Žij tak, aby ti to dávalo smysl.

Objev své ikigai.

生き甲斐

individuální intuitivní koučink, 3 měsíční cesta

Položili jste si někdy otázku:

Co je smyslem mého života?

Přemýšleli jste někdy o tom, 

z jakého důvodu jste na světě?

Proč se rodíme, umíráme, řešíme a prožíváme?

Jsme věcí náhody, plodem evoluce nebo to má hlubší smysl?

Reference

Byla to prima setkání, na která jsem se upřímně těšila. Mít možnost jednou za 14 dní mluvit s někým jen o sobě, hrabat se v sobě a vědět, že mě ten druhý poslouchá, bylo fenomenální! Bavilo mě vyplňování úkolů. Oceňuji tvoji jasnost ve stanovení podmínek společné práce. Překopala jsem celý svůj pracovní směr a obor. Začala si víc dělat radost, což jsem před tím nedělala. Víc si věřím a mám vyšší sebevědomí. Přestala jsem toho tolik řešit "přes hlavu" a víc začala používat srdce. Dala jsem si dohromady všechno, co mě kdy zajímalo a co mi dělalo dobře. Ke spoustě věcí, které jsem dělávala dřív, jsem se vrátila. Když svoje IKIGAI žiju, tak je mi líp a radostněji. Celkově náš společný proces IKIGAI hodnotím jako krásný luxus sebepoznávání, který jsem si dopřála poprvé v životě.
Radka Holešovská
IKIGAI mi přineslo zklidnění a jiný úhel pohledu. Uvědomění, že odpočinek může být aktivní, že mám spoustu plusů. Co se změnilo? Více se zaměřuji na to co mi jde a už si nepřipadám sebestředná, když o sobě řeknu: jo jde mi to a to. Více odpočívám, více jsem tady a teď. Jsem spokojená, protože mě k tobě kopla intuice a věděla jsem, že to je to, co potřebuju. Celkově náš společný proces IKIGAI byl pro mě emoční a přicházela silná uvědomění, za mě 10 z 10, velké ANO.
Světlo Štěpánka
Ikigai plně doporučuji. Pokud chcete změnu v přístupu k životu opravdu uskutečnit, počítáte s tím, že budete aktivní součástí procesu a rádi byste viděli první výsledek v rozumném časovém horizontu - tak do toho jděte. Moc zajímavé bylo, jak se během pár setkání vyčistila moje hlava od balastu negací, strachu a bloků a tím mi to pomohlo k tomu, aby moje představa / cíl vystoupil jasně. Vždycky tam byl, ale pod hromadou zbytečností. Bylo to jak když děláte úklid ve skříni a třídíte, co si nechat, co poslat dál a co vyhodit, aby výsledný šatník seděl jak na Vaši postavu, tak aby vyhovoval Vašim aktivitám. Ikigai mi přineslo radost a hravost. Přístup Lucie mi moc vyhovoval :) Příjemný a kultivovaný projev, zároveň vedení tak akorát, nic násilného.
Gabriela Wagnerová
Na začátku jsem nevěděla do čeho jdu, ale cítila jsem, že se chci touto cestou vydat. Všechny naše sezení jsem si užívala a byla fascinovaná i otázkami, které mě někdy "vykolejily" a jindy jsem si říkala "Jak je možné, že jsem se sama sebe na toto ještě nikdy nezeptala". Hodně mi pomáhal sdílený dokument s "úkoly" na které jsem se vždy těšila, protože to byl čas, kdy jsem byla sama se sebou a pro sebe a otevřel mi další témata, uvědomění a otázky. Pokud někdo cítí, že chce něco změnit (a ani nemusí vědět co), tak z důvodu vlastního prožitku a s radostí doporučuji Lucii a její milý a otevřený přístup. Změny, které po IKIGAI procesu cítím, za to prostě stojí. Děkuji za provedení procesem, děkuji za příjemnou energii u setkání, děkuji za důvěru a za možnost se i v budoucnu vidět. Všeho si moc vážím. Navíc jsou věci a pocity, které se prostě nedají slovy přenést.
Erika Moudrá
Ikigai mě zaujalo celkově komplexním jiným přístupem. Nebyla to jednoduchá cesta kouknout se do sebe, do svého nitra, člověk na to není moc zvyklý...ale rozhodně to stojí za to. Líbilo se mi povzbuzování od Lucie a vítám celkové příjemné souznění. Během procházení ikigai jsem se rozhodla ŽÍT jinak a trvat si na tom. Ikigai mi konkrétně přineslo uvědomění, že můžu vše, co chci a jen moje hlava mě omezuje. Celý nás společný proces hodnotím jako jízdu waau 🙂
Pája Kadavá
 • Mnohdy nemáme čas zastavit se a popřemýšlet nad důležitými věcmi.
 • Dáváme prioritu tomu, abychom pokryli životní náklady a uspokojili druhé.
 • Na sebe nám nezbývá ani čas, ani pozornost.
 • A už vůbec nepřemýšlíme nad hlubšími významy našeho života.

