PROGRAM HOJNOSTI

4. DEN

DNES 

se zbavíme obav, strachu a pochybností

Obavy, strachy a pochybnosti jsou dalším blokem, který nám může bránit v přílivu hojnosti do našeho života. Zbavíme se jich.

Uvědomte si, že vše je ve vaší hlavě. Naše myšlenky vše řídí. Pokud vysíláme negativní myšlenky, bohužel se nám vyplní právě to negativní. Pokud ale svou mysl zaměstnáme pozitivními myšlenkami, uvěříme jim, tak se začnou dít věci. Začnou se stávat skutečností.

Jenže mít negativní myšlenky je snažší než pozitivní. Proč? Vezměte si například zpravodajství. Z 90 % nás „krmí“ negativními zprávami a završí to narozením medvídka v ZOO. Co se nám bude honit hlavou? Že spadlo letadlo, že se na přejezdu srazil vlak s automobilem, že zemřelo dítě na uštknutí hada a podobně.

Jde ale o případy, které se statisticky stanou velmi zřídka. Ovšem svět je velký, takže nějaké ty negativní zprávy se najdou vždycky. Ale jaký to má na lidstvo dopad? Že to v nás vyvolá strach, obavu, pochybnost. A ta radostná zpráva na závěr, o narození medvídka v ZOO, ten strach z nás nevyžene.

Necháme se ovládat strachy? Obavami? Pochybnostmi? Nebo se naladíme na pozitivní myšlenky, soustředíme se na pozitivní věci. Ony jsou a je jich opravdu hodně, jen se okolí nám je snaží přebít těmi negativními. Je to tedy na nás.

Uvědomte si, že získání hojnosti změní vaši současnou situaci. Třeba změníte zaměstnání, třeba začnete podnikat, třeba se přestěhujete do většího domu, třeba … (doplňte si sami).

AFIRMACE pro dnešní den

Já jsem jedinečný/á.

Jsem skvělý/á.

Jsem úspěšný/á.

Vše, do čeho se pustím, se mi daří.

Jsem zdravá.

Zasloužím si lásku.

Zasloužím si život ve zdraví, lásce a hojnosti.