Vybalancuj svůj život

Zřejmě jste už z mnoha stran slyšeli:

  • jsi tvůrce svého života
  • můžeš, co chceš
  • sny nejsou jen ke snění
  • vše je možné
  • dostatek je tady pro všechny

a tak dále…

Jenže jste možná přesvědčení o tom, že to není pravda. Že jsou to jen řeči. Možná marketingové hry.

Možná vám na mysl přichází otázky typu:

Kdyby to tak bylo,

  • proč jsem v takové situaci?
  • proč se mi nedaří, i když se snažím?
  • proč se můj život odvíjí jinak, než si představuji?

a tak dále…

Mám odpovědi na tyto otázky.

Ne, nežiju váš život. Nenosím vaše boty.

Nicméně na svojí životní cestě jsem si prošla velkou změnou. Vím jaké to je, když se člověku nedaří, když si neplní své sny a jen tak přežívá.

Ten život je fádní, šedý, smutný. Den střídá noc, noc střídá den. A další každodenní kolotoč. A v mysli jediné – přežít.

Nemusí tomu tak být.

A je třeba si to uvědomit včas. Protože pokud prošvihnete tu správnou dobu, může se stát, že onemocníte, ocitnete se na pomyslném dně a den za dnem vám bude hůř a hůř.

Jistě se tahle slova nečtou lehce. Věřím vám. Jenže chci vám tím nastínit možný scénář, který může nastat, když přehlížíme svoje pocity a emoce.

Uvěřila jsem…

Téměř celý svůj život jsem věřila tomu, co říkají druzí. Že to, co říkají, je pravda. Že ten život je takový, jak oni říkají a že takový musí být až do smrti.

Co se však stalo, že jsem uviděla i jinou pravdu. Jiný úhel pohledu. Otevřela jsem se jiným možnostem.

Stalo se to, že se můj život začal bortit jako domeček z karet. Mnozí jistě můj příběh znáte. Ti kteří ne, najdete ho na mém webu.

V krátkosti chci jen zmínit, že pravda není tam venku, pravdu má každý uvnitř sebe. A je potřeba se této myšlence otevřít a tu pravdu v sobě najít.

A proto, abyste našli sami sebe a tu svoji jedinečnost a pravdu, tak vás

zvu na společnou 3 denní cestu.

Provedu vás 3 dny na téma Vybalancuj svůj život. Protože balanc v životě je velmi důležitý. Jakmile se vám to podaří, otevírají se vám možnosti pro váš růst. Otevíráte se životu ve svojí jedinečnosti a autenticitě. Nacházíte pravdu sami v sobě.

3 dny po sobě cca 15 minutové vysílání pro balanc vašeho života. Věnujete si 45 minut?

Toto vysílání je zcela ZDARMA. Jen je potřeba se na něj registrovat, abych věděla, kdo skutečně má zájem posunout svůj život o kus dál.

Klikněte na obrázek níže a registrujte se.

Těším se na vás a na to, jak se společně posuneme zase o kus vpřed.

S láskou a úctou k vaší jedinečnosti,

Lucie ♥

Lucie je expert na rozstřelení MINDSETu, nové úhly pohledu, boření mýtů, intuitivní podporu a bohatství. S plnou podporou tě provede na cestě tvého života k vnitřní síle, svobodě, radosti, hojnosti, světlu, klidu a lásce, a to bez limitů a omezení. Jejím darem je vnímání signálů z vyšších míst, intuice a empatie a předání nových vhledů do tvého života. Je také autorka projektu Řekni o sobě světu. více o Lucii
Komentáře