3 KLÍČOVÉ KROKY,

DÍKY KTERÝM JSEM

DO PŮL ROKU ZPĚTINÁSOBILA SVOJE PŘÍJMY

Získat nadhled a vybudovat svůj vnitřní klid je důležitou součástí našeho kvalitního života. Peníze jsou důsledek našeho vnitřního nastavení.

  • Často se mě lidé ptají: jak to všechno zvládáš a zároveň vyzařuješ takový klid?  
  • Odpověď je jednoduchá: stanovila jsem si priority. Každý den věnuji čas sama sobě. Záleží mi na tom, co si o sobě myslím, jak k sobě promlouvám. Vzdělávám se, aplikuji do praxe, deleguji.
  • O svůj příběh se s tebou podělím ve videu. Zahrnula jsem do něj 3 kroky, které vedly k mojí celkové změně a k novým výsledkům v mém podnikání.

Stáhni si VIDEO ZDARMA.

Zadej svoje jméno, e-mailovou adresu a získej přístup k videu zdarma. 

 

ZÍSKEJ

KLID A SOULAD

V OSOBNÍM

I PRACOVNÍM ŽIVOTĚ

VIDEO ZDARMA

můj příběh

...a může to být i tvůj příběh

Toto video je nenajdeš volně na mém webu. Získat ho můžeš právě teď na této stránce. 

Proč by tě měl/a zajímat právě můj příběh? 

Taky jsem to před lety tak měla.

Byly časy, kdy jsem pracovala celé dny, včetně víkendů. Chodila jsem spát v jednu ráno.

 

Stále jsem naháněla klienty. Sice jsem vydělala peníze, ale pořád jen na pokrytí nákladů. Stálo mě to obrovsky moc času a mojí energie.

 

Cítila jsem, že to tak nemá být.

 

Pak mi přišli do života lidé a metody, které jsem aplikovala do svého života a díky tomu jsem do půl roku zpětinásobila svoje příjmy.

 

Ale to hlavní, co se stalo bylo, že jsem získala svůj vnitřní klidpohodu. Věnovala jsem svým holkám více vědomého času.

A i sama na sebe jsem si našla čas.  

A nakonec nejen já jsem dosáhla takového výsledku. I moje klientka Niky udělala obrat 629 tisícza dva týdny

Poslechni si 3 kroky, které

s tebou sdílím ve videu zdarma.

 

Když jsem to dokázala já, můžeš to dokázat i ty!  

Lucie Horenská

Lucie je IKIGAI byznys mentor.

Je máma dvou úžasných bytostí.

Je expertka na rozstřelení mindsetu

a seskládání nové identity.

Jejíma rukama prošlo více než 400 klientů. Má odkoučováno téměř 1000 hodin. 

Její motto: „Tajemství šťastného a bohatého života je ukryto v našem každodenním bytí.“ 

Obrat 500+ tisíč Kč za dva týdny

Niky

Ikigai mě zaujalo celkově komplexním jiným přístupem. Nebyla to jednoduchá cesta kouknout se do sebe, do svého nitra, člověk na to není moc zvyklý...ale rozhodně to stojí za to. Líbilo se mi povzbuzování od Lucie a vítám celkové příjemné souznění. Během procházení ikigai jsem se rozhodla ŽÍT jinak a trvat si na tom. Ikigai mi konkrétně přineslo uvědomění, že můžu vše, co chci a jen moje hlava mě omezuje. Celý nás společný proces hodnotím jako jízdu waau 🙂
Pája Kadavá
Lucie, chci ti ze srdce poděkovat za tvůj pravdivý a upřímný přístup plný okamžitých vhledů. Právě tvoje okamžité vhledy dokázaly rozbít a rozrušit moje strnulé staré já a má falešná přesvědčení, která mě držela na místě. Velice jsi mi pomohla uvědomit si, v jakých nesmyslných domněnkách a představách jsem dosud žil. Také jsem si díky tobě uvědomil širší souvislosti. Pochopil jsem, že musím udělat ráznou změnu ve svém životě. Zastavit to, co dělám. Rozběhnout úplně novou sadu aktivit a možností, kterým se věnovat. Všechno se mi v životě změnilo. Já jsem se změnil. Přijde mi, že svět a moje okolí se změnilo, protože ho teď vidím jinak. Před ikigai jsem byl doslova zamknutý v minulosti. Zpomalil jsem. Začal jsem si všímat a vnímat, co dělám a co říkám. Přestal jsem být zbrklý a ukvapený. Ukončil jsem nefunkční vztahy a spolupráce, což mi přineslo obrovskou úlevu a vrátilo mi to mou energii pro moje projekty a můj záměr. Společná cesta s tebou byla naprosto fantastická, úžasná a inspirující. S tvojí podporou a motivací jsem byl schopný mnoho ve svém životě v krátkém čase změnit. Tahle práce je tvoje IKIGAI. Děkuji ti z celého srdce.
Michal Cílek
Ikigai bylo pro mě osvobozující. Otevřelo mi oči do sebe a také srdce, které jsem měla "vypnuté" a jela jsem jen podle hlavy. Zapomněla jsem vnímat své pocity, instinkty a taková ta nelogická vnitřní varování a radosti ze života. Ikigai mi přineslo velká uvědomění. Uvědomila jsem si, že je potřeba si život užít a ne ho jen prožít bez uvědomění. Co se u mě změnilo bylo, že jsem se začala víc soustředit i na své pocity. Na začátku společné cesty jsem si vyplnila 90 denní vizi. Když jsem si ji na konci pročítala, zjistila jsem, že se vlastně začalo naplňovat/naplnilo to, co jsem si dala jako svůj záměr. Pokud chcete vědět co to Ikigai pro vás znamená, s Lucií na to přijdete a najdete si v tom to své, co je pro vás důležité a posune vás to dál v životě.
Jana Šmídová
Byla to prima setkání, na která jsem se upřímně těšila. Mít možnost jednou za 14 dní mluvit s někým jen o sobě, hrabat se v sobě a vědět, že mě ten druhý poslouchá, bylo fenomenální! Bavilo mě vyplňování úkolů. Oceňuji tvoji jasnost ve stanovení podmínek společné práce. Překopala jsem celý svůj pracovní směr a obor. Začala si víc dělat radost, což jsem před tím nedělala. Víc si věřím a mám vyšší sebevědomí. Přestala jsem toho tolik řešit "přes hlavu" a víc začala používat srdce. Dala jsem si dohromady všechno, co mě kdy zajímalo a co mi dělalo dobře. Ke spoustě věcí, které jsem dělávala dřív, jsem se vrátila. Když svoje IKIGAI žiju, tak je mi líp a radostněji. Celkově náš společný proces IKIGAI hodnotím jako krásný luxus sebepoznávání, který jsem si dopřála poprvé v životě.
Radka Holešovská