A čas nám protéká mezi prsty. Odkládáme až na někdy. Až bude více času, až děti budou větší, až budu mít více peněz a tak dále... známe to všichni.

 

Možná však ta chvíle zastaveníplné pozornosti sami sobě a svému životu přišla právě nyní.

Ikigai

Ikigai je ucelený a komplexní proces vedoucí k objevení vašeho smyslu života. Může vám zajistit maximální využití vašeho potenciálu a zabezpečit šťastný, spokojený, zdravýdlouhý život. 

 

Diagram IKIGAI je skvělou praktickou pomůckou.

 

Prostřednictvím diagramu dospějete ke svému IKIGAI. Hlavním cílem je dospět k věci, kterou milujete, jste v ní dobří, svět ji potřebuje a můžete za ni dostat zaplaceno.

 • je důvod, proč každé ráno vstát z postele.

A hlavně vám může změnit život. 

Provedu vás 3 měsíčním intuitivním procesem IKIGAI.

Procesem objevování, uvědomováníukotvení se ve svém životě.

 

 • Projdeme čtyři oblasti: Co miluješ, V čem vynikáš, Co svět potřebuje a Za co dostaneš zaplaceno.
 • Objevíme, definujeme a oceníme radosti života, které pro vás mají nějaký smysl.
 • Posílíte své sebevědomí a uvědomíte si svoji sebehodnotu.
 • Z celého procesu vzejde vaše IKIGAI alias Kdo jsi.

Jak vypadá naše společná cesta intuitivního IKIGAI koučinku?

 • Sejdeme se na úvodní 30 minutové konzultaci zdarma, kde zmapujeme vaši aktuální situaci a probereme možnosti naší spolupráce.
 • Sejdeme se on-line celkem 5x, a to v intervalu 1x za 14 dní.
 • Každé naše společné setkání trvá cca 60 minut.
 • Celý proces budeme zaznamenávat do vašeho IKIGAI dokumentu, který vám po ukončení zůstává.
 • Na základě celého procesu si vytvoříte v mé koordinaci diagram IKIGAI.
 • Závěrem projdeme hloubkovou introspekcí a připravím pro vás plakátek s vaší osobní mantrou a poselstvím IKIGAI.

V rámci IKIGAI nacházíme s klienty smysl jejich života. Díky vhledům, které mi individuálně přicházejí, klienti získávají uvědoměníodvahu implementace konkrétních kroků do svého života.

 

Navíc získávají větší sebevědomí. Uvědomují si svoji sebehodnotu. Přebírají plnou odpovědnost za sebe a svůj život. Touží po hojnosti a nezávislosti.

 

A díky tomu společně měníme sebe a svět kolem sebe.

video reference

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kdo jsem: Lucie Horenská

Za posledních několik let jsem obrátila svůj život vzhůru nohama. Vydala jsem se na cestu sebepoznání. Rozhodla jsem se naplno projevit svůj potenciál, dary a talenty a ŽÍT v lásce, radosti, hojnosti a svobodě.

 

Mnohdy jsem zažívala velkou bolestpocity ztrát. Těch probrečených dní! Na druhé straně odvahadůvěra v život a proces změny

 

Odhodlání a vytrvalost mě stále vede. Dovolila jsem si odhodit svoje pochybnosti a zpřetrhat pouta minulosti. Vykročila jsem mnohokrát do neznáma. Musela jsem odhodit svoje strachy a obavy. Prošla jsem sebepřijetím i se všemi svými nedostatky.

 

Dovoluji si každým dnem přijímat vše tak, jak nyní je.  

 

Žiju své IKIGAI ❤️

 

Máte-li nějakou otázku předtím, než si rezervujte svoje úvodní setkání, neváhejte mě kontaktovat: [email protected]