POHNI SE KONEČNĚ

Z MÍSTA

Odhalím ti tři klíčové kroky, které mají moc transformovat tvůj život

k lepšímu. Tyto kroky pomohly mně

a mnoha mým klientům dosáhnout vnitřního klidu, souladu ve svém životě a najít smyslnaplnění

v životě.

  • Často se mě lidé ptají: jak to všechno zvládáš a zároveň vyzařuješ takový klid?
  • Odpověď je jednoduchá: stanovila jsem si priority. Každý den věnuji čas sama sobě. Záleží mi na tom, co si o sobě myslím, jak k sobě promlouvám. Vzdělávám se, aplikuji do praxe, deleguji.
  • O svůj příběh se s tebou podělím ve videu. Zahrnula jsem do něj 3 kroky, které vedly k mojí celkové změně a k novým výsledkům v mém podnikání.

Stáhni si VIDEO zdarma

A POHNI SE KONEČNĚ

Z MÍSTA

Zadej svoje jméno, e-mailovou adresu a získej přístup k videu zdarma. 

 

Teď  je TVŮJ čas, abys i ty objevil tuto cestu.

Láká tě zjistit, v čem tkví to tajemství?

Než jsem objevila tyto tři kroky, které sdílím ve videu, byl můj život plný chaosu. Žila jsem v neustálém shonu, snažila se dosáhnout výsledků, po kterých jsem toužila, ale celé to nebylo efektivní, dokonce až frustrující.

Vynakládala jsem mnoho energie a času, ale bez viditelného pokroku.

 

Tyto tři zásadní kroky všechno změnily. Naučila jsem se zastavit, najít si čas na uvědomění a zklidnění, což mi pomohlo získat nový pohled na život a práci. Začala jsem si budovat zdravý vztah k sobě samé, což mi umožnilo pochopit, jak je to důležité. Díky tomu jsem získala více sebevědomívnitřního klidu.

 

Nejdůležitější však bylo, že jsem objevila svůj smysl životanaplnění. Tento nový směr mi poskytl jasnou vizi a motivaci k dosažení mých snů.

 

Jakmile jsem tyto tři kroky implementovala do svého života, chaos se proměnil v jasnostabilitu. Třešničkou na dortu bylo, že jsem do půl roku zpětinásobila své příjmy.

A nakonec nejen já jsem dosáhla takového výsledku.

moje klientka Niky udělala obrat 629 000 Kč za dva týdny

Poslechni si 3 kroky, které

s tebou sdílím ve videu zdarma.

 

Když jsme to dokázaly my, můžeš to dokázat i ty!  

Lucie Horenská

Lucie je IKIGAI life mentor.

Je máma dvou úžasných bytostí.

Je expertka na rozstřelení mindsetu

a seskládání nové identity.

Jejíma rukama prošlo více než 400 klientů. Má odkoučováno téměř 1000 hodin. 

Její motto: „Tajemství šťastného a bohatého života je ukryto v našem každodenním bytí.“ 

Jakou mají klienti zkušenost s Lucií?

