Lucie Horenská - příjemné cestování životem

Jak získat PŘÍJEMNÝ ŽIVOT?

Nastal ten pravý čas, abych vám odhalila tajemství a odpověď na výše uvedenou otázku.

Věřím, že nejeden z vás si takovou otázku někdy položil.

 • Žiju svůj příjemný život?
 • Jsem šťastný/á?
 • Jsem spokojený/á?
 • Dělám v životě to, co mě baví?
 • Žiju naplněný život?
 • Mám sám ze sebe dobrý pocit?
 • Mám v životě to, co jsem kdy chtěl/a?
 • Dělám práci, která mě baví, dává mi smysl a naplňuje mě?
 • Mám toho pravého partnera/partnerku?
 • Jsem zdravý/á?
 • Mám na to si koupit nové auto?
 • Mám na to jet na exotickou dovolenou?

A mnoho a mnoho dalších otázek.

 

Jsem autorkou projektu Příjemný život a zároveň žiju svůj příjemný život.

Co je ten můj příjemný život?

 • vážit si daru svého života
 • cítit se šťastná a spokojená ve všech oblastech života
 • mít se ráda, vážit si sama sebe, myslet na sebe
 • mít smysluplnou práci, která mě naplňuje a díky které mohu obohacovat a pozitivně měnit životy jiných lidí
 • být zdravá, vážit si svého zdraví
 • cítit lásku ze všech koutů – od dětí, rodičů, partnera, přátel
 • být svá, jedinečná lidská bytost

Ne vše mám úplně na 100% v dokonalosti. Ale pracuji na sobě a stále víc a víc se přibližuji ke svému cíli.

Cesta

K mému příjemnému životu vedla cesta. Na základě svých životních zkušeností a okolností v mém životě jsem dospěla k tomu, že konečně budu dělat to, co mě baví a naplňuje a zároveň dává smysl a dává hodnotu lidem. Vždy jsem měla někde v sobě zakořeněno, že chci dělat svět lepším.

Jenže, jak dělat svět lepším? Jde to vůbec?

Vždyť ve světě je tolik násilí a katastrof, dokonce válek a terorismu. Jsme mediálně masírováni každodenní dávkou negativních zpráv.

Copak já, jediný človíček na této planetě, mezi více než 7 miliardou lidí, mohu dělat svět lepším?

Nejdřív mi to přišlo šílené. Ale přesto jsem do toho šla. A věřte mi, že to bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Právě, že každý z nás, má tu sílu a moc měnit svět k lepšímu, i když jsme jen to zrnko písku z celé pouště. Každý z nás, každý z vás. Bohužel i měnit svět k horšímu. Kterou stranu si vyberete vy? Měnit svět k lepšímu nebo přilévat do ohně?

Proč chtít příjemný život?

Představte si to, že máte neomezenou moc a sílu. Že strhnete dav lidí na svou stranu. Není to nemožné, stačí se ohlédnout do minulosti na lídry a vůdce historických událostí. Ale na kterou stranu se chcete vy osobně přidat? Na stranu pozitivních a nastavit si svůj příjemný život a měnit svět k lepšímu nebo na stranu těch negativních a podílet se, ač možná i nevědomky, na tom, že přijímáte negativní energii, která vládne ve světě a předáváte ji dál.

Kterou stranu si vyberete je jen a jen na vás. Nikdo nemá právo rozhodovat o vás, o vašem životě. To právo máte jen vy sami. Vy jste zodpovědní za svůj život, za svá rozhodnutí, za své chování, za své postoje a mohla bych jmenovat další a další.

Já vzala svůj život do svých rukou a rozhodla se vnášet do světa pozitivní energii, slunce, radost, úsměv a světlo do vašich duší. Beru to jako svoje poslání, jak ze své pozice mohu dělat svět lepším a obohacovat životy mnoha lidí.

Jak tedy získat ten svůj příjemný život?

V první řadě si musíte sami říct, že CHCETE. Uvědomit si, že chcete žít příjemný život. Že například chcete bydlet ve vysněném domě, chcete mít rodinu, zdravé děti, skvělého partnera, naplňující práci, finance na všechno, po čem toužíte, chcete cestovat, chcete studovat v zahraničí, … Chtít můžete cokoliv. Snít můžete o čemkoliv. Ale pokud to chcete žít, musíte pro to něco udělat. Chce to zkrátka AKCI.

Možná, že úplně nevíte, kde začít. Od čeho se odrazit. Možná toužíte po svém příjemném životě, ale přesně nevíte jak na to. Je to v pořádku. Vše se musíme nejprve naučit a poté vnášet do našeho života. Pokud si nechcete dlouhodobě prošlapávat cestičku sami, můžete se obrátit na někoho, kdo už tu cestu prošlapal.

Mnoho z nás, troufám si říct, že většina, potřebuje nějakého učitele, kouče, trenéra, zkrátka někoho, kdo nás na té cestě povede. Možná někdo má tu disciplínu a vytrvalost a nikoho nepotřebuje, ale většina z nás při první překážce poleví, zalekne se, nevytrvá a podobně. Je to zcela v pořádku, jsme „jenom“ lidé a tak to prostě máme.

Ta cesta k jakémukoliv cíli nás něco stojí. Stojí nás naše úsilí, naši energii, naši pozornost, náš čas. Nic se nestane přes noc, vše je třeba nejprve do našeho života vnést. Mějte na paměti, že v tom, v čem žijete, trvá již několik let, několik desítek let a vy najednou chcete něco jinak. Proto také musíte začít dělat něco jinak, aby to fungovalo.

Ale představte si to…

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste už nyní žili ten naplněný, spokojený, šťastný život? Ten váš příjemný život?

Zavřete si oči a představte si sám sebe třeba za rok, za 5 let, kde chcete být? Kde chcete žít a bydlet? Jakými lidmi se chcete obklopovat? Chcete cestovat? Chcete mít dítě? Představte si sami sebe už v té fázi, jako by to bylo nyní. Například sedíte ve svém oblíbeném křesle ve vašem novém domě. Držíte v náručí své narozené dítě. Stojíte v letištní hale a čekáte na odlet na svou vysněnou dovolenou.

 • Jaké máte pocity?
 • Co prožíváte?
 • Jak se cítíte?

Vše prociťte, jako by to bylo už teď – právě teď, v tuhle chvíli.

Co pro vás mohu udělat já?

Mohu vás vést. Mohu s vámi sdílet vaši cestu. Mohu se stát vaším průvodcem. Mohu vás podpořit, podat pomocnou ruku. Mohu být takovým vaším virtuálním parťákem.

Postupujte krok za krokem ke svému příjemnému životu.

Začít můžete TADY>>.

Vytvořila jsem 10 pravidel pro příjemný život. Tato pravidla vidím jako start na vaší cestě. Od každého přání k cíli totiž skutečně vede cesta. Pokud to se svým příjemným životem myslíte vážně, pokud si uvědomujete, že můžete i vy dělat svět lepším, získejte těchto 10 pravidel, které jsem pro vás vytvořila a zcela ZDARMA vám je věnuji.

Vítejte na startu k vašemu Příjemnému životu.

 

S úsměvem na tváři vás zdraví

Lucie ♥

Je člověk, který miluje život a řídí se mottem "příjemně cestovat životem". Zajímá se o metody, které obohacují náš život tady na Zemi. Je autorkou projektu Příjemný život, díky němuž provází druhé a pomáhá jim na cestě v jejich životě. Je expertka na uvědomění si a probuzení vašeho vnitřního JÁ, sebepoznání, nastavení cesty vašeho příjemného života a hojnosti ve vašem životě. Je Access Consciousness Bars Practitioner. Prostřednictvím jedinečných rozjímání vnáší světlo do vaší duše ♥ více o Lucii

soubor 3 videí pro zastavení se, zamyšlení se nad životem a navození klidu

Komentáře