Pojďme společně objevit cestu k nejlepší verzi sama sebe.

Nakoukneme pod pokličku, protože tam bývá ukryto to největší bohatství. 

A na co se společně podíváme?

  • vztah sama k sobě
  • smysluplnost bytí
  • tvé TADY a TEĎ
  • v jaké fázi se nacházíš
  • kam směřuješ
  • tvé IKIGAI

Co je výsledkem naší spolupráce?

Najdeš sama sebe. Zbavíš se bloků a vzorců, které ti už neprospívají. Uvědomíš si svoji jedinečnost, dary a talenty. Postavíš se do svojí síly.  

 

A díky tomu získáš svobodnější a radostnější život. Získáš větší hojnost a bohatství.  

Jak pracuji

vlastní metoda „5S”

Zmapujeme tvoji stávající situaci v souladu s metodou „5S”. Uvědomíš si svůj výchozí stav a společně nasměrujeme cestu k nejlepší verzi sama sebe.

péče, intuice a empatie

V průběhu celé naší cesty ti věnuji plnou dávku mé pozornosti, péče, intuice a empatie. Ve vší laskavosti, důvěře a respektu.

klíč ke tvé duši

Zprostředkuji ti zprávy a vzkazy od andělů a světelných bytostí, se kterými jsem navázala spojení.

KDO je Lucie?

Na své životní cestě jsem prošla mnoha výzvami. Musela jsem zcela změnit svůj mindset, sestoupit z hlavy do srdce a opustit své staré JÁ.

 

Mnohdy jsem šla cestou pokus/omyl. Na své cestě jsem však získávala cenné zkušenosti. 

 

Dnes jsem šťastná a úspěšná žena, máma, podnikatelka, tvořící si svůj život, která se rozhodla vést druhé cestou vnitřního bohatství k vnějšímu bohatství. 

Reference

Luci je prostě andĕl, kterého mi Vesmír poslal ❤️ Mám chuť říct MILUJU TĚ za to, jak mě nakopla 😉 Luci mi dala jiný úhel pohledu na situaci, kterou jsem potřebovala vyřešit. Nevěděla jsem, jak mi pomůže, ale věděla jsem, že ji mám kontaktovat a má intuice se nemýlila. Luci mě ubezpečila, že je vše v pořádku. S její empatií jsem se cítila v objetí lásky, nesouzená, úžasná. Luca má dar nadhledu a komunikace a klidu. DÍKY DÍKY DÍKY
Světlo Štěpánka
Lucie pomáhá navést na cestu, která je pro konkrétního člověka ta nejpřínosnější. Mně pomohla uvědomit si, že jsem týmový hráč, že vést sama podnikání by byl pro mě příliš velký tlak. Cítila jsem úlevu při objevení této možnosti.
Jitka Jůzová