Obrat 500+ tisíč Kč za dva týdny

Niky

Ikigai mě zaujalo celkově komplexním jiným přístupem. Nebyla to jednoduchá cesta kouknout se do sebe, do svého nitra, člověk na to není moc zvyklý...ale rozhodně to stojí za to. Líbilo se mi povzbuzování od Lucie a vítám celkové příjemné souznění. Během procházení ikigai jsem se rozhodla ŽÍT jinak a trvat si na tom. Ikigai mi konkrétně přineslo uvědomění, že můžu vše, co chci a jen moje hlava mě omezuje. Celý nás společný proces hodnotím jako jízdu waau 🙂
Pája Kadavá
Lucie, chci ti ze srdce poděkovat za tvůj pravdivý a upřímný přístup plný okamžitých vhledů. Právě tvoje okamžité vhledy dokázaly rozbít a rozrušit moje strnulé staré já a má falešná přesvědčení, která mě držela na místě. Velice jsi mi pomohla uvědomit si, v jakých nesmyslných domněnkách a představách jsem dosud žil. Také jsem si díky tobě uvědomil širší souvislosti. Pochopil jsem, že musím udělat ráznou změnu ve svém životě. Zastavit to, co dělám. Rozběhnout úplně novou sadu aktivit a možností, kterým se věnovat. Všechno se mi v životě změnilo. Já jsem se změnil. Přijde mi, že svět a moje okolí se změnilo, protože ho teď vidím jinak. Před ikigai jsem byl doslova zamknutý v minulosti. Zpomalil jsem. Začal jsem si všímat a vnímat, co dělám a co říkám. Přestal jsem být zbrklý a ukvapený. Ukončil jsem nefunkční vztahy a spolupráce, což mi přineslo obrovskou úlevu a vrátilo mi to mou energii pro moje projekty a můj záměr. Společná cesta s tebou byla naprosto fantastická, úžasná a inspirující. S tvojí podporou a motivací jsem byl schopný mnoho ve svém životě v krátkém čase změnit. Tahle práce je tvoje IKIGAI. Děkuji ti z celého srdce.
Michal Cílek
Ikigai bylo pro mě osvobozující. Otevřelo mi oči do sebe a také srdce, které jsem měla "vypnuté" a jela jsem jen podle hlavy. Zapomněla jsem vnímat své pocity, instinkty a taková ta nelogická vnitřní varování a radosti ze života. Ikigai mi přineslo velká uvědomění. Uvědomila jsem si, že je potřeba si život užít a ne ho jen prožít bez uvědomění. Co se u mě změnilo bylo, že jsem se začala víc soustředit i na své pocity. Na začátku společné cesty jsem si vyplnila 90 denní vizi. Když jsem si ji na konci pročítala, zjistila jsem, že se vlastně začalo naplňovat/naplnilo to, co jsem si dala jako svůj záměr. Pokud chcete vědět co to Ikigai pro vás znamená, s Lucií na to přijdete a najdete si v tom to své, co je pro vás důležité a posune vás to dál v životě.
Jana Šmídová
Byla to prima setkání, na která jsem se upřímně těšila. Mít možnost jednou za 14 dní mluvit s někým jen o sobě, hrabat se v sobě a vědět, že mě ten druhý poslouchá, bylo fenomenální! Bavilo mě vyplňování úkolů. Oceňuji tvoji jasnost ve stanovení podmínek společné práce. Překopala jsem celý svůj pracovní směr a obor. Začala si víc dělat radost, což jsem před tím nedělala. Víc si věřím a mám vyšší sebevědomí. Přestala jsem toho tolik řešit "přes hlavu" a víc začala používat srdce. Dala jsem si dohromady všechno, co mě kdy zajímalo a co mi dělalo dobře. Ke spoustě věcí, které jsem dělávala dřív, jsem se vrátila. Když svoje IKIGAI žiju, tak je mi líp a radostněji. Celkově náš společný proces IKIGAI hodnotím jako krásný luxus sebepoznávání, který jsem si dopřála poprvé v životě.
Radka Holešovská
Meditace pro ženy v podání Lucie je velmi uklidňující a nabíjející. Lucie má krásný, příjemný hlas, který se úžasně poslouchá. Pokud chcete po celodenním shonu vypnout a zrelaxovat tělo i mysl, tato meditace je přesně pro Vás, uvolníte se a ocitnete se v krásné barevné říši, která je jen Vaše. Vřele doporučuji všem maminkám a ženám, které si chtějí dopřát aspoň malou chvilku pro sebe.
Pavla Tomášková
Luci je prostě andĕl, kterého mi Vesmír poslal ❤️ Mám chuť říct MILUJU TĚ za to, jak mě nakopla 😉 Luci mi dala jiný úhel pohledu na situaci, kterou jsem potřebovala vyřešit. Nevěděla jsem, jak mi pomůže, ale věděla jsem, že ji mám kontaktovat a má intuice se nemýlila. Luci mě ubezpečila, že je vše v pořádku. S její empatií jsem se cítila v objetí lásky, nesouzená, úžasná. Luca má dar nadhledu a komunikace a klidu. DÍKY DÍKY DÍKY
Světlo Štěpánka