Konzultace s Lucií

Jmenuji se Lucie Horenská a jsem osobní průvodkyně a podpora na cestě životem ve tvojí jedinečnosti

Díky svým životním okolnostem a cestě, na kterou jsem se vydala, mohu dnes provázet na výsluní druhé a podpořit je na cestě vzhůru, a to jak v jejich osobním životě, tak v podnikání.   

Jsem hluboce přesvědčená o tom, že každý z nás máme právo na příjemný a spokojený život. Jsme jedineční s jedinečnými dary, talenty a potenciálem

Zároveň jsem si vědoma, že každý si neseme různě těžký batoh na zádech s bolestmi a trápeními, které jsme nasbírali životem. To vše nás brzdí a do jisté míry omezuje tady a teď a do budoucna.

Také nás občas potkají "temná údolí" a sami si neumíme poradit. 

Díky mnoha negativním okolnostem v mém životě, a zároveň díky svým dětem, jsem se vydala na cestu do neznáma. Je to cesta za poznáním sebe sama. Je to také cesta za poznáním fungování života, celého Vesmíru a tajů naší mysli. Jsem stále na cestě a přesně tam, kde mám být. Jsem totiž ve své jedinečnosti.

Podporovat druhé v jejich jedinečnosti a provázet je na jejich životní cestě, se stalo mým posláním.

PROČ Konzultace s Lucií?

Podporaosobní průvodcovství je to, na co jsem se ve svých konzultacích zaměřila.  

Konzultace probíhají v duchu 4 pricipů tvojí jedinečnosti, které jsem stanovila:

1. Bezpodmínečně miluj sebe.
2. Přijmi zodpovědnost.
3. Zahal se do lásky a světla.
4. Jsi tvůrce svého života. 

Pokud si nejste jistí, zda naše spolupráce je právě pro vás, neváhejte mě kontaktovat a já vám věnuji 20 minut zcela zdarma a poté se rozhodnete.

JAK konzultace probíhá?

Konzultace probíhá online, tedy v bezpečném prostředí vašeho domova. Potřebujete pouze zařízení s připojením na internet.

Konzultace při osobním setkání je možná dle dohody. 

Formu konzultace nastavíme dle společné dohody - ideálně přes video hovor (zašlu vám link k připojení, případně přes Facebook) nebo po telefonu.

Nejprve se naladíme na společně strávený čas. Správným dechem naladíme tělo i mysl do stavu klidu a pohodlí.

VY: Sdělíte mi, co vás tíží a jaký je důvod toho, že jste mě vyhledali. Řeknete mi váš úhel pohledu na vaši tíživou situaci a stanovíte si záměr této konzultace.

JÁ: Poté na vás budu mít pár otázek. Vycházím ze zkušeností na svojí cestě a také ze zkušeností s klienty. Mám rozvinutou intuici a velkou míru empatie. Naladím se na vás. Všímám si maličkostí, vnímám řeč těla a naslouchám vašim slovům.  

Je třeba si uvědomit, že vše souvisí se vším. A na to se také při konzultaci zaměříme. Při konzultaci využívám různé metody a techniky, které jsem se naučila, a které se můžete naučit i vy, a vnést je pozvolna do vašeho života. Bez vaší akce se změny nedostaví.

Po skončení první konzultace si řekneme, zda jednorázová konzultace byla pro vás dostačující nebo zda je třeba stanovit individuální dlouhodobější plán mé podpory a osobního průvodcovství. 

CO je cílem konzultace?

Cílem je vám ukázat vaši jedinečnost, podpořit vás, dát vám možnost procítit i jiné úhly pohledu na vaši situaci, na váš život. Provést vás mými 4 principy vaší jedinečnosti. Pomoci vám uvědomit si vaše talenty a dary. Předat vám tipy na to, jak si pomoci a jak se sami podporovat.

To vše s laskavostí a ve vší úctě, respektu a lásce k vám. 

Ceník konzultace

KONZULTACE 90 MIN
1 500 Kč
Absolvovala jsem kurz, kde konzultace byla součástí. Člověk se dokáže víc soustředit na věci důležité a nezabývat se malichernostmi. Nejvíc mi dala závěrečná konzultace s paní Lucií, která byla velmi, velmi příjemná a já si při ní mnoho věcí uvědomila.
Eva Sáňková
Lucie pomáhá navést na cestu, která je pro konkrétního člověka ta nejpřínosnější. Mně pomohla uvědomit si, že jsem týmový hráč, že vést sama podnikání by byl pro mě příliš velký tlak. Cítila jsem úlevu při objevení této možnosti.
Jitka Jůzová

Objednávka konzultace