Uděláte letos stejnou chybu?

Jsou tady poslední dny v roce a tak nějak se traduje, že bychom si na konci roku měli dát novoroční předsevzetí.

Většina z nás tedy v těchto dnech rekapituluje uplynulý rok a dává si předsevzetí do nového roku.

Jenže ruku na srdce, pokud to také tak děláte, podaří se vám ta předsevzetí dodržet a skutečně vnést do vašeho života?

Mnoho let zpátky jsem také měla tendence si dávat předsevzetí, co od nového roku ve svém životě změním. Přišlo mi fajn, že něco končí a něco nového by mohlo začít. Jenže jsem vždy udělala zásadní chybu.

Byla jsem celá natěšená a měla chuť a energii do změny, kterou jsem chtěla. Skoro každý rok jsem chtěla zhubnout nějaké to kilo. Také jsem chtěla pravidelně cvičit. Dalším předsevzetím bylo naučit se konečně pořádně anglicky. Do toho další předsevzetí jako chodit dřív spát, vstávat dřív, jíst zdravěji, a tak dále…

Začátek ledna se nesl v energii a chuti do změn. V dobré náladě a nastavení, že letos se mi to konečně podaří. 


Jenže uběhly dva, tři týdny a nadšení pomalu vyprchávalo. Do nových činností se mi chtělo čím dál tím míň. A v únoru jsem pomalu vynechávala a všechna moje předsevzetí postupně vymizela

Poznáváte se v tom také?

Tou chybou, kterou většina z nás dělá je, že chceme několik změn najednou a výsledek očekáváme nejlépe hned

Všimli jste si, že takhle to nefunguje?

Každopádně zároveň si možná říkáte:

  • bylo by fajn vnést do života něco nového, nějakou změnu
  • mám chuť s tím skončit (například kouření, pití velkého množství kávy, přejídání a podobně)
  • začátek roku je ideální čas na vnesení nového do svého života.

Souhlasím s vámi. Začátek roku je fajn vnímat jako začátek nové etapy našeho života. I když samozřejmě není třeba čekat na nový rok. Začít můžeme kdykoliv.

Přišla mi taková myšlenka… Jooo, to jsem prostě já. Mnoho myšlenek si zapisuji, mnoho jich nechám uniknout a některé prostě musím zrealizovat.

A tak jsem se rozhodla, že bychom mohli ta novoroční předsevzetí letos pojmout JINAK. A společně!

A proto mám pro vás výzvu pro rok 2021 Novoroční předsevzetí letos JINAK!

Vlastně je to letos taková dvojí výzva. Vzhledem k celosvětové situaci, napětí, nejistotě, nabourávání vztahů, důvěry, informací a dezinformací,… Je čas uchopit zodpovědnost za vlastní život a konat.

POJĎME do toho společně a vnesme v průběhu roku 2021 do svých životů 52 dobrozvyků a zároveň se zbavme 12 zlozvyků
To vše jednoduchou a účinnou metodou.

Spolupráce je pro mě slovo pro příští rok. V ní je ukryta síla, kterou je potřeba v nás lidech probudit a společně se posouvat ve svých životech vpřed tím správným směrem pro nás, pro společnost, pro planetu Zemi.

Uděláte letos stejnou chybu nebo na to půjdete jinak a společně se mnou?

Přeji vám krásné dny, nejen ty poslední v letošním roce. Protože každý den je takový, jaký si ho uděláme. Každý den může být takovým pomyslným začátkem čehokoliv, pro co se rozhodneme. A já vám z celého srdce přeji, ať se vám daří plnit všechna vaše přání a sny a touhy měnit ve skutečnost.

S láskou a úctou k vaší jedinečnosti, Lucie ♥

Lucie je expert na rozstřelení MINDSETu, nové úhly pohledu, boření mýtů, intuitivní podporu a bohatství. S plnou podporou tě provede na cestě tvého života k vnitřní síle, svobodě, radosti, hojnosti, světlu, klidu a lásce, a to bez limitů a omezení. Jejím darem je vnímání signálů z vyšších míst, intuice a empatie a předání nových vhledů do tvého života. Je také autorka projektu Řekni o sobě světu. více o Lucii
Komentáře