Získej vnitřní klid

 

Jak harmonizovat tělo i duši

 

Jste v situaci, kdy

 • vám často vše přerůstá přes hlavu,
 • si nevíte rady ve své životní situaci,
 • hledáte odreagování od vnějších vlivů.

A navíc:

 • Zažíváte často pocit, že vás vlivy vnějšího okolí doslova pohlcují?
 • Dostihuje vás stres, podrážděnost a nepohoda?
 • A východisko z těchto situací je v nedohlednu?

Chápu vaši situaci.

Víte, několik let zpátky se mi můj život začal hroutit jako domeček z karet. Moje životní jistoty byly rázem pryč. Vážná nemoc mého muže, vážná nemoc mojí jediné dcery, výpověď ze zaměstnání - veškeré jistoty, ve které jsem uvěřila, byly tytam.

Honily se mi hlavou myšlenky typu: Proč se mi to děje? Jak naložit se svým životem? Co dál?

Neviděla jsem cestu, neviděla jsem žádné světlo na konci tunelu. Bylo mi mizerně.

Až jednoho dne, ve chvíli naprosté fyzické i psychické bezmoci, jsem jak náměsíčná vstala z postele, otevřela počítač a jeden e-mail, který mi totálně změnil můj život.

Začala jsem se na svůj život dívat jinýma očina, z jiného úhlu pohledu a na této cestě jsem objevila i meditace.

Do té doby jsem meditace považovala za něco jako projev skrytého bláznovství. Také jsem si představovala mnicha vznášející se ho nad zemí ve stavu hlubokého transu.

To, že mám dělat?” byla moje první myšlenka.

Po prvotním šoku jsem se na věc podívala z jiného úhlu pohledu a meditace jsem pozvolna vnesla do svého života. Dnes si bez meditace nedokážu představit svůj život :)

Co je vedená meditace?

Jde o mluvené slovo doprovázené hudbou, která obrátí vaši pozornost na klid těla a mysli. Je to jednoduché.

Meditace je často spojována s filozofií a náboženstvím, ovšem všichni máme v sobě vrozenou schopnost meditovat. A právě v takových chvílích, kdy jsme plně ponořeni do nějaké činnosti, se cítíme spokojení, klidní a v jednotě s celým světem.

Je to několik tisíc let ověřená a funkční metoda, kterou používaly všechny kultury na Zemi. Protože na co soustředíte pozornost, to se zlepšuje.  

Věděli jste, že

vědecké studie prokázaly, že meditování je velmi přínosné pro tělo i mysl a příznivě ovlivňuje mozek?

Celkově doslova "rozsvěcuje" aktivitou oblasti spojené s kladnými emocemi a dobrou náladou.

A to se navenek projevuje opravdu šťastnýmpohodovým prožíváním života.  

Pojďte

 • se uvolnit a pročistit si hlavu.
 • se zklidnit.
 • být více v kontaktu sami se sebou.
 • nalézt vnitřní klid, mír a pohodu v duši.
 • navodit si příjemné pocity a radost.

Dopřejte si čas

jen sami pro sebe.

Naučte se

odpočívat, relaxovat, uvolnit se, celkově se zklidnit.

Lucie Horenská

autorka meditace
Jsem člověk, který miluje život. Zajímám se o metody, které obohacují náš život tady na Zemi. Jsem autorkou projektu Příjemný život, díky němuž provázím druhé a pomáhám jim na cestě v jejich životě. Jsem expertka na uvědomění si a probuzení vašeho vnitřního JÁ, sebepoznání, nastavení cesty vašeho příjemného života a hojnosti ve vašem životě. Jsem Access Consciousness Bars Practitioner. Prostřednictvím jedinečných rozjímání vnáším světlo do vaší duše ♥

Vytvořila jsem pro vás

jedinečnou nahrávku pro harmonizaci těla i duše.

Díky ní se odpoutáte od vnějších vlivů, starostí, stresu, každodenních povinností, shonu běžného dne a celkové nepohody.

Získáte hluboké uvolnění a zklidnění. Navodíte příjemné pocity. Zrelaxujete svoje tělo. Vyčistíte svoji mysl. A celkově dosáhnete svého vnitřního klidu.

Vytvořila jsem ji pro vás proto,

protože prostřednictvím meditace vám mohu zprostředkovat poslání, která ke mně přichází. 

Poslechněte si ukázku.

U vedené meditace je velmi důležitý hlas člověka, který meditací provází. Pusťte si ukázku, abyste věděli, zda je vám můj hlas příjemný.

Tato nahrávka je ověřena více jak 1 000 lidmi.

Zažívejte pocit klidu, uvolnění a pohody každý den.

Co o meditaci říkají klienti?

Wau musím se s vámi podělit o zážitek, který jsem právě zažila. Po celém dni, kdy jsem se cítila rozčarovaná, ve stresu, necítila jsem se zkrátka dobře, mi pomohla tahle meditace. I když jsem tomu nevěřila a hele jak zázračně mě uklidnila, že se cítím vláčná a šťastná. Vřele doporučuji všem maminkám a všem lidem co zažívají stres a potřebuji vypnout. Luci moc ti děkuji za tuhle meditaci, tvůj hlas je tam tak kouzelný, jsi třešnička na dortě.
Lucie Hanákovámaminka a podnikatelka v oblasti krásy a cestování, ochránce přírody
Lucii znám již několik let a musím říct, že mě stále překvapuje. Nejvíce však tím, jak jako máma stíhá své podnikání a i malé broučky. Když mi dnes poslala svou meditaci, pochopila jsem, kde bere energii. Její meditace mě úplně očistila od problémů, které jsem dnes musela řešit, a že jich nebylo málo a naplnila mě silami na další práci. K meditaci se rozhodně budu vracet. Lucčino slovo je velmi klidné a příjemné a doslova pohladí po srdci. Vřele doporučuji.
Petra Plemlovámáma 4 dětí a majitelka e-shopů www.unuo.cz a www.unuodesign.cz
Skvělá meditace, děkuju! Doporučuji všem, kdo si chtějí udělat příjemný čas, naladit se sami na sebe a zažít totální uvolnění. Navíc úžasně harmonická hudba, rozhodně ji plánuji poslouchat pravidelně.
Zuzana Staňkovámaminka podnikatelka
Lucie, moc děkuji za Tvoji meditaci. Sama pravidelně medituji a chtěla jsem vyzkoušet řízenou meditaci. V průběhu meditace jsem se krok za krokem příjemně, jemně a mile propadala a stále více propojovala sama se sebou. Po ukončení meditace jsem se vracela do bdělého stavu rozjasněná, klidná, spokojená, milovaná a milující. Pravidelně si ji budu pouštět přes usnutím. 😊
Štěpánka Zeithamlováwww.stepankazeithamlova.cz; homeopatka a profesionální aromaterapeutka

Dovolte si se přenést do stavu klidu a uvolnění v bezpečí svého domova. Vneste lehkost a klid do svého života. 

Meditace pro vnitřní klid 

368,- Kč

Meditace v délce cca 30 minut. 

Navíc formou bonusů získáte meditační video, videomeditaci a PDF dokumenty s informaci o blahodárných účincích meditace. 

Meditaci vám dodám ve formátu mp3 a můžete ji poslouchat z vašeho elektronického zařízení (počítač, notebook, tablet, chytrý telefon, mp3 přehrávač).