jsem viděla ty davy lidí, prodej vánočních stromků v plném proudu, říkala jsem si, zda je opravdu ještě listopad nebo snad mám nějaký špatný kalendář?

Bylo skutečně 24. listopadu a já si řekla, že takového davového předvánočního šílenství se opravdu účastnit nehodlám.

Jsem nesmírně ráda, že si tento sváteční adventní čas mohu oddechnout a strávit ho v pohodlí svého domova. A co víc, můžu si tento adventní čas naplno užít díky skvělým lidem, kteří šli společně se mnou do projektu on-line adventního kalendáře.

 

On-line adventní kalendář?

Ano… Jistě si ze svých dětských let pamatujete ten adventní kalendář s čokoládovými bonbóny, je to tak? Sladkosti vám nabízet nebudu, ale mám pro vás něco lepšího.

Máte rádi překvapení?

Já teda jo! A právě v našem adventním kalendáři na vás čeká 24 různých překvapení.

Co za překvapení se v adventním kalendáři skrývá?

No, co by to bylo za překvapení, kdybych vám ho prozradila, že… Ale přeci jen něco málo prozradím. 24 dní, od 1. do 24. prosince, překvapení od zajímavého človíčka s dárkem či dokonce dárky pro vás.

Kde kalendář najdu? 

Kalendář otevírá své brány 1. prosince minutu po půlnoci a najdete ho TADY>>

Pro koho je kalendář určený? 

Kalendář je pro všechny a přístupný všem, kdo o něj projeví zájem.

 

Věřím, že vás dárky od nás potěší a uděláte si, či někomu blízkému, radost. 

Pokud se vám náš kalendář líbí, nezapomeňte o něm říct i svým přátelům,

 

Na dárek ode mě se můžete těšit už v neděli 2. prosince. Je to pro mě významný den, protože mám narozeniny. Letos to budou kulaté a opět si je zpříjemním slavnostmi ve Slavkově, které se tu každoročně pořádají na počest bitvy u Slavkova, která se udála 2. prosince 1805. Vždy jsem si tuhle oslavu tak trochu “osvojila”. Vnímám ji jako svoji oslavu, ohňostroj na počest mých narozenin :)

 

 

Přeji vám krásný adventní čas. Na chvíli se zastavte, uvařit si punč nebo si svařte víno, zapalte si svíčku s vonným olejem v aromalampě a navoďte si příjemnou adventní atmosféru. Sedněte si do křesla, otevřete náš adventní kalendář a užívejte krásných svátečních dní plnými doušky. Žijte svůj příjemný život.

Adventní kalendář najdete tady

S úsměvem na tváři vás zdraví

Lucie ♥

Je člověk, který miluje život a řídí se mottem "příjemně cestovat životem". Zajímá se o metody, které obohacují náš život tady na Zemi. Je autorkou projektu Příjemný život, díky němuž provází druhé a pomáhá jim na cestě v jejich životě. Je expertka na uvědomění si a probuzení vašeho vnitřního JÁ, sebepoznání, nastavení cesty vašeho příjemného života a hojnosti ve vašem životě. Je Access Consciousness Bars Practitioner. Prostřednictvím jedinečných rozjímání vnáší světlo do vaší duše ♥ více o Lucii

soubor 3 videí pro zastavení se, zamyšlení se nad životem a navození klidu

Komentáře