HURÁ do nového školního roku

Léto a letní prázdniny se blíží ke konci a za chvíli nám zase začne nový školní rok. Pro někoho školka, pro někoho škola, pro někoho opět naplno do zaměstnání či podnikání (i když podnikatelé na prázdniny moc nehrají :) ).

Prázdniny jsou super období v roce. Aspoň já je tak vnímám a troufám si říct, že i většina z vás. Jezdíme na výlety, relaxujeme doma u bazénu, navštěvujeme přátele, pořádáme grilovačky a dovolíme si odjet na zaslouženou dovolenou. Prázdniny jedou v takovém jiném režimu než zbývající část roku, souhlasíte?

Je teploučko, hodně času trávíme venku, posedáváme na letních zahrádkách restaurací, děti skotačí na hřišti, koupeme se, zajdeme na letní kino,… Je dlouho světlo, takže jsme mnohdy venku do pozdních nočních hodin a zkrátka si užíváme :)

No a teď nám to pomalu končí… A už zase začínáme přemýšlet, co od září podniknout. Jaké si koupíme kurzy, kde budeme trávit náš volný čas. Někdo si zvolí zpívání či tančení, někdo malování, jiný investuje do sportovního kroužku. Každý tam, kde jeho to láká.

Možná jste však součástí komunity lidí, kteří ještě nemají jasno, kam se od září nasměrovat, čemu věnovat svůj čas, energii a peníze. Nebo toužíte po něčem jiném, než doposud.

My, parta několika podnikatelů, jsme si uvědomili, že by bylo fajn vám nabídnout něco speciálního a vlastně vám pomoci s tím, čemu se od září budete věnovat. A také jak vplout do nového školního roku bez takového toho našeho již zaběhnutého stresu.

Obchodní centrum Mozaika

Vytvořili jsme internetové obchodní centrum Mozaika, které je právě teď otevřeno, a to 24 hodin denně a bude otevřeno do 31. srpna. Najdete tu jedinečné nabídky od 12 různých lidiček.

Proč navštívit naše obchodní centrum?

  • jedinečné nabídky na jednom místě
  • výhodnější ceny či podmínky
  • bonusy či dárky navíc
  • nakupování v pohodlí vašeho domova

Stačí vám pouze vaše chuť a nálada, chytrý telefon, tablet či počítač a připojení na internet :)

NAVŠTÍVIT OBCHODNÍ CENTRUM MOZAIKA

S láskou a úctou,

Lucie ♥

Lucie je osobní průvodkyně a podpora tvojí jedinečnosti. Osobní růst se stal součástí jejího životního stylu. Je autorkou projektu Řekni o sobě světu, jehož prostřednictvím propojuje ženy podnikatelky v jejich jedinečnosti a společné ženské energii. Natáčí rozhovory s inspirativními lidmi. Je hluboce přesvědčená o tom, že každý z nás máme jedinečný dar a potenciál a máme co předat druhým lidem. Stanovila 4 principy tvojí jedinečnosti. Praktikuje metodu Access Bars. Prostřednictvím jedinečných rozjímání vnáší světlo do vaší duše ♥ více o Lucii
Komentáře