PROGRAM HOJNOSTI

3. DEN

DNES 

se zbavíme předsudků, že hojnost pro vás není

Možná jste v dětství i poté poslouchali, že bohatství je jen pro některé. Že vy si to nemůžete dovolit. Že vy na to nemáte peníze. Že bohatí lidé jsou špatní, takže být bohatí vlastně ani nechcete. Že peníze jsou špinavé, že smrdí. Že peníze se musí vydělat jen poctivou prací (rozuměj chozením do zaměstnání a pracovat „pro někoho“).

A další a další věty, které vás utvrzovaly v tom, že bohatství je špatnost, že být bohatý je špatné. Negativní návyky a předsudky v souvislosti s financemi a bohatstvím jsou blokem pro příliv hojnosti do vašeho života.

Možná jste slýchali, že vy jste předurčeni k tomu být doma a "pečovat".  Tedy starat se o svého partnera, o děti, o běžný chod domácnosti. Nic víc. Že vy nemáte nárok na to, chtít od života víc.

Možná jste slýchali, že máte být spokojeni s takovým partnerem, kterého máte, protože chlapi jsou všichni stejní.

Možná jste slýchali, že máte být vděční za to, že máte práci, která vám přináší peníze a neřešit, zda jste v ní šťastní a spokojení, zda vás baví.

Pojďme se od těchto vět a návyků oprostit.

Mějte na paměti, že to nepůjde ze dne na den. Několik let, či dokonce desítek let, jsme budovali negativní návyk v souvislosti s financemi, bohatstvím, hojností. Proto během jednoho dne se jich nezbavíme. Musíme tomu dát čas.

Dokážeme to díky víře, přijmutí, pravidelnému opakování afirmací a meditaci.

AFIRMACE pro dnešní den

Já jsem jedinečný/á.

Já si zasloužím vše dobré.

Vím, že hojnosti je tu dostatek pro všechny.

Já si zasloužím hojnost ve svém životě.

Já jsem připravena vnést do svého života hojnost.

Otevírám se a nechám vstupovat hojnost do svého života.