VYUŽIJ SVŮJ

POTENCIÁL

NAPLNO

Aneb objev svoje silné a slabé stránky a využij to pro sebe na maximum

Odhalím pro vás, pomocí jedinečné techniky z data a hodiny narození, vaše pravé já a díky tomu vytěžíte pro sebe maximum.

 • Poznáte svoje silné stránky a díky tomu se vám vše v životě bude dělat lehčeji a snadněji.
 • Nebudete se snažit stále se zlepšovat v něčem, co vám fakt nejde, protože pochopíte, že to nemá smysl.
 • Nepůjdete stále proti zdi, kterou fakt neprojdete, ale půjdete cestou, kde žádná zeď není.
 • Protože budete vědět, tak svoji energii a čas věnujete tomu, co vám jde, co umíte, v čem jste dobří.

Proč chci vaše datum a hodinu narození?

Protože pouze v našem přirozeném prostředí se nám bude dařit dobře. 

Když se narodíme, působí na nás různé energie, které svým narozením přijmeme za své. Jsou to tedy naše přirozené energie. A právě ty nás ovlivní.

Taky jste někdy přemýšleli nad tím

 • Proč stejná věc jde jednomu člověku takříkajíc levou zadní a druhý se s ní trápí?
 • Že jeden se cítí ve společnosti lidí jako ryba ve vodě a druhý se společnosti raději straní?
 • Že jeden stojí na pódiu před tisícovkou lidí a nedělá mu to žádný problém a druhý se proslovu na veřejnosti bojí jako čert kříže?

Proč procházet trnitým křovím, když můžete jít rovnou cestou. 

Našla jsem spolehlivou techniku, díky které vám sestavím individuální analýzu vašeho já. Díky tomu si uvědomíte, proč se chováte tak či tak, proč vám něco jde a něco ne a získáte mnoho "PROČ" na spoustu otázek a pohledů.

Naše PROČ je zásadní. 

Podpořte svoji cestu životem tím, že odhalíte své pravé já.

INDIVIDUÁLNÍ ANALÝZA

Vy mi dodáte údaje o vašem datu a hodině narození, já vám dodám přehled vašich silných a slabých stránek a dalších poznatků a doporučení k vaší osobnosti.

 

Odhalíme tak vaše pravé já.

 

Díky tomu se posunete v životě dál. Získáte konkurenční výhodu před ostatními. Nebudete se zdržovat posilováním slabých stránek. A díky posilování svých silných stránek vystřelíte vzhůru a dosáhnete úspěchu, uznání, hojnosti.

Cena
1190,- Kč

Jak to probíhá konkrétně?

 • v objednávkovém formuláři napíšete do poznámky vaše celé datum narození a hodinu narození
 • po připsání částky na můj účet vám zpracuji individuální analýzu
 • individuální analýzu vám dodám do 7 dnů od přispání částky na můj účet

Co vám to přinese do života?

 • uvědomíte si svoje silné stránky a zaměříte se na ně
 • uvědomíte si svoje slabé stránky a přestanete jim věnovat tolik pozornosti
 • nastavím vám zrcadlo k vašim vztahům, k vaší kariéře a k vašemu bohatství

Kdo pro vás individuální analýzu vytvoří?

Lucie Horenská

Jsem člověk, který miluje život a řídím se mottem "příjemně cestovat životem". Zajímám se o metody, které obohacují náš život tady na Zemi. Jsem autorkou projektu Příjemný život, díky němuž provázím druhé a pomáhám jim na cestě v jejich životě. Jsem expertka na uvědomění si a probuzení vašeho vnitřního JÁ, sebepoznání, nastavení cesty vašeho příjemného života a hojnosti ve vašem životě. Prostřednictvím jedinečných rozjímání vnáším světlo do vaší duše ♥

Co o Lucii říkají klienti?

