Kecy v kleci!

Teď nemůžu, je karanténa.

Teď to nejde, vždyť mám zavřeno.

Teď není dobrá doba, počkám až…


Přátelé – kecy v kleci!

Jooo, doba je taková, jaká je. Vnější okolnosti neovlivníš ty ani já. Co však ovlivníš je tvůj postoj, tvoje nastavení, tvoje činy a tím tvůj život.

To, že něco nejde nebo nemůžeš nebo že není ta vhodná doba, jsou jen výmluvy. A ty to víš. Jen to tvoje ego si to možná nechce připustit.

A víš co, já to moc dobře chápu, protože jsem to dřív měla úplně stejně.

Covid-19 na jaře 2020

V první „korona vlně“ – letos na jaře, jsem se stáhla. Dovnitř sebe. Přestala jsem pracovat. Úplně jsem vypnula. Jen jsem odpočívala a zaměřila se na čas se svýma holkama. Začaly jsme jezdit do lesa a v přírodě jsme trávily o mnoho více času, než kdy dřív.

Velmi často moje myšlenky směrovaly k tomu, co z této celosvětové situace bude, co nás čeká. Hodně jsem se zaměřila na články a videa ze zahraničí, zejména USA a sledovala dění ze všech možných stran.

Zároveň jsem však zcela zklidnila své dny, veškerý každodenní shon se vytratil. A já si v těch chvílích uvědomila, že potřebuji najít smysl života a zejména samu sebe. Uspořádat si svůj rozházený život. Že vlastně na ničem jiném nezáleží.

Tento čas jsem využila na maximum. Na maximum PRO SEBE. Vzdělávala jsem se. Prošla jsem několika kurzy. Přečetla jsem mnoho knih, ať už z oblasti seberozvoje či podnikání.

Situace se pomalu vracela do zajetých kolejí, jenže já věděla, že už nic nebude takové, jako dřív. Nejen ve světě, nejen ve společnosti, i u mě a v mém životě.

Jak ty jsi přistoupil/a k situaci na jaře?

Covid-19 na podzim 2020

Jsem odpočinutá. Jsem nabitá maximální energií! Mám chuť tvořit! Jsem naplno ponořená do svého podnikání. A co víc, jsem na milion procent připravená posunovat druhé o několik levelů dál! Protože dnes už vím, jak na to. Vím, co je potřeba k úspěšnému podnikání a cestě za životem svých snů.

Hodná holka končí. Nastupuje dospělá zralá žena, která ví, co chce, za čím jde, věří si a ví, že tohle má smysl! Můj příběh.

A teď je to na tobě. Jak jsi na tom ty právě teď? Sedíš doma a stresuješ se vnějšími okolnostmi? Jsi naštvaná/ý, že jsi nucen/a omezit či dokonce zcela zavřít svoje podnikání?

Jaký je ten tvůj příběh?

Můj růst může i být i tvým růstem.

Správný čas je TEĎ

Narovinu ti řeknu, že právě teď je ta správná chvíle.

Ta správná chvíle k tomu:

  • vzít svůj život do svých rukou;
  • rozloučit se s tou hodnou holčičkou/hodným chlapečkem sedící v koutě;
  • skoncovat s naříkáním na vnější okolnosti;
  • jít do akce!

Rozhodla jsem se udělat 3 denní trénink ZDARMA Jak využít současné situace pro sebe a své podnikání. V tuto chvíli je již po vysílání. Pokud bude další, určitě dám vědět :)

Co však můžeš udělat TEĎ je stáhnout si ZDARMA e-book, který je takovým odrazovým můstkem. Takže neodkládej to až na někdy, protože teď je tady tvoje šance. A pokud ti vše, co tam uvádím bude dávat smysl a naladíme se na stejnou vlnu, můžeme kráčet společně.

Pojď tuhle dobu a situaci využít na maximum PRO SEBE, stejně jako jsem ji já využila letos na jaře. Volba je vždy jen na tobě.

Protože ty můžeš. Protože tvoje podnikání si zaslouží raketově vyletět. Protože ty si zasloužíš žít život dle svých snů a přání. Protože CHCEŠ.

A protože si uvědomuješ, že vyhrávají jen ti, kteří vezmou svůj život do svých rukou.

S láskou a úctou k tvojí jedinečnosti,

Lucie ♥

Lucie je expert na rozstřelení MINDSETu, nové úhly pohledu, boření mýtů, intuitivní podporu a bohatství. S plnou podporou tě provede na cestě tvého života k vnitřní síle, svobodě, radosti, hojnosti, světlu, klidu a lásce, a to bez limitů a omezení. Jejím darem je vnímání signálů z vyšších míst, intuice a empatie a předání nových vhledů do tvého života. Je také autorka projektu Řekni o sobě světu. více o Lucii
Komentáře