Být krásně zdraví – sen každého z nás?

Odpovězte si sami, zda vám dává smysl starat se o vaše tělo i duši a tím si zajistit krásně zdravý život a nebo ne.

 

Většina z nás bere svoje zdraví jako samozřejmost a podivuje se, když přijde nějaká nemoc. Pak to přisuzujeme genetice, ve smyslu, moje máma měla vysoký tlak, tak já ho mám taky a nemůžu s tím nic dělat.

 

Omyl přátelé. Tohle je největší omyl v našem životě. Genetika ovlivňuje náš život pouze z 10 %. Dalších 90 % ovlivňujeme sami svým životním stylem.

 

 

Nepodceňujte fakt, jaký vedete život. V grafu názorně vidíte, jak velkou část ovlivňuje výživa a jídlo, ale také celkově náš životní styl. Stres se v dnešní době nevyhýbá nikomu, včetně malých dětí – ač to možná zní šíleně, je tomu tak.

 

A to, že máma má vysoký tlak a já ho mám taky (jak jsem uvedla nahoře v příkladu) není známka genetiky, nýbrž toho, že vedou stejný životní styl.

 

Ano, i  já jsem v tomhle směru prošla teprve nedávno obrovským uvědoměním. Sama se téměř 20 let léčím s vysokým tlakem a alergiemi. Nikdy jsem nepátrala po příčině, nezajímala se proč, pouze a jen jsem přijala diagnózu lékařů a přistoupila na jejich hru polykání tabletek.

 

Se změnou mého života, mojí osoby, jsem přišla i k tomuto. Je třeba změnit postoj a zejména přepnout ve svojí hlavě. Nesmířit se s diagnózou lékařů doslova, nicméně pátrat dál a hledat cesty a možnosti, jak mohu svoje zdraví podpořit.

 

 

Jistě jste četli nejeden příběh o tom, jak se někdo záhadným způsobem vyléčil z nevyléčitelné nemoci. Já už vím, že to není žádná záhada, je to o přepnutí v naší hlavě, tzn. změna myšlení, pak změna životního stylu a zázrak v podobě vyléčení z nevyléčitelné nemoci je na světě.

 

Že jsem blázen? Nevěříte? Nebo možná vám v koutku mysli hlásek našeptává, že by na tom mohlo něco být?

 

Ať tak či tak, každý si ke svému uvědomění přijde sám. A každý v jiný okamžik na své cestě životem. Někdo třeba vůbec ne.

 

Byť jen jeden človíček, který si přečte tento článek, se nad svým životem zamyslí, i to je pro mě velká výhra a vážím si toho. Protože všechno v životě a ve společnosti se děje tak, že začne jeden člověk. Začne sám u sebe. Tím si zaručeně zlepší svůj vlastní život a nepřímo i životy druhých lidí.

 

S láskou a úctou,

Lucie ♥

Je člověk, který miluje život a řídí se mottem "příjemně cestovat životem". Zajímá se o metody, které obohacují náš život tady na Zemi. Je autorkou projektu Příjemný život, díky němuž provází druhé a pomáhá jim na cestě v jejich životě. Je expertka na uvědomění si a probuzení vašeho vnitřního JÁ, sebepoznání, nastavení cesty vašeho příjemného života a hojnosti ve vašem životě. Je Access Consciousness Bars Practitioner. Prostřednictvím jedinečných rozjímání vnáší světlo do vaší duše ♥ více o Lucii
Komentáře