∼ neveřejná nabídka pouze pro zvané - PŘEDPRODEJ ∼

V.I.P. PROGRAM HOJNOSTI

+ BONUS NAVÍC - ROČNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU

Jedinečný program, jak vnést hojnost do svého života

a zajistit si tak harmonii ve všech oblastech našeho života

Možná, že nežijete život svých snů. Možná, že nejste úplně šťastní a spokojení se svým životem. Možná nežijete naplněný život. 

Proč není váš život bohatý a rozmanitý, šťastný, plný radosti a spokojenosti? Proč jste nedosáhli vytouženého úspěchu? Proč si myslíte, že nemůžete chtít víc? 

Představte si, že byste získali hojnost do svého života a tím by všechny oblasti byly v harmonii. Vy a váš život by byl v harmonii. Žili byste šťastný, spokojený a naplněný život v hojnosti, radosti, lásce a porozumění. Žili byste život svých snů. Žili byste život, na který byste byly náležitě hrdí, takový život, který byste chtěli vyprávět. 

Hojnost je tu pro všechny - a to je prostě fakt

Pro všechny, kteří si svou danou situaci uvědomí a rozhodnou se udělat krok jiný směrem než doposud, vykročit vstříc novému, vystoupit ze své komfortní zóny a dosáhnout všeho, po čem touží.

Věděli jste, že většina lidí ze své komfortní zóny nevykročí? A víte proč? Protože je jim tam dobře. Zvykli si tam. A i to, že nejsou spokojení, šťastní, nežijí naplněný život, je nedonutí k tomu, aby vykročili a něco ve svém životě změnili. 

Věděli jste také, že úspěšní lidé jsou jen ti, kteří ze své komfortní zóny vykročili? Kteří našli tu odvahu k zásadní změně ve svém životě? 

Kde je vaše místo? Mezi většinou lidí nebo jste si vědomi své jedinečnosti a chcete něco víc než většina? 

Představte si břeh podél řeky. Vy stojíte na břehu a vidíte na druhou stranu. Kolem vás, na stejné straně řeky, je spousta lidí, kteří jsou nespokojení, stěžují si, svádějí vše na jiné a přesto neudělají nic, aby to bylo jinak.

Ale vy vidíte na druhý břeh. Na druhém břehu jsou ti úspěšní. Ti, kteří nyní žijí život v hojnosti. Ti, kteří se nebáli, vystoupili ze své komfortní zóny vstříc něčemu novému a neznámému a řeku překonali. Nevěděli, zda je nestrhne proud, nevěděli, jak hluboká ta řeka je, přesto ten krok udělali.

Protože když se rozhodnete něco změnit, nestane se to jen tak, jako mávnutím kouzelného proutku. Možná budete muset zdolat mnoho překážek, možná budete muset čelit neporozumění lidí ve svém okolí, svých nejbližších.

Ale představte si ten život na druhé straně řeky. Tam jsou jen ti, co uspěli, co chtějí od života víc a kteří toho dosáhli. Ti, kteří dosáhli hojnosti ve svém životě a žijí tak život svých snů, svůj naplněný život. Život, na který budou na smrtelné posteli s láskou vzpomínat s vědomím, že své tady a teď nepromarnili, že po sobě zanechali odkaz pro další generace.

Můj příběh

I já se vydala ze břehu na druhou stranu řeky. Vystoupila jsem ze své komfortní zóny, udělala jsem ten krok do neznáma.

Přiznávám, že to nebylo jednoduché, nebylo to bez překážek, stálo mě to mnoho - úsilí, energie, sil, nepochopení, pohrdání, ...

Ale to, co jsem získala, je nepopsatelné. Nesmírně jsem obohatila svůj život. A to ve všech oblastech. Jsem na té nejlepší cestě dosáhnout svého cíle, a to být v harmonii se svým tělem, se svým vnitřním já ve všech oblastech života. Plní se mi to, o čem jsem vždy jen snila a myslela si, že to není nic pro mě, to je jen pro ty "jiné". Proto vím, o čem mluvím. 

Mohla jsem zůstat tam, kde jsem byla. Mohla jsem žít takový ten obyčejný, běžný život. Ale já chtěla od života víc. Já jsem si díky okolnostem v mém životě uvědomila, jaký je život vzácný dar. A že nežiji takový život, jaký bych chtěla. Zkrátka, že to není ono. Že mi něco chybí, že nejsem úplně spokojená a šťastná, a že jsem na tomto světě jen jednou a přeci to není náhoda, že jsem tady a teď.

