Lucie a IKIGAI

Lucie Horenská

intuitivní IKIGAI kouč
Jako intuitivní IKIGAI koučka jsem tu se svými jedinečnými vhledy pro každého, kdo si dovolí vykročit na cestu zvědomování si svého bytí. Čeká tě 3 měsíční objevná cesta do nitra sebe, odkrytí svých pokladů i zranění, nalezení smyslu života, zvýšení sebevědomí, sebehodnoty a sebedůvěry a získání odvahy využít svůj potenciál na maximum.

🍀 "LUCI, NEVÍM, JAK SE VÁM TO POVEDLO,.."

Tuhle větu často slýchám od svých klientek, se kterými procházím procesem IKIGAI.

Slovy těžko popsat něco, co je mi naprosto přirozené. Můj DAR.

  • Jsou to moje vhledy - tedy to, co mi v daný okamžik přichází.
  • Je to můj hlas, který je po chvilce uvede do úplného uvolnění a vtáhne do naprostého přítomného okamžiku.

A díky tomu jim přichází velká uvědoměnízvědomění si.

No a když jsou si něčeho vědomy, je to první krok k tomu, aby změnily svůj život.

I vy tohle můžete zažít.

Zvu vás k úvodnímu IKIGAI on-line setkání, které vám věnuji zdarma: 

Reference

Byla to prima setkání, na která jsem se upřímně těšila. Mít možnost jednou za 14 dní mluvit s někým jen o sobě, hrabat se v sobě a vědět, že mě ten druhý poslouchá, bylo fenomenální! Bavilo mě vyplňování úkolů. Oceňuji tvoji jasnost ve stanovení podmínek společné práce. Překopala jsem celý svůj pracovní směr a obor. Začala si víc dělat radost, což jsem před tím nedělala. Víc si věřím a mám vyšší sebevědomí. Přestala jsem toho tolik řešit "přes hlavu" a víc začala používat srdce. Dala jsem si dohromady všechno, co mě kdy zajímalo a co mi dělalo dobře. Ke spoustě věcí, které jsem dělávala dřív, jsem se vrátila. Když svoje IKIGAI žiju, tak je mi líp a radostněji. Celkově náš společný proces IKIGAI hodnotím jako krásný luxus sebepoznávání, který jsem si dopřála poprvé v životě.
Radka Holešovská
IKIGAI mi přineslo zklidnění a jiný úhel pohledu. Uvědomění, že odpočinek může být aktivní, že mám spoustu plusů. Co se změnilo? Více se zaměřuji na to co mi jde a už si nepřipadám sebestředná, když o sobě řeknu: jo jde mi to a to. Více odpočívám, více jsem tady a teď. Jsem spokojená, protože mě k tobě kopla intuice a věděla jsem, že to je to, co potřebuju. Celkově náš společný proces IKIGAI byl pro mě emoční a přicházela silná uvědomění, za mě 10 z 10, velké ANO.
Světlo Štěpánka
Ikigai plně doporučuji. Pokud chcete změnu v přístupu k životu opravdu uskutečnit, počítáte s tím, že budete aktivní součástí procesu a rádi byste viděli první výsledek v rozumném časovém horizontu - tak do toho jděte. Moc zajímavé bylo, jak se během pár setkání vyčistila moje hlava od balastu negací, strachu a bloků a tím mi to pomohlo k tomu, aby moje představa / cíl vystoupil jasně. Vždycky tam byl, ale pod hromadou zbytečností. Bylo to jak když děláte úklid ve skříni a třídíte, co si nechat, co poslat dál a co vyhodit, aby výsledný šatník seděl jak na Vaši postavu, tak aby vyhovoval Vašim aktivitám. Ikigai mi přineslo radost a hravost. Přístup Lucie mi moc vyhovoval :) Příjemný a kultivovaný projev, zároveň vedení tak akorát, nic násilného.
Gabriela Wagnerová
Na začátku jsem nevěděla do čeho jdu, ale cítila jsem, že se chci touto cestou vydat. Všechny naše sezení jsem si užívala a byla fascinovaná i otázkami, které mě někdy "vykolejily" a jindy jsem si říkala "Jak je možné, že jsem se sama sebe na toto ještě nikdy nezeptala". Hodně mi pomáhal sdílený dokument s "úkoly" na které jsem se vždy těšila, protože to byl čas, kdy jsem byla sama se sebou a pro sebe a otevřel mi další témata, uvědomění a otázky. Pokud někdo cítí, že chce něco změnit (a ani nemusí vědět co), tak z důvodu vlastního prožitku a s radostí doporučuji Lucii a její milý a otevřený přístup. Změny, které po IKIGAI procesu cítím, za to prostě stojí. Děkuji za provedení procesem, děkuji za příjemnou energii u setkání, děkuji za důvěru a za možnost se i v budoucnu vidět. Všeho si moc vážím. Navíc jsou věci a pocity, které se prostě nedají slovy přenést.
Erika Moudrá

Lucie Horenská

Za posledních několik let jsem obrátila svůj život vzhůru nohama. Vydala jsem se na cestu sebepoznání. Rozhodla jsem se naplno projevit svůj potenciál, dary a talenty a ŽÍT v lásce, radosti, hojnostisvobodě.

Mnohdy jsem zažívala velkou bolest a pocity ztrát. Těch probrečených dní! Na druhé straně odvahadůvěra v životproces změny

Odhodlání a vytrvalost mě stále vede. Odhodila jsem svoje pochybnostizpřetrhala pouta minulosti. Vykročila jsem mnohokrát do neznáma. Musela jsem odhodit svoje strachyobavy. Prošla jsem sebepřijetím i se všemi svými nedostatky.

Přijímám každý den vše tak, jak nyní je.  

Žiju své IKIGAI ❤️

Přejete si získat exkluzivní přístup k mé tvorbě pro podporu svého života? Nahlédněte na moji nabídku a vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje.