Jak na změny

Jak udělat změny ve svém životějak dosáhnout svých snů?

Tímhle směrem se ubírají myšlenky mnoha lidí v dnešní době. Jsou však v otázce a neznají odpověď.

Proto:

  • je jejich situace stále stejná,
  • točí se v bludném kruhu
  • a nevidí cestu ven.

Jsou bez energie, nešťastní a cítí prázdno uvnitř sebe.

Jak tomu rozumím!

Víte, když se v životě dostanete do fáze, že pocítíte vnitřní nespokojenost, máte málo energie a chuti do jakékoliv činnosti, je načase něco ve vašem životě změnit, protože je evidentní, že staré a zajeté vám již neslouží.

Zároveň se však většina lidí změn bojí. A proč vlastně?

Ty důvody můžou být různé:

  • strach z neznáma
  • vykročení z komfortní zóny
  • co si o mě pomyslí ostatní
  • nemám dost odvahy
  • a další…

Před několika lety

jsem se ocitla v naprosto zoufalé situaci. Bylo mi hodně mizerně. Neměla jsem sílu ani energii. Ztrácela jsem smysl života. Život, který jsem žila byl fádní, stereotypní, ubíjející. Měla jsem ve svém životě zoufale málo radosti, pohody, lásky,…

Cítila jsem se bezmocná (v souvislosti s nemocí mého muže a mé dcery). Bezradná, co budu dělat a jak naložím se svým životem. Zoufalá, protože jsem se stavěla do role oběti.

A pak to přišlo.

Pochopila jsem, že veškerá zodpovědnost za můj život, jaký je, je pouze v mých rukou. A pokud v ní nejsem spokojená, je načase to změnit. I když se mi to sakra těžce přijímalo.

Ovšem uvědomila jsem si, že pokud chci, aby se něco v mém životě změnilo, tak se nezmění okolí či situace, nýbrž změnit se musím já.

Jenže jak na to?

Vytvořila jsem on-line kurz Klíč k vlastnímu vítězství, kde změnou provázím. Tento kurz otevírám vždy ve vyhlášeném období.

ZJISTĚTE, KDY BUDE KURZ OTEVŘEN

S láskou a úctou k vám, Lucie ♥

P.S.: Svoji životní změnu můžete nastartovat tím, že začnete meditovat. Meditace je stav bytí, ve kterém se oprostíte od vnějších okolností.

Lucie je osobní průvodkyně a podpora na cestě životem ve tvojí jedinečnosti. Osobní růst se stal součástí jejího životního stylu. Je také autorkou projektu Řekni o sobě světu, jehož prostřednictvím inspiruje a propojuje podnikatele v jejich jedinečnosti. Natáčí rozhovory s inspirativními lidmi. Je hluboce přesvědčená o tom, že každý z nás máme jedinečný dar a potenciál a máme co předat druhým lidem. Stanovila 4 principy tvojí jedinečnosti. Praktikuje metodu Access Bars. Prostřednictvím jedinečných rozjímání vnáší světlo do vaší duše ♥ více o Lucii
Komentáře