Inspiruj se rozhovory

VÝZVA pro tebe

Přepni na jiný kanál – nesleduj nicneříkající pořady či zprávy plné negativních informací v televizi – přepni na jiný kanál.

Tím kanálem je YouTube kanál Řekni o sobě světu, kde najdeš pravidelná videa z oblasti seberozvojeinspirativní rozhovory se zajímavými lidmi.

Tento kanál jsem se rozhodla založit letos v červnu.

A myslím si, že letošní rok je skutečně velkou výzvou pro každého z nás. A já za sebe jsem si jen a jen potvrdila, že člověk musí začít sám u sebe, pokud chce něco změnit, něčeho dosáhnout a žít plnohodnotný život.

Okolnosti a vnější svět mohou být jakékoliv. A také jsou různé v různých obdobích našeho života. Ovšem klid a harmonii je třeba hledat v nás, uvnitř, ne v tom vnějším světě.

V tuhle chvíli tě můžu pozvat na pravidelná pondělní videapravidelnou páteční pětiminutovku. Rozhovory točím nepravidelně, nicméně věřím, že nyní už jich bude čím dál tím víc. Máš se na co těšit. A právě možná tahle videa mohou být pro tebe tou cestou ke tvému vnitřnímu světu.

Už nyní tam najdeš rozhovor například s Olinkou Šípkovou, lektorkou zdravého pohybu, Milanem Studničkou, psychologem a za dva dny točím s Tomášem Lukavcem, brand manažerem a zakladatelem Zákonů Bohatství – srdečně tě zvu!

Jelikož živě rozhovor s Tomášem Lukavcem už proběhl – je možné se podívat na záznam, který najdete TADY.

Rozhovory vnímám jako ideální možnost sdílení příběhů lidí, které jsou v mnohém inspirací pro druhé.

Jelikož nejžádanější komoditou v dnešní době je čas, investuj svůj čas skutečně tam, kde to má smysl a přínos pro tvůj život.

S láskou a úctou ke tvojí jedinečnosti,

Lucie ♥

Lucie je expert na rozstřelení MINDSETu, nové úhly pohledu, boření mýtů, intuitivní podporu a bohatství. S plnou podporou tě provede na cestě tvého života k vnitřní síle, svobodě, radosti, hojnosti, světlu, klidu a lásce, a to bez limitů a omezení. Jejím darem je vnímání signálů z vyšších míst, intuice a empatie a předání nových vhledů do tvého života. Je také autorka projektu Řekni o sobě světu. více o Lucii
Komentáře