Jak dosáhnout svých snů

Nooo, to je otázka, co? Také máte své sny a zajímalo by vás, jak jich dosáhnout?

Víte, mnoho titulků hlásá, že máme žít své sny. Vlastně i já to tvrdím. Jenže otázka je, jak na to. A tuto otázku si klademe zejména v situacích, kdy se nám nedaří a naše sny nám přijdou na míle vzdálené či naprosto nereálné.

I já mám své sny. Sice jsem je na mnoho let zasunula hluboko do pomyslného šuplíku, každopádně už jsou zase venku a opět ve hře :)

Přišla mi myšlenka, udělat průzkum na facebooku a zjistila jsem úžasnou věc.

Nejvíce lidí, co mi reagovalo na moji anketu, na otázku “Jak vnímáte svůj život?” odpovědělo: “Jako příležitost k plnění si svých snů”.

Zároveň však nejvíce z nich na otázku “Co vás nejvíce nyní zajímá/trápí?” odpovědělo “Jak dosáhnout svých snů”.

Mnoho lidí tedy vidí svůj život jako příležitost k tomu, plnit si své sny, ovšem zároveň řeší, jak svých snů dosáhnout.

Chápete? Nenapsala jsem to moc složitě? :)

Sny skutečně nejsou jen ke snění, i když jsme to zřejmě během našeho života slýchali ze všech stran. Proto se nebojte mít klidně naprosto šílené a nereálné sny.

A teď vám povím tajemství, jak lze dosáhnout svých snů.

Pokud totiž ve své sny uvěříte, stanovíte si je jako své cíle, zaměříte na ně pozornost, vyšlete přání do vesmíruprocítíte to všemi buňkami svého těla, váš sen je na dosah. Vesmír udělá vše pro to, aby se vám váš sen splnil.

Ovšem jedna podmínka tu je. Musíte bezpodmínečně věřit, že svého snu dosáhnete. To znamená – ŽÁDNÉ POCHYBNOSTI. Váš mozek nemůže vysílat myšlenky typu – to je stejně nesmysl, toho stejně nikdy nedosáhnu, to přece nejde, to se mi stejně nesplní a tak podobně.

Neřešte, jak se váš sen splní, jen věřte.

Pochybnostmi totiž dáváte vesmíru najevo, že mu nevěříte, a to nechcete, že?

A teď vzhůru do snění! Sny jsou od toho, aby se plnily!

Budoucnost patří těm, kdo věří svým krásným snům. – Eleanor Roosevelt

S láskou a úctou k vám,

Lucie ♥

P.S.: Tvořím pro vás videa na YouTube kanále Řekni o sobě světu. Osobní růst se stal mým životním stylem a svoji cestu životem sdílím s vámi. Najdete tady tipy, doporučení, inspiraci a podporu.

Lucie je osobní průvodkyně a podpora na cestě životem ve tvojí jedinečnosti. Osobní růst se stal součástí jejího životního stylu. Je také autorkou projektu Řekni o sobě světu, jehož prostřednictvím inspiruje a propojuje podnikatele v jejich jedinečnosti. Natáčí rozhovory s inspirativními lidmi. Je hluboce přesvědčená o tom, že každý z nás máme jedinečný dar a potenciál a máme co předat druhým lidem. Stanovila 4 principy tvojí jedinečnosti. Praktikuje metodu Access Bars. Prostřednictvím jedinečných rozjímání vnáší světlo do vaší duše ♥ více o Lucii
Komentáře