Každý, kdo má nějaký problém, se ho snaží vyřešit. I já si potřebovala v životě některé věci ujasnit. V pravou chvíli se ke mně dostal program hojnosti od Lucie a ten mě velmi oslovil. Tak jsem se rozhodla jím projít. Odpověděla jsme na několik otázek a dohodly jsme si setkání. Prvotní osobní on-line setkání bylo doslova posvícené sluncem. Bylo to velmi příjemné setkání a Lucie mi vše krásně podrobně vysvětlila. Protože miluji meditace a afirmace a jsem jejich lektorka, tak přesně zde platí pravidlo, že Kovářová kobyla chodí bosa. Takže meditace a afirmace od Lucie mě velmi nadchly, a to jsem si myslela, že mě již nic nemůže překvapit. Lucie pro mě vypracovala meditaci a afirmace na míru. Nejvíc jsou pro mě užitečné audio afirmace, které si od Lucie často poslouchám, a jsem vděčná, že i já jako konzultant afirmací a meditací mám také své vlastní od Lucie. Z Programu hojnosti jsem velmi nadšená a všem bych ho doporučila. Touto cestou bych chtěla Lucii velmi poděkovat, za její úžasnou práci, která mě posouvá dál. Děkuji. Děkuji. S láskou Anička Kabotová
Anička Kabotoválektor a konzultant afirmací a meditací/www.vecnemladi.cz; autorka akademie duševního zdraví LiveMedi
S Lucií jsem se potkala při svém vstupu do on-line světa. Sledovala jsem celý její přerod v on-line světě od cestování vlakem až po její fázi hmatatelné realizace k projektu Příjemný život. Velmi mě zaujalo hledání Lucčiny cesty, kde zdolává stupínek za stupínkem jednotlivé postupové body, přesně jak to znám sama z cesty vpřed ze svého životě. Když nejsme v životě s něčím spokojení nebo se nám něco nelíbí, tak máme dvě možnosti, buď se s tím smířit nebo udělat změnu. A právě na této změně, kterou chceme udělat, je velmi důležitá podpora. Naše současné okolí nemusí být vždy v souladu s naší změnou, a také se jí může obávat. Proto je právě podpora jeden z velmi důležitých prvků na naší cestě. Lucie je pro mě právě tato velká podpora na mé cestě za šťastnějším a spokojenějším životem. Je úžasné si přečíst její články a vědět, že v tom není člověk sám, že je nás více, kteří se potýkáme s obdobnými problémy. Meditace jsou naprosto zklidňující. Její příjemný hlas společně s hudbou prostupuje každou buňkou těla. Nejvíce tato podpora pomůže v období pochybností, kdy zůstanu ve svém středu a zároveň zůstávám zaměřená na svůj cíl. A je jedno o jaký cíl se jedná, zda o cestování, pracovní změnu, osobní rozvoj nebo změnu ve zdraví.
Štěpánka Zeithamlováregistrovaná homeopatka a profesionální aromaterapeutka, www.stepankazeithamlova.cz
Poprvé jsem setkal s Lucií Horenskou on-line, kde mě zaujalo její video o růžových brýlích. Začal jsem s ní komunikovat a zjistil jsem, že tvoří skvělé meditace a afirmace. Vyzkoušel jsem je a velice mi vyhovuje její hlas a vynikající výběr hudby, se kterou meditace spojuje. Nejlepší zkušenost však mám s její Meditací hojnosti, kterou jsem si nechal od Lucie vytvořit na míru. Udělala si na mě čas a poradila mi, vysvětlila jak mám nejlépe využít její meditaci, a toho si velice vážím. Začal se mi měnit život a hojnost v jednotlivých oblastech života se začala projevovat i navenek. Postupně jsem se také začal cítit lépe a více si užívat život. Nyní se těším na nový kurz o seberealizaci, na který jsem už přihlášený a vím, že mi pomůže posunout se dál v životě.
Michal Cílekwww.podnikaninovehotisicileti.cz
Od dětství jsem zvyklá na to, že život se s námi příliš nemazlí. Nenarodila jsem se zrovna do šťastného prostředí, a od chvíle, kdy mi došlo, že jsem jiná než moji vrstevníci, snažím se z této pasti vymanit. Chtěla jsem studovat, ale v naší rodině to není zrovna obvyklé. Snažím se žít svůj život, ale minulost mě před necelým rokem dostihla, a já ztratila sílu bojovat se svým osudem. Je to pár měsíců, co jsem na internetu poznala Lucku Horenskou. A díky jejím zkušenostem, radám a jedinečnému kurzu jsem dokázala znovu najít úctu sama k sobě a nastartovat novou etapu zápasu za svou vizí mého života.
Marika Cziszári