Ta moje spermie vyhrála a já nemohu dopustit, abych neprožila svůj život naplno v harmonii sama se sebou, se svým vnitřním já, se svým tělem ve všech oblastech života. 

Hledala jsem cestu. Cestu k tomu, jak mít a žít ten život, o kterém jsem jen snila. A já ji našla. Dodala jsem si odvahu a udělala ten krok do neznáma. 

Lucie Horenská, autorka

Jmenuji se Lucie Horenská

Jsem autorka programu hojnosti. Pro svůj program jsem využila metodu, kterou používají úspěšní lidé, a která funguje. 

Své poznání toužím sdílet dál. Chci věci, které fungují, předávat dál. Proto jsem vytvořila program hojnosti a v současné době se plně věnuji přípravám pro spuštění Klubu hojnosti. 

Proč? Můžu? 

Možná si říkáte:

 • Proč bych měl vstoupit do takového programu?
 • Co mi to dá?
 • Co mi to přinese?
 • Opravdu získám hojnost do svého života?
 • Skutečně můžu žít takový život, po kterém toužím?
 • Můžu mít to co chci a žít spokojený, šťastný a naplněný život?

Když jste se narodili, svět vám ležel u nohou.

Pro vás, jako dítě, nic nebylo nemožné.

Až postupem času vás začalo formovat okolí a svět dospělých. Pomalu, ale jistě jste se vzdávali svých ideálů, přestávali věřit a nechali se omezovat a přizpůsobovat většině.

Kam najednou zmizely všechny vaše sny? Kam se poděla vaše jedinečnost?   

Odpovězte si, prosím, na tyto otázky:

 1. Jsem ochotný/á se řídit pokyny dané k programu hojnosti?
 2. Jsem ochotný/á své myšlenky směřovat směrem ke své hojnosti?
 3. Jsem ochotný/á se 7 dní v kuse maximálně soustředit na cestu ke své hojnosti?
 4. Věřím v účinnost programu hojnosti?
 5. Chci žít svůj život v hojnosti?

Vyšlo vám 5x ANO? Pak je program hojnosti určen pro vás a rovnou vstupte.

Jedinečný program hojnosti

Hojnost není jen bohatství ve smyslu financí a majetku. Hojnost chápu, vnímám a ve svém programu jsem pojala celkově. Hojnost v oblasti financí, vztahů, zdraví, partnerství, zkrátka navodit harmonii ve všech směrech.

Díky programu hojnosti vnesete do svého života hojnost ve všech výše zmíněných oblastech. Podpoříme všechny. Můžeme se však i více zaměřit na tu oblast, kterou budete cítit, že potřebujete posílit více než ostatní.

Nejdůležitější je HARMONIE. Aby vše bylo v souladu. Jedině pak můžeme společně dosáhnout požadovaného cíle, a to, že budete žít váš život v hojnosti.

Jak to funguje?

Jde o 7 denní program. Intenzivní program, kterému je nutné věnovat patřičnou pozornost. Což je také jedna z prvních zkoušek, zda se dostanete na ten druhý břeh řeky. Mnoho lidí totiž, i přesto, že vykročí, tak svou cestu vzdá, nevytrvá. 

Uvědomte si, prosím, že je to cesta. Mnoho let jste žili v nějakém režimu, v nějakém životním nastavení a nyní jste se rozhodli to změnit. Ta změna nebude hned. Připravte se na to. Bude vás to stát čas, energii, sílu.

Když vytrváte, garantuji vám, že výsledek se dostaví a bude stát za to.  

Věnujete 7 dní svého času k tomu, abyste získali hojnost ve svém životě?

Nemám tím na mysli 24 hodin denně, ale 7 dní vědomé práce na tom, aby hojnost vstoupila do vašeho života. Je třeba nastavit vaši mysl a programu hojnosti věnovat maximální pozornost.

Program ale není pro každého. Kdo čeká zázrak, aniž by přiložil „ruku k dílu“, ten bude zklamán.

Program nastartujeme společným telefonickým hovorem. Vyplníte mi dotazník. Projdete 7 denním programem, který zahrnuje každý den email s pokyny pro daný den.

Během doby, co budete procházet programem hojnosti, vám sestavím jedinečnou meditaci na míru jen pro vás. A tu meditaci ještě podpoříme speciálními afirmacemi pro vás, které sestavím také pouze pro vás.  

Svůj čas věnuji jen a jen vám, pro tvorbu meditace a afirmací na míru. Je to poměrně náročný proces.

