CD Rozjímání s Lucií

soubor nahrávek v MP3 a PDF soubor Objev svoji jedinečnost

  • Co by se pro vás změnilo, kdybyste uměli hodit za hlavu starosti, nežili ve stresu a celkově získali svůj vnitřní klid?
  • Co by se změnilo ve vašem životě, kdybyste se uměli radovat spontánně jako děti a radovali se z maličkostí?
  • A jaký by byl váš život, kdybyste ho žili v hojnosti? Měli dostatek všeho po čem toužíte. Naplněný vztah, dostatek financí, žili život v harmonii.
  • Získali byste díky tomu lepší život?

Studie potvrdily, 

že v dnešní uspěchané době více než 80% lidí touží po klidu a hned vzápětí po radosti a hojnosti v životě.

Sama s tím souhlasím. Dokud jsem nezískala svůj vnitřní klid, můj život byl jeden velký chaos, shon a stres, i když jsem si to vlastně ani nepřipouštěla. Žila jsem v tomto stavu dlouhodobě a tak mi ani nepřišlo, že by mohlo a hlavně mělo, být něco jinak. Jenže logicky se to muselo časem někde projevit. A radost? Té je potřeba obrovsky velkou náruč. Stále se učím radovat se i z maličkostí. Zažívala jsem chvíle, kdy jsem měla radosti zoufale málo a tak jsem si ji začala dopřávat formou vedené meditace. Hojnosti jsem musela otevřít svou mysl. Uvěřit, že hojnost je tu pro všechny. I k tomu mi velmi pomohla vedená meditace a další techniky.

POZOR - Pravidelný poslech nahrávek, které jsou obsaženy na tomto CD, změní váš život k lepšímu.

Jmenuji se Lucie Horenská

Jsem člověk, který miluje život. Jsem autorkou projektu Příjemný život, expertkou na zážitkové rozjímání, průvodkyní na cestě k vašemu vnitřnímu JÁ a k hojnosti ve vašem životě. Jsem nositelka světla do vaší duše.

Když mojí dceři ve třech letech diagnostikovali epilepsii, život se mi zhroutil jako domeček z karet. Trvalo mi, než jsem se sama s tím vším srovnala. Ale pak mi to došlo. Doslova jsem prozřela. Začala jsem objevovat krásy a radosti života ze zcela jiného úhlu pohledu. Všímala jsem si maličkostí, užívala si každý den, každou chvilku svého života. A pochopila jsem, že tohle je moje cesta a poslání pro druhé. Vnést do jejich života radost, spokojenost, štěstí, hojnost, klid a pohodu za každých okolností a tím pozitivně změnit a obohatit jejich život.

Teprve nedávno jsem se rozhodla vytvořit toto zážitkové CD Rozjímání s Lucií. Je to soubor nahrávek mp3 a dokumentu pdf. Objev svoji jedinečnost jsem napsala pro vás proto, že každý z nás je jedinečná lidská bytost, která si zaslouží pozornost. Žijeme v době, kdy si již spousta z nás je vědoma svojí hodnoty a svého života a touží ho plnohodnotně prožít. A díky tomu, že objevíte svoji jedinečnost, máte otevřené dveře ke svému lepšímu životu. Vnitřní klid, radost a hojnost je dle průzkumu a také mého názoru to nejdůležitější a nejpotřebnější pro náš život. Proto jsem nahrávky věnovala právě těmto tématům.  

Na CD najdete

  • Objev svoji jedinečnost (pdf)
  • Meditace vnitřního klidu (mp3)
  • Meditace radosti (mp3)
  • Meditace hojnosti (mp3)

Za symbolickou, zaváděcí cenu

Rozjímání s Lucií - nahrávky VE FORMÁTU MP3
2690,- Kč / 99 EUR
269,- Kč
Objev svoji jedinečnost (pdf)
Meditace vnitřního klidu (mp3)
Meditace radosti (mp3)
Meditace hojnosti (mp3)
Varianta CD ve formátu mp3. CD vám dodám ihned po zaplacení ve formátu audio nahrávky mp3 na vámi uvedený e-mail. Cena pro Slovenskou republiku je 9,99 EUR.
CD Rozjímání s Lucií KOMBINACE FYZICKÉHO CD + nahrávky mp3
2690,- Kč / 99 EUR
397,- Kč
Objev svoji jedinečnost (pdf)
Meditace vnitřního klidu (mp3)
Meditace radosti (mp3)
Meditace hojnosti (mp3)
Kombinace fyzického CD a CD ve formátu mp3. CD vám odešlu prostřednictvím České pošty na vámi uvedenou adresu. CD ve formátu mp3 vám dodám ihned po zaplacení ve formátu audio nahrávky mp3 na vámi uvedený e-mail. Je třeba přičíst poštovné ve výši 55,- Kč. Cena pro Slovenskou republiku je 15 EUR a poštovné ve výši 4 EUR.

Najít si chvilku každý den a tu trávit jen sám se sebou, je úžasně osvobozující a posilující.

Dříve moje tělo fungovalo nadoraz, negativní okolnosti v mém životě mi braly veškerou sílu a nebylo odkud ji znovu dobít. Nemoc mého muže, nemoc mojí dcery, moje bezmocnost, to ve zkratce můj příběh.

Hledala jsem možnosti a cesty. Našla jsem. Trávím čas sama se sebou, myšlenky nechávám volně plynout a plně se oddávám rozjímání. Díky pravidelnosti jsem získala zpět svoji sílu, dobíjím "baterky" kdykoliv potřebuji a vím, že pro sebe dělám to nejlepší, co můžu. Dokážu zrelaxovat svoje tělo, svoji mysl, nabrat čerstvý vánek do plic a vše negativní a nepotřebné nechávám odejít.

A to nabízím prostřednictvím nahrávek na CD i vám. Udělejte krok ke svému lepšímu životu.

 

P.S. Darujte si, či někomu blízkému, tento štědrý dárek 🙂