skupinový IKIGAI program

Objev sama sebe

aneb žij svůj život v plné jeho kráse

Nabídka pro maximálně 10 klientek.

Kdo vás bude provázet

Skupinovým IKIGAI vás provedou Lucie a Katka, které spojily své jedinečné schopnosti a pohledy na věc, aby vytvořily ucelený a komplexní přístup k nalezení vašeho ikigai. Lucie vám svým intuitivním a emocionálním přístupem pomůže spojit se s vaším vnitřním já a využít vaše emoce, zatímco Katka vám svým logickým a analytickým přístupem poskytne jasný a realizovatelný plán k dosažení vašich cílů.

Katka Machek

Když se mě někdo zeptá kdo jsem, jako první mi vyvstane na mysli slovo maminka. Mám dvě malé děti s velikou osobností. A mé děti jsou mým hnacím motorem. Důvodem, proč jsem se vydala na cestu za svým IKIGAI.

Mám za sebou více než desetiletou úspěšnou kariéru v korporacích. Miluji práci s lidma a měla jsem to “štěstí”, že jsem s lidmi a rozvojem jejich potenciálu mohla celou tu dobu pracovat. Moje práce mě někdy štvala, někdy frustrovala, ale po většinu času bavila. 

Narození syna mi ale otočilo svět vzhůru nohama. A když jsem měla pocit, že se zase vracím zpět do nějakého rytmu, přišel covid. A potom narození dcery. A najednou jsem měla pocit, že při všem tom naplňování dětských potřeb, péči o domácnost a nevyspání už nevím, kdo vlastně jsem. Silně mi chyběl pocit seberealizace. A zároveň jsem si uvědomovala, jak vzácný můj čas je. Že čas, který nejsem s dětmi nechci trávit něčím, co mi nedává smysl. Něčím, co mě plně nenaplňuje a nenabíjí mě energií.

A v tom jsem objevila koncept IKIGAI. A můj život se zase obrátil vzhůru nohama, ale tentokrát naprosto úžasným způsobem. Objevila jsem, co je to “moje”, dovolila jsem si znovu najít sny, které jsem měla, ale postupem času sama sobě vysvětlila, proč je lepší na ně zapomenout. A začala jsem hledat cesty, jak své IKIGAI žít. S dvěma opravdu malými dětmi jsem absolvovala dva koučovací výcviky (dceři bylo půl roku, když jsem začínala první) a provedla již více než deset žen na cestě k jejich IKIGAI.

Kdybyste mi tenhle příběh vyprávěli před několika lety, nevěřila bych, že může být můj. 

A já se nemohu dočkat až budu součástí toho, jak svůj příběh utváříš Ty.

Máte-li nějaké otázky či mi chcete něco napsat, tady je můj e-mail: 

Lucie Horenská

Za posledních několik let jsem obrátila svůj život vzhůru nohama. Vydala jsem se na cestu sebepoznání. Rozhodla jsem se naplno projevit svůj potenciál, dary a talenty a ŽÍT v lásce, radosti, hojnosti a svobodě.

 

Mnohdy jsem zažívala velkou bolestpocity ztrát. Těch probrečených dní! Na druhé straně odvahadůvěra v život a proces změny

 

Odhodlání a vytrvalost mě stále vede. Dovolila jsem si odhodit svoje pochybnosti a zpřetrhat pouta minulosti. Vykročila jsem mnohokrát do neznáma. Musela jsem odhodit svoje strachy a obavy. Prošla jsem sebepřijetím i se všemi svými nedostatky.

 

Dovoluji si každým dnem přijímat vše tak, jak nyní je.  

 

Žiju své IKIGAI ❤️

 

Máte-li nějaké otázky či mi chcete něco napsat, tady je můj e-mail:

[email protected]