Jak zvýšit povědomí o vašem podnikání  

Když jsem se před 4 lety vrhla do podnikání, nevěděla jsem o něm vůbec nic. Mít nápady a vize, je skvělé. Být expert v nějakém oboru je skvělé. Jenže na trhu je tolik úžasných bytostí a expertů s jejich nápady, tak jak prorazit? Jak se odlišit? Jak dát o sobě vědět?

Tohle jsou myšlenky troufám si říct, každého podnikatele. Jak se trh o mě a tom, co dělám dozví? Jak získám klienty a čím dál více klientů?

Asi dva roky zpátky jsem se začala zajímat o networking – propojování podnikatelů a jejich projektů. Účastnila jsem se několika setkání, živě i on-line a propojování touto cestou mi dávalo čím dál větší smysl.

Jenže byl v tom háček.

Na všech setkáních, kterých jsem se účastnila, mi něco nesedělo. Neuměla jsem to vysvětlit, ale cítila jsem to. A od chvíle, co jsem se vydala na svoji novou životní cestu seberozvoje, už neanalyzuji důvody rozumem, nýbrž nacítím a navnímám. Stejně tak jsem tomu udělala i v případě networkingových setkání.

A po čase jsem pochopila, co mi tam nesedí.

Začala jsem se na toto téma bavit s různými ženami. Sdílela jsem s nimi svoje pocity a zjistila jsem, že takové pocity nemám jen já.

A co to vlastně bylo za pocity?

Všechna ta setkání byla v energii, se kterou nesouzním. Důležitost se kladla na počet certifikátů dokládajících kvalifikaci, počet let praxe a dál tímto směrem. No a jelikož sama nejsem toho názoru, že kvalitní člověk a jeho práce se pozná dle počtu certifikátů a počtu let praxe, nemohla jsem se tady cítit jako „ryba ve vodě“.

Rozumějte, samozřejmě že záleží na tom, abychom odváděli kvalitní práci. Jen se za poslední 4 roky setkávám s čím dál tím více lidmi, kteří jsou experti ve svém oboru, přesto že třeba vystudovali vysokou školu v úplně jiném oboru a pracovali mnoho let v úplně jiném odvětví.

Toužila jsem po setkávání s dalšími podnikateli a inspirativními lidmi

Zároveň jsem toužila účastnit se takových networkingových setkání. Poznávat nové lidi a propojovat se s nimi. A jelikož mě vždycky bavilo organizovat akce a šlo mi to s naprostou lehkostí, po čase mi přišla myšlenka, že bych mohla založit nějaký svůj projekt založený na networkingu.

Od chvíle první myšlenky uplynulo poměrně hodně času. V té době jsem si musela projít školou svého života. Pochopit, že není třeba čekat na dokonalost. Uznat si svoji hodnotu. Věřit si a přestat si hrát na tu šedou myšku. Mnohokrát jsem vystoupila ze své komfortní zóny, abych se neustále posunovala vpřed. A vystupuji z ní i teď :)

Pak jsem poměrně dlouhou dobu šperkovala – ano, pořád mi tam lezla ta dokonalost.

Jenže, díky svým dvěma mentorkám jsem si pak uvědomila, že na dokonalost můžu čekat do konce svého života. Obzvlášť typ člověka, jako jsem já, který by neustále něco vylepšoval a vylepšoval a čas by běžel… (možná se v tom také někdo poznáváte).

A dnes jsem si prostě řekla, jdu s tím ven. Právě dnes je ten den D, kdy spatřil světlo světa on-line klub Virtuální byznys kavárna.

Tamdadadááá… chci vám právě teď představit můj projekt:

Virtuální byznys kavárna

Virtuální byznys kavárna je místo pro propojování a spolupráci podnikatelů, setkávání, vzdělávání a růst.

Je postavena na 3 hlavních pilířích.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE INFORMACÍ

Proč být součástí?

Protože odzvonilo dobám konkurenčních bojů a nastává doba spolupráce.

Protože je úžasné být součástí komunity lidí, kteří se vzájemně propojují, podporují a spolupracují.

Protože je součástí prostor pro váš seberozvoj a rozvoj vašeho podnikání.

Jsem připravena vám předat to nejlepší ze sebe a získat inspirativní lidi z jejich oboru k předání jejich znalostí a tipů do vašeho podnikání.

Už nyní je tam připraven hodnotný obsah.

Zjistěte více informací a staňte se součástí

KLIKNUTÍM NA TENTO TEXT ZÍSKÁTE VÍCE INFORMACÍ

Těším se na naši společnou cestu :)

S láskou a úctou k vaší jedinečnosti,

Lucie ♥

Lucie je tvůrce svého života a průvodkyně na cestě vašeho osobního i podnikatelského života. Je autorkou projektu Řekni o sobě světu a autorkou a manažerkou on-line klubu pro podnikatele Virtuální byznys kavárna. Věří v propojování lidí, firem, produktů a služeb a navazování spolupráce. Je hluboce přesvědčená o tom, že každý z nás máme jedinečný dar a potenciál a máme co předat druhým lidem. více o Lucii
Komentáře