Je třeba věnovat pozornost vyplněnému dotazníku od vás. Strávíme spolu minimálně dva hodinové telefonáty, protože se potřebuji o vás dozvědět co nejvíc, abych mohla meditaci i afirmace přizpůsobit co nejvíc pro vás, vaší situaci, vašemu přání. Budu vám neustále k dispozici na emailu. Pro vytvoření jedinečné meditace na míru se potřebuji naladit na správnou vlnu, vložit do tvorby svůj dar a svoji energii.

Sedmý den programu hojnosti vám zašlu vaši meditaci včetně afirmací. Za 14 dní se opět telefonicky propojíme a probereme vše potřebné, popovídáme si. Věnuji vám to nejcennější, co mám, a to je můj čas, nabité zkušenosti a předání kousek mého daru. 

Věřím, že to je správně investovaný čas, do vás, pro to, aby i vy jste žili svůj život v hojnosti.  

Důležité je si uvědomit, že těch 7 dní je takzvaně startovacích.

Aby hojnost mohla vstoupit naplno do vašeho života, je třeba jí věnovat náležitou pozornost. To znamená, meditaci i s afirmacemi vnést do vašeho každodenního života. Nastavit svoje myšlení směrem k hojnosti. Otevřít se novému směru.

Jakých výsledků díky programu hojnosti dosáhnete?

Přitáhnete si do života hojnost.

 • Budete žít ve zdraví a spokojenosti.
 • Budete šťastní a radovat se ze života.
 • Budete žít naplněný život.
 • Budete mít dostatek financí na vše, co budete potřebovat a chtít. 
 • Budete mít láskyplný partnerský vztah.
 • Budete mít všechny oblasti v harmonii a tím získáte ten největší poklad ve svém životě.

Reference

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jistě vás zajímá cena tohoto programu

Věřím, že už víte, co vše vám v programu hojnosti nabízím. Vy už víte, že díky programu hojnosti můžete získat zcela jiný život. Život v hojnosti ve všech jeho oblastech. A to není málo, viďte.

Ano, něco vás to bude stát. Ale věřte mi, že investovaná částka se vám mnohonásobně vrátí, protože kdyby mi někdo před časem řekl, že můžu žít takový život, o kterém jsem snila, zaplatila bych ho zlatem. 

V ceně programu hojnosti je zahrnutý dotazník, minimálně hodinová konzultace, 7 denní intenzivní program, tvorba meditace a afirmací na míru, další minimálně hodinová konzultace, jsem vám stále k dispozici na emailu.

Cena V.I.P Programu hojnosti je 10 888,- Kč. Za tuto cenu vám však nyní program nenabízím. Čtěte dál...

Jedinečná nabídka, která se za těchto podmínek již nebude opakovat

POUZE DO 31. 12. 2018 23:59 hodin

Mám pro vás skvělou zprávu.

V těchto dnech připravuji úplně nový projekt, a to klub. Jde o on-line klub pro komunitu lidí, naladěných na podobnou vlnu - žít příjemný život.

Součástí tohoto klubu bude i program hojnosti, dále kurz na příjemný život a mnoho dalšího.

Právě a jen teď v rámci předprodeje, vám členství na rok v klubu nabízím za speciální cenu V.I.P Programu hojnosti 5 447,- Kč.
Za tuto cenu tedy dostanete nejen V.I.P program hojnosti, ale ještě navíc roční členství v klubu.

10 888,- JE CENA PROGRAMU HOJNOSTI
11 880,- JE CENA KLUBU NA ROK
 7 200,- KURZ ŽIJ SVŮJ PŘÍJEMNÝ ŽIVOT
==============================
29 968,- Kč  CELKEM

Tohle nyní pro vás za cenu 5 447,- Kč.

A to proto, že patříte mezi úzkou skupinu lidí, kterým tuto příležitost nabízím. 

Už nikdy nebudu takovou nabídku, za těchto podmínek a za takovou cenu nabízet.

Tato nabídka ale není pro každého

V Klubu je místo pouze pro lidi s pozitivním myšlením, kteří jsou si vědomi, že život je v jejich rukou, a že vše je jen a jen na nich. Pouze pro lidi s aktivním přístupem k životu, kteří se dokáží ROZHODNOUT A SVŮJ ŽIVOT ZMĚNIT.

V.I.P Program hojnosti zároveň s ročním členstvím v Klubu nabízím pouze těm, kteří chtějí svůj život posunout, kteří chtějí žít lepší život, kteří chtějí do svého života přitáhnout hojnost a tím si splnit své sny a žít naplněný a spokojený život. 

Znám metody, jak na to, které fungují. Veškeré své nabité zkušenosti a vědomosti vám v klubu předám. Budu vám on-line k dispozici ke konzultacím. A mnoho dalšího. 

∼ nabídka vyprší za ∼