Lucie Horenská - příjemné cestování životem

HURÁ do nového školního roku

Léto a letní prázdniny se blíží ke konci a za chvíli nám zase začne nový školní rok. Pro někoho školka, pro někoho škola, pro někoho opět naplno do zaměstnání či podnikání (i když podnikatelé na prázdniny moc nehrají :) ).

Prázdniny jsou super období v roce. Aspoň já je tak vnímám a troufám si říct, že i většina z vás. Jezdíme na výlety, relaxujeme doma u bazénu, navštěvujeme přátele, pořádáme grilovačky a dovolíme si odjet na zaslouženou dovolenou. Prázdniny jedou v takovém jiném režimu než zbývající část roku, souhlasíte?

Je teploučko, hodně času trávíme venku, posedáváme na letních zahrádkách restaurací, děti skotačí na hřišti, koupeme se, zajdeme na letní kino,… Je dlouho světlo, takže jsme mnohdy venku do pozdních nočních hodin a zkrátka si užíváme :)

No a teď nám to pomalu končí… A už zase začínáme přemýšlet, co od září podniknout. Jaké si koupíme kurzy, kde budeme trávit náš volný čas. Někdo si zvolí zpívání či tančení, někdo malování, jiný investuje do sportovního kroužku. Každý tam, kde jeho to láká.

 

Možná jste však součástí komunity lidí, kteří ještě nemají jasno, kam se od září nasměrovat, čemu věnovat svůj čas, energii a peníze. Nebo toužíte po něčem jiném, než doposud.

 

My, parta několika podnikatelů, jsme si uvědomili, že by bylo fajn vám nabídnout něco speciálního a vlastně vám pomoci s tím, čemu se od září budete věnovat. A také jak vplout do nového školního roku bez takového toho našeho již zaběhnutého stresu.

 

Obchodní centrum Mozaika

Vytvořili jsme internetové obchodní centrum Mozaika, které je právě teď otevřeno, a to 24 hodin denně a bude otevřeno do 31. srpna. Najdete tu jedinečné nabídky od 12 různých lidiček.

Proč navštívit naše obchodní centrum?

  • jedinečné nabídky na jednom místě
  • výhodnější ceny či podmínky
  • bonusy či dárky navíc
  • nakupování v pohodlí vašeho domova

Stačí vám pouze vaše chuť a nálada, chytrý telefon, tablet či počítač a připojení na internet :)

 

Mrkněte na video, co vlastně je to obchodní centrum Mozaika:

NAVŠTÍVIT OBCHODNÍ CENTRUM MOZAIKA

 

 

P.S.: Já si pro vás připravila novinku transformační program Jak probudit svoji vítěznou spermii za super předprodejní cenu, kterou jinde nenajdete a navíc dárek ZDARMA.

 

Lucie ♥

Je člověk, který miluje život a řídí se mottem "příjemně cestovat životem". Zajímá se o metody, které obohacují náš život tady na Zemi. Je autorkou projektu Příjemný život, díky němuž provází druhé a pomáhá jim na cestě v jejich životě. Je expertka na uvědomění si a probuzení vašeho vnitřního JÁ, sebepoznání, nastavení cesty vašeho příjemného života a hojnosti ve vašem životě. Je Access Consciousness Bars Practitioner. Prostřednictvím jedinečných rozjímání vnáší světlo do vaší duše ♥ více o Lucii

soubor 3 videí pro zastavení se, zamyšlení se nad životem a navození klidu

Komentáře