Stáhni si AUDIO NAHRÁVKU zdarma.

Zadej svoje jméno, e-mailovou adresu a získej zdarma přístup k audio nahrávce. 

 

ODHAL

TAJEMSTVÍ BOHATSTVÍ

Z doktorky bestsellerovou spisovatelkou. Inspirující příběh ženy. 

  • Inspiruj se strhujícím příběhem Alice, která se z doktorky stala světoznámou bestsellerovou spisovatelkou a objev, jak překonat vlastní překážky a najít sílu k dosažení svých snů.
  • Získej cenné vhledy do osobního rozvoje a sebepoznání díky příběhu, který ukazuje, jak najít sebe sama i v nejtěžších životních chvílích.
  • Užij si kvalitní a emocionální poslechový zážitek, který obohatí tvůj každodenní život a poskytne ti inspiraci a motivaci na cestě k vlastním úspěchům.

Získej nyní audio nahrávku zdarma.

Poslechni si inspirativní příběh Alice, která prošla životními zkouškami, od intenzivní kariéry doktorky přes tragickou ztrátu lásky až k neuvěřitelnému úspěchu jako spisovatelka.

 

Její cesta od vyčerpání k naplnění je příběhem odvahy, síly a nových začátků. 

Lucie Horenská

Lucie je IKIGAI life mentor.

Je máma dvou úžasných bytostí.

Je expertka na rozstřelení mindsetu

a seskládání nové identity.

Jejíma rukama prošlo více než 400 klientů. Má odkoučováno téměř 1000 hodin. 

Její motto: „Tajemství šťastného a bohatého života je ukryto v našem každodenním bytí.“ 

Jakou mají klienti zkušenost s Lucií?

Ráda Vás sleduji a poslouchám Vaše videa. Umíte nás povzbudit, zaujmout a příjemně vést k lepšímu životu. Děkujeme❤️
Dagmar Trantová
Ta vaše povídání mi dala směr, kam by se všechno mělo ubírat. Děkuji za to.
Jiří Skyba
Jste báječná, dobře se posloucháte, vždycky jsem při vašich vysíláním zklidněná, zapomenu na problémy a starosti. Děkuji...
Jana Hermanová
Paní Lucie Horenská je výjimečná žena , která profesionálně ovládá osobní rozvoj - v širším tématu. Děkuji Vám a přeji hodně úspěchů
Milan Hloušek
Meditace pro ženy v podání Lucie je velmi uklidňující a nabíjející. Lucie má krásný, příjemný hlas, který se úžasně poslouchá. Pokud chcete po celodenním shonu vypnout a zrelaxovat tělo i mysl, tato meditace je přesně pro Vás, uvolníte se a ocitnete se v krásné barevné říši, která je jen Vaše. Vřele doporučuji všem maminkám a ženám, které si chtějí dopřát aspoň malou chvilku pro sebe.
Pavla Tomášková
Luci je prostě andĕl, kterého mi Vesmír poslal ❤️ Mám chuť říct MILUJU TĚ za to, jak mě nakopla 😉 Luci mi dala jiný úhel pohledu na situaci, kterou jsem potřebovala vyřešit. Nevěděla jsem, jak mi pomůže, ale věděla jsem, že ji mám kontaktovat a má intuice se nemýlila. Luci mě ubezpečila, že je vše v pořádku. S její empatií jsem se cítila v objetí lásky, nesouzená, úžasná. Luca má dar nadhledu a komunikace a klidu. DÍKY DÍKY DÍKY
Světlo Štěpánka