Speciálně pro tebe

Záznam z živého vysílání

Najdi cestu k sobě

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Skupinový program pro ženy nyní není k dispozici.

 

Mám však pro tebe jinou skvělou nabídku! 

 

Inspirativní setkání s Lucií

Věnuji ti 30 min svého času.

 

Posdílíš se mnou co nyní řešíš za problém, co hledáš, co potřebuješ, co si přeješ ve svém životě změnit.

 

Předám ti moje vhledy k řešení.

 

Je to taková ochutnávka mojí činnosti a mojí energie.

 

Pokud nám to oběma bude ladit, máme otevřené dveře možností, jak situaci řešit.

Jak na to?

Vyber si z nabízených termínů kliknutím na tlačítko níže a vyplň svoje údaje.

 

Pokud se ti nehodí žádný z nabízených termínů, napiš mi na e-mail: [email protected] a domluvíme se individuálně.

 

Tvoje rezervace termínu je závazná.

 

Setkání probíhá prostřednictvím video hovoru. Pošlu ti odkaz na připojení na uvedený e-mail.

Reference pár mých klientek

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Na začátku jsem nevěděla do čeho jdu, ale cítila jsem, že se chci touto cestou vydat. Všechny naše sezení jsem si užívala a byla fascinovaná i otázkami, které mě někdy "vykolejily" a jindy jsem si říkala "Jak je možné, že jsem se sama sebe na toto ještě nikdy nezeptala". Hodně mi pomáhal sdílený dokument s "úkoly" na které jsem se vždy těšila, protože to byl čas, kdy jsem byla sama se sebou a pro sebe a otevřel mi další témata, uvědomění a otázky. Pokud někdo cítí, že chce něco změnit (a ani nemusí vědět co), tak z důvodu vlastního prožitku a s radostí doporučuji Lucii a její milý a otevřený přístup. Změny, které po IKIGAI procesu cítím, za to prostě stojí. Děkuji za provedení procesem, děkuji za příjemnou energii u setkání, děkuji za důvěru a za možnost se i v budoucnu vidět. Všeho si moc vážím. Navíc jsou věci a pocity, které se prostě nedají slovy přenést.
Erika Moudrá
Byla to prima setkání, na která jsem se upřímně těšila. Mít možnost jednou za 14 dní mluvit s někým jen o sobě, hrabat se v sobě a vědět, že mě ten druhý poslouchá, bylo fenomenální! Bavilo mě vyplňování úkolů. Oceňuji tvoji jasnost ve stanovení podmínek společné práce. Překopala jsem celý svůj pracovní směr a obor. Začala si víc dělat radost, což jsem před tím nedělala. Víc si věřím a mám vyšší sebevědomí. Přestala jsem toho tolik řešit "přes hlavu" a víc začala používat srdce. Dala jsem si dohromady všechno, co mě kdy zajímalo a co mi dělalo dobře. Ke spoustě věcí, které jsem dělávala dřív, jsem se vrátila. Když svoje IKIGAI žiju, tak je mi líp a radostněji. Celkově náš společný proces IKIGAI hodnotím jako krásný luxus sebepoznávání, který jsem si dopřála poprvé v životě.
Radka Holešovská
IKIGAI mi přineslo zklidnění a jiný úhel pohledu. Uvědomění, že odpočinek může být aktivní, že mám spoustu plusů. Co se změnilo? Více se zaměřuji na to co mi jde a už si nepřipadám sebestředná, když o sobě řeknu: jo jde mi to a to. Více odpočívám, více jsem tady a teď. Jsem spokojená, protože mě k tobě kopla intuice a věděla jsem, že to je to, co potřebuju. Celkově náš společný proces IKIGAI byl pro mě emoční a přicházela silná uvědomění, za mě 10 z 10, velké ANO.
Světlo Štěpánka

Lucie Horenská

🌟 Vedu druhé k nejlepší verzi sama sebe, smysluplnému bytí, svobodě a bohatství.

🌟 Aplikuji moji intuici, empatii a vhledy k vytvoření konkrétních kroků, které klienta dovedou k dosažení jeho plného potenciálu.

 

„Tajemství šťastného a bohatého života je ukryto v našem každodenním bytí.“ 

Máš-li nějakou otázku, neváhej mě kontaktovat: [email protected]