Jak získat vnitřní klid v této nejisté době?

Pro všechny z nás nastala nová situace. Děje se něco, na co nikdo nebyl připravený. Cítíme velkou nejistotu, protože nevíme, jak dlouho tahle nová situace bude trvat a co všechno přinese.

Každopádně ta situace je tady, a to je prostě holý fakt. Je třeba se s ní vyrovnatPřijmout ji. Přizpůsobit se nařízením. Sladit chod všech členů domácnosti ke spokojenosti všech.

Dokážu si představit, že to není jednoduché, sama jsem musela přistoupit k jistým opatřením. Bezpochyby se mnohým z nás doslova 

převrátil život vzhůru nohama.

  • Mnozí z nás řeší práci, jak budou pracovat, kde budou vydělávat peníze, protože bydlení, jídlo a další potřebné věci zkrátka je třeba platit.
  • Mnozí z nás řeší nastalou situaci s dětmi doma. Nahradit jim školu, nastavit jistý řád.
  • Pro mnohé to bude zkouška v partnerství, manželství, a právě vztazích se svojí rodinou. Protože nejsme v dnešní době zvyklí být spolu dlouhodobě, ráno co ráno, den co den, …
  • Mnozí z nás pociťují strach a obavy z toho, co bude. Sledujeme nejaktuálnější zprávy a ať chceme nebo ne, ta negativita je cítit všude kolem.  

A ta největší zkouška je to pro nás samotné. Trávíme teď sami se sebou mnoho času. Už nejsou na místě výmluvy “na to nemám čas”. 

Vše je zcela pochopitelné.

Chci však apelovat na to, že to, jak myslíme a co děláme, velmi ovlivňuje náš život

Nastal čas, kdy je na místě být zodpovědný. Je třeba začít sám u sebe. To, jak se k situaci staví každý z nás, vysílá vibrace a energie i do okolí.

Je skvělé, že se v tuhle dobu více zajímáme o to, jak můžeme podpořit svoje zdraví. Přátelé, zdraví ovšem není jen o těle, nýbrž i o naší duši.
Apeluji na to, že je třeba dbát jak o své tělo, tak i duši.

A jak můžete podpořit zdraví své duše? Určitě tím, že si uděláte čas sami pro sebe. Že si dopřejete dostatek spánku a odpočinku. A že místo negativních vlivů na sebe necháte působit pozitivní vlivy.

Jak na to?

Začněte meditovat. Pokud již meditujete, meditujte o to více. Věnujte meditacím více svého času.

Co je meditace?
Meditace je mluvené slovo doprovázené hudbou, která obrátí vaši pozornost na klid těla a mysli. Je to jednoduché.

Meditace je často spojována s filozofií a náboženstvím, ovšem všichni máme v sobě vrozenou schopnost meditovat. A právě v takových chvílích, kdy jsme plně ponořeni do nějaké činnosti, se cítíme spokojení, klidní a v jednotě s celým světem.

Je to několik tisíc let ověřená a funkční metoda, kterou používaly všechny kultury na Zemi. Protože na co soustředíte pozornost, to se zlepšuje.  

Přemýšlela jsem, jak já mohu současnou situaci podpořitTvořím meditace, které v těchto chvílích skutečně velmi pomáhají, protože posilují zdraví naší duše a tím pádem i našeho těla. Proto to, co mohu udělat, je snížit cenu, aby si ji mohl dopřát opravdu každý

Meditace je zaměřena pro navození vnitřního klidu, který velmi potřebujeme. Právě nyní ji máte možnost získat za velmi výhodné podmínky.

KLIKNUTÍM TADY SE DOZVÍTE VÍCE O MEDITACI PRO VNITŘNÍ KLID 

Tak, jak respektujeme nařízení a chráníme se rouškami, ochraňte sami sebe uvnitř – uklidněte a uspokojte vaši mysl.

S láskou a úctou, Lucie ♥

P.S.: Udržujte si svůj vnitřní klid ♥

Lucie je osobní průvodkyně a podpora na cestě životem ve tvojí jedinečnosti. Osobní růst se stal součástí jejího životního stylu. Je také autorkou projektu Řekni o sobě světu, jehož prostřednictvím inspiruje a propojuje podnikatele v jejich jedinečnosti. Natáčí rozhovory s inspirativními lidmi. Je hluboce přesvědčená o tom, že každý z nás máme jedinečný dar a potenciál a máme co předat druhým lidem. Stanovila 4 principy tvojí jedinečnosti. Praktikuje metodu Access Bars. Prostřednictvím jedinečných rozjímání vnáší světlo do vaší duše ♥ více o Lucii
Komentáře