AFIRMACE

 • Uvědomili jste si někdy, o čem přemýšlíte?
 • Jaké myšlenky se vám honí hlavou?
 • A které převažují, pozitivní nebo negativní?

 

Výzkumy dokazují, že u většiny lidí právě ty negativní. A právě díky tomu se nám nedaří plnit si své sny, dosahovat svých cílů a podobně.

 

Co byste řekli na to, že díky afirmacím, které vnesete do svého života, je možné dosahovat svých snů a cílů?

Můžete svou mysl zaměstnávat jak pozitivními, tak negativními myšlenkami. Volba je na vás. 

 

Já si vybrala ty pozitivní a věřím, že vy si vyberete stejně. Ale přeci jen, odpovězte si níže na dvě otázky. Která se hodí právě k vám?

Upřímně si odpovězte

 • Chcete zaměstnávat svou mysl tím, že jste k ničemu, nic nedokážete, nic vám nejde, v ničem nevynikáte a podobně?
  To byla ukázka negativních myšlenek.
 • Chcete zaměstnávat svou mysl tím, že jste skvělí, jde vám vše, do čeho se pustíte, máte se skvěle a podobně? 
  To byla ukázka pozitivních myšlenek.

Co jsou vlastně ty afirmace?

Afirmace jsou vnitřně vyslovené myšlenky, touhy a přesvědčení, kterými měníme chod událostí ve svůj prospěch či neprospěch.

Už jsem napsala výše, že můžeme svou mysl zaměstnat pozitivními myšlenkami, ovšem také negativními, je to zcela na nás. 

Vezměte si třeba ráno, když vstanete. Můžete si říct: "to dnes bude zase skvělý den" a usmějete se na sebe do zrcadla nebo se zachumláte pod peřinu a řeknete si: "to zas bude hrozný den", venku je hnusně, tak co byste vstávali. Jaký myslíte, že budou mít takoví lidé den? Ten první a ten druhý? 

Pozitivní afirmace

Pozitivní afirmace jsou jednou z nejčastěji používaných technik, jak účinně programovat podvědomí a utvářet pozitivní myšlenky. Jedná se o pozitivní tvrzení, která by měla ve vás vyvolávat příjemné pocity. 

Jsou afirmace pro vás?

Jednoznačně ANO, pokud víte, že váš život máte ve svých rukou a pokud si uvědomujete a věříte tomu, že dokážete "naprogramovat" svoji mysl. 

Dnes už není tajemství, že afirmace používá mnoho lidí. Lidé, kteří afirmace vnesli do svého života jsou šťastnější, spokojenější, žijí naplněné životy. 

Nastavení mysli je to, co značně ovlivňuje náš další život. Je to naše chování a jednání, které provádíme téměř bezděčně, bez námahy. Ale záleží na jeho nastavení. Můžeme si jím značně pomoci, ale špatně nastavená mysl nás může zpomalovat, blokovat, vytvářet strach a úzkost.

Vezměte svůj život do vlastních rukou.

 

Doporučuji

 • Afirmace si říkejte kdykoliv během dne, kdykoliv si na ně vzpomenete, několikrát denně.
 • Díky mp3 nahrávce, kterou ode mě získáte, můžete mít afirmace stále u sebe, stačí si je nahrát do telefonu a pustit si je.

Objednávka afirmací

Nabízím vám afirmace v textové podobě ve formátu pdf a zároveň jako audio nahrávku v mp3. Právě díky audio nahrávce můžete afirmace velmi snadno, kdykoliv a kdekoliv po mně opakovat. Ve verzi pro ženy a pro muže (text i nahrávka).

AFIRMACE
197